Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karinka Inka

Mąż zachwyca się moimi malutkimi piersiątkami. To miłe ale i przerażające zara

Polecane posty

Gość gość
chorzy ludzie zawsze sobie jakos to wytłumaczą,tak samo jest z alkoholikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż strach mieć dzieci z takimi typami bo "nigdy wcześniej nie widzieli 11letniej dziewczynki bez stanika"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to tylko jakiś niewinny fetysz... Ale miałabym się na baczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może własnie lepiej aby zona się podniecał i z nią realizował swoje fantazje, niż faktycznie molesotwał dziewczynki? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za p******y komentarz. Jeśli ktoś próbuje w jakikolwiek sposób tłumaczyć pedofilstwo to albo sam też jest nim albo jest totalnym debilem. Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nic zlego nie zrobil a wy go juz wieszacie. Ma zone, posuwa zone, ma fantazje ale nieszkoidliwe wiec o co wam kurfa wszystkim chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak urodzisz mu dziecko, to on będzie do niego przychodził w nocy, chory skurwiel, kopnęłabym go w dupę to raz, dwa to bym rozprzestrzeniła informacje o jego odchyłach. To jest twój pieprzony obowiązek ostrzec ludzi przed pedofilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o g****o idioto. Bronisz go bo też masz takie myśli. P******y jesteś. Nie masz pojęcia co robi oprócz tego. Może przed seksem z żoną ogląda zdjęcia dzieci na kompie albo na podwórku. Każdykto broni takiego zachowania jest także pedofilem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna sytuacja, na miejscu autorki sama nie wiedziałaby co o tym myśleć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli mąż faktycznie jest pedofilem? Z tego się nie da "wyleczyć" więc ja też uważam że podniecanie się małymi cyckami żony to w tym przypadku mniejsze zło,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka chyba na siłę wymyśla sobie problemy. Pełno tu tematów typu "czy małe piersi mogą się podobać, bo mam kompleksy?" A autorkę mąż akceptuje i dalej jej źle. Babie nie dogodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka Inka
Mąż na pewno nie skrzywdził żadnej dziewczynki. Tego jestem pewna. Gdyby miał coś na sumieniu to podejrzewam, że ukrywałby to a nie żartował na każdym kroku. Zgadzam się natomiast, że te Jego fantazje są cokolwiek dziwne (dalikatnie mówiąc) i mnie samą niepokoją czasami. Jednak skoro to tylko fantazje, skoro jedynymi małymi piersiami jakie obmacuje są moje, czyli Jego żony, to może problem nie jest aż tak straszny? W końcu nic złego nie robi. To że podnieca się biustem małżonki to chyba dobrze, jak mniemam. Czyim miałby się podniecać jak nie żony? Natomiast fakt, że moje piersi przypominają Mu stożki 12-latki to jest to niestety prawdą. One tak wyglądają. Właśnie jak u małej dziewczynki i trudno mieć do męża pretensje, że dostrzega oczywiste podobieństwo i głośno to wyraża. Moja przyjemność jest chcociaż w tym, że On je wręcz uwielbia. Nie sądziłam, że są mężczyźni lubiący mały biust. Czy to coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w myslach jest pedofilem i to wystarcza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. Nie broń go. Pedofilstwo jest pedofilstwem i tyle!!!! Normalny człowiek nie myśli w ten sposób. To że komuś się podobają małe cycki nie znaczy że ma je porównywac do dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie parzac
W takim razie aresztujcie MNIE bo jestem zlodziejem i morderca. Niby nic nie ukradlem i nikogo nie zabilem ale nieraz myslalem sobie jak to fajnie byloby odstrzlic Tuska i dokonac napadu na bank i byc milionerem. Skoro za mysli sie w kafeterii kara to czekam na zadenuncjonowanie mnie na policje i do boru. People poszaleliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
realnie patrząc jesteś jednym z większych debili jakich znam. Jeśli uważasz że myśleć można o wszystkim to jesteś zdrowo poj****y. O napadzie na bank to sobie możesz myśleć. Wytłumacz mi coś kretynie. Idziesz sobie po plaży i widzisz z******t laske 20 latkę w stringach itd. Myślisz sobie jakby to było ją przelecieć. Idziesz dalej widzisz dziewczynkę 10 lat też tak myślisz psycholu?? Dalej uważasz że myślenie o takich rzeczach jest normalne. Jesteś tak samo pierdilnięty jak mąż autorki!!! J****e pedofile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ 14:31 Zle porownujesz. Taka 10latka nie ma jeszcze zadnych cycow a maz autorki podnieca sie wlasnie cyckami. Malymi cyckami ale jednak i nawet okresla ich rozmiar jak u 12latek z tego co tu wyczytalem. Taka 12 jest jednak starsza