Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 27.06.2015

Polecane posty

Gość gość
matu uparł sie, że wymiga sie przed grzywna i złoży wniosek o umorzenie uzasadniajac to kiepską sytuacja materialną. Kpi sobie z ludzi nie tylko na forum o kupie, ale i z poważnych instytucji. Powinno sie ukrócić jego samowole i to w was drodzy mili użytkownicy niszowego forum jedyna nadzieja. :D XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu uparł sie, że wymiga sie przed grzywna i złoży wniosek o umorzenie uzasadniajac to kiepską sytuacja materialną. Kpi sobie z ludzi nie tylko na forum o kupie, ale i z poważnych instytucji. Powinno sie ukrócić jego samowole i to w was drodzy mili użytkownicy niszowego forum jedyna nadzieja. :D XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytajcie prawde o matu. Poznajcie ciemną strone matu. Pisałam z matu na @ Doznałam od niego tyle niesprawiedliwych uwag i tak złego potraktowania, że ostatkiem sił powstrzymuje sie od edytowania mojej korespondencji z matu. Wieszajcie na mnie psy trudno. Jednak ja dopiero teraz dochodze psychicznie do siebie po popisie okropnego charakteru matu, jego nachalności i próby zniewolenia. Jestem...byłam kretynką kontaktując sie z matu. Baj matu. :D XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk wykrzyczał w twarz urzędnikowi, że będzie postępował tak jak zechce i za nic ma jego przestrogi i skargi lokatorów! Na pytanie o uzasadnienie wykrzyknął: Tu jest Sparta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytajcie prawde o matu. Poznajcie ciemną strone matu. Pisałam z matu na @ Doznałam od niego tyle niesprawiedliwych uwag i tak złego potraktowania, że ostatkiem sił powstrzymuje sie od edytowania mojej korespondencji z matu. Wieszajcie na mnie psy trudno. Jednak ja dopiero teraz dochodze psychicznie do siebie po popisie okropnego charakteru matu, jego nachalności i próby zniewolenia. Jestem...byłam kretynką kontaktując sie z matu. Baj matu. :D XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogłupione internetem ćwoki i ciule prymitywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu super ze napisalas:) Wszystko u mnie zaczyna sie od spotkania na kawe jak zaiskrzy to dalsza czesc procedury znasz:) To jest moj numer telefonu 696 100 937  Zdzwonimy sie pogadamy to juz nie bedzie takie wirtualne bo od tego musimy uciekac jak najadalej. Teraz uciekam na trening czekam na Twojego sms powolaj sie na maila i napisz kiedy moge zadzwonic:) Podoba ci sie muzyka jaka wstawiam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Procedury ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu wykrzyczał w twarz sędziemu, że konstytucja zezwala mu nawet na spożywanie tanich alkoholi z biedronki na świeżym powietrzu, a po pestkach ślad nie został bo gołebie pocztowe skrupulatnie wyzbierały co do jednej na co matu ma niekaralnych świadków wiarygodnych. Sędzia człowiek prawy słusznej postury, wzór do naśladowania otworzył wary brudne ze zdumienia, zapomniał o uzasadnieniu i zmieszany puścil mata samopas. Sędzia długo jeszcze zachodził w głowe jak to sie stało, a matu ...:DXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolf już kiedyś do ciebie dzwoniłam, była kawa a potem sam wiesz co.... Nie chcę znowu tego przeżywać. Ale też nie chcę cię pogrążać. A wiesz , że mogę. Nie namawiaj mnie też na przyjazd do Wrocławia, uprzedzam z góry, że nie przyjadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu napisz tylko co zdecydowalo ze sie nie zdecydowalas wyslac sms??? Nie wiedzialas ze mam 43 lata skonczylem w zeszlym roku w Listopadzie??? Choc podobno niezle sie trzymam naprawde jestem fizycznie bardzo podobny do Ragnara  z Vikings  ktorego mam w  Avatarze choc twarz to wiadomo jest indywidualna sprawa unikalna ale nawet to to typ urody podobny:) Ze mam 2 corki z pierwszego malzenstwa 9 i 14 lat? Myslalem ze o tym wszystkim wiesz bo pisalem o tym na ERO wielokrotnie bylem zdziwiony ze pomimo takiej roznicy wieku bo to 17 lat sie odezwalas:) Teraz jestem tylko ciekawy co decydowalo ze sie nie odezwalas??? Chcialem ci przez telefon zaproponowac wymiane zdjeciami przed podjeciem decyzji o spotkaniu na kawe nawet jednostronna tylko z mojej strony jesli dla ciebie bylby to problem:) To co napisal o swoim wygladzie bylo dla mnie wystarczajace niepotrzebowalem zdjecia zeby spotkac sie na kawe:) Nie rezygnuj  z poszukiwan Goralskiej Milosci na pewno jak bedziesz otwarta znajdziesz kogos z kim ona zaplonie z obu stron i bedziecie ja pielegnowac do konca zycia. Pawel z Wroclawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk po tym jak już zwyzywał sędziego i funkcjonariuszy, którzy go eskortowali, wykorzystał moment nieuwagi i czmychnął w boczną uliczkę, potrącając staruszkę, która szła, nie wadząc nikomu z psem przewodnikiem. Pies niepomny jej nawoływań rzucił się w pogoń za Wilkiem. Wszyscy byli w oknach i dopingowi psa, jednak Wilk wbiegł do bramy i zatrzasnął drzwi, odcinając psu dostęp. Oddał mocz w bramie, splunął i rozejrzał się niepewnie. Potem uśmiechnął się, że znowu udało mu się wszystkich wystrychnąć na dudka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz 19.30. - prawda o wilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a matu pomyślał "k****, jak te gołębie wysrają całe pestki to będzie znów przypał" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się, telefon czy mms ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ujawniacie prywatną korespondencje ? ale dno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ujawnia poczte debilu wyżej. nie wiedziałeś ? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł, daj wskazówkę. Mam dalej pisać do ciebie, zadzwonić, @ czy tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto z tobą kobieto będzie rozmawiał jak ujawniasz priv :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie twój problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanalie :O Brak słów... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak już słonko wstanie to przyjdzie czas na dalsze bajanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Tobie Ani naprawdę coś się stało czy ściemniasz, bo nie ładnie oszczerstwa pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz widać jaki Wilk jest prawdomówny. Podobno to NIE BYŁ jego nr tel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypić jeszcze jedno piwo, czy nie? Brzuch mówi tak, głowa nie. Głowa jest mądrzejszą od brzucha. Mądrzejszy zawsze ustępuje. A jak ktoś dyskutuje z idiotą to zapewne też jest idiotą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, mamy Ragnara na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby pchało z domu do pracy oraz odwrotnie należy i w domu i w pracy postawić setkę wódki i ogórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukuuuryyykuuu, kokotkodak, oczy masz jak szpak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomina się całej zwierzynie że Arka za chwile odpływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×