od dziecka i nie ma co porownywac. Jak ja chodzilem do podstawowki to z nami chodzila jedna taka Marlena co miala cyce jak dorosla baba a przeciez miala tyle samo lat co i my czyli 12 wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem że jakbym napisał 12 latka to już byś chciał ją przelecieć pedofilu??? Po drugie jak miałes 12 lat to mogłeś się jarać równolatkami. To akurat normalne. W przedszkolu też sobie dzieci pokazują. Poczytaj deinicję pedofilstwa nim się wypowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj męża wysłac do psychologa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje idzcie do psychologa. On bo lubi dziewczynki, Ty bo grasz dla niego dziewczynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jezu co wy wszyscy macie z tymi psychologami? lubi małe jędrne cycki? w czym problem? nie potrafisz się tym cieszyć? wolisz, żeby szukał cycatej i Cię z nią zdradził? co za baby, nie czytałam komentarzy powyżej, ale kobieto do jasnej cho/le/ry po co się nad tym zastanawiasz? Jeśli faktycznie Twój facet zacznie przejawiać niezdrowe zainteresowanie dziewczynkami, nie daj boże będzie próbował zrobić komuś krzywdę to KONIECZNIE musisz reagować, a tym czasem ciesz się z udanego (po)życia i nie twórz problemów. A jak pożycie nie jest udane, albo facet Cię męczy to go zostaw. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta na górze dobrze prawi, polać jej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 17:35 jak nie czytałaś to nie komentuj i nie rób z siebie idiotki. Tu nie chodzi o to że on lubi małe cycki, tylko o to że on je lubi dlatego że są jak u dziewczynki. Poczytaj na drugi raz to się nie będziesz kompromitowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zwalony temat, kafeteria nigdy nie zawodzi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rbaty! tylko dzisiaj! www.otien.com - 50%%%% rabaty! promocje! w sklepie otien tylko dzisiaj - od 18:00 do 23:59 www.otien.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie patrzac
Dorosly Zbyszko z Bogdanca ZAKOCHAL sie w 12-letniej Danusce. Pytanie: byl pedofilem? Pytanie drugie: czy Sienkiewicz zajmowal sie pisaniem i propagowaniem tresc***edofilii? Pytam bo jednego nie kumam. Skoro Zbyszko nie byl pedrylem mimo ze podjaral sie na widok 12-latki to jakim cudem maz autorki jest pedrylem skoro jara sie dziewczetami w tym samym wieku co Danuska. Pisalem juz wczesniej o tym paradoksie i prosilem o odpodziedz na to pytanie ale dziwnym trafem nikt z oskarzycieli nie odwazyl sie odpowiedziec. To ja odpowiem. Tu nie ma zadnego pedofilstwa. Jak dziewczyna ma cycki i obrosnieta c**e to przestaje byc dzieckiem. Taka jest prawda. Tak to rozumieli ludzie dawniej. Jak dziewczyna stawala sie zdolna do rozrodu (pierwsza miesiaczka) to przestawala byc dzieckiem a zaczynala byc kobieta. W sarmackiej Polsce wydawanie dwunastoletnich dziewczat za maz bylo NORMALNE. Czy naprawde myslicie ze noc poslubna takiej panny mlodej uplywala jej na graniu w bierki? Nie. Uprawiali normalny SEX! Taka jest prawda! A teraz mamy chore czasy gdy urzednik uznal ze doroslosc zaczyna sie po ukonczeniu 18 lat. Smiechu warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p*****le jakim trzeba być totalnym zerem umysłowym żeby coś takiego napisać. Jak można porównywać tamte czasy do obecnych. Kiedyś ludzie się pobierali w wieku 14 - 15 lat... Jesteś debilem i pedofilem skoro tak bronisz takiego zachowania. Brak słów na tak ograniczonych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnie patrzac
Sam przyznajesz ze dawniej ludzie mlodo sie zenili (uprawiali sex) i rzeczywiscie srednia wieku mlode pary oscylowala wokol 14 - 15 lat. Nikt nie widzial w tym zboczenia. Dzis natomiast uprawianie sexu z taka 14 latka jest uznawane za pedofilie i scigane przez prawo. Nie rozumiem tej logiki. Jak cos co jest normalne moze byc jednoczesnie nienormalne i zboczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le. Ty jesteś j*******y zdrowo. Brak już słów. Przyznałem, bo tak było. Nie porównuj wiedzy o życiu ludzi z tamtych czasów i teraz. Jak jesteś takim debilem to jeszcze zaproponuj żeby 13 latki mogły pić legalnie. Bo kiedyś pewnie to robili. Nie będę już więcej dyskutował z takim zerem. Jedno jest pewne. Pisząc takie rzeczy, masz identyczne myśli i próbujesz w nieudolny sposób usprawiedliwić siebie i innych. A prawda jest taka że nie ważne czy tylko myślisz, czy bronisz kogoś to jesteś z***banym PEDOFILEM i żadne debilne tłumaczenia tego nie zmienią. Jak dla mnie jesteś także zwykłą szmatą i gdybym wiedział kim jesteś to bym Ci to wytłumaczył ręcznie. Koniec dyskusji z takim pedofilskim zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×