Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 27.06.2015

Polecane posty

Gość gość
Arka pływa cały czas :) , więc pudło gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tam nie ma nic kompromitującego wilczura :( wklej coś mocnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kiedy spadnie pierwszy śnieg ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to pierwszy raz? Wilk swojego czasu kilka osób tu sprzedał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrząc na to forum, staje się to normalnym zjawiskiem maile, smsy, telefony, zdjęcia, wszystko po jakimś czasie wypływa :O dno dna i kilo mułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21,33 a jednak siedzisz tu mamejo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk nie ujawnił tu żadnego priva takiego jak maile czy zdjęcia. Może zdarzały mu się jakieś szczególiki, ale to było bez znaczenia. I bez porównania z ujawnianiem nazwiska, telefonu, czy spraw prywatnych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@EVE Mnie to bawi:) Bo to nie moje:) Ale ignorowanie to najlepsza metoda, zwracania uwagi na takie bzdury tyko ich motywuje do zasmiecenia tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:10 Nie twój problem xxx Owszem, ale wilczur jest na @ z widmo. Widmo mu pomaga, a zresztą uj mnie to. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:34 , przepraszam, jaka znowu mamejo? Nie masz zielonego pojęcia kim jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe kiedy na temat widmo coś wypłynie z @ miejmy nadzieje,że ktoś sypnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania wiem jak jest w necie ale wlasnie dlatego ze mna nie popiszesz. Ta rozmowa jest po to zebysmy sie poznali ja nie ufam pisaniu na maila nie wiadomo kto jest po drugiej stronie. Tak uslyszymy swoj glos to juz duzo bedziesz mogla mnie zapytac o wszystko i bede szczery.  Podobnie ciebie prosze o taka szczerosc. Nie obawiaj sie jak po tej rozmowie uznasz ze ci nie odpowiadam i nie chcesz sie umowic na kawe ja sie nie obraze po prostu milo porozmawiamy. Jak nie chcesz ujawniac swojego stalego numeru telefonu na tym etapie to kup jakas karte  i podaj ten numer w sms i kiedy moge zadzwonic chocby dzisiaj. Ja mam abonament bez ograniczen bezplatny wiec bedziemy mogli rozmawiac tak dlugo jak bedziesz potrzebowala do podjecia decyzji czy warto spotykac sie ze mna na kawe. Mam doswiadczenie w takim poznawaniu kiedys tak poznalem swoja wielka Milosc:) Nie warto klikac na maila czy jakos sie angazowac nie wiedzac czy bedziemy sobie odpowiadali fizycznie i nie chodzi o seks. Ale Aniu:) Piekne imie:) Jak moge cie tak nazywac pomysl jak to jest w realu najpierw widzisz kogos w klubie na imprezie czy w bibliotece masz mnostwo informacji czy podoba ci sie fizycznie pozniej dopiero pierwsze rozmowy. Slyszysz jego glos sposob poruszania zapach itp   Jak sie ma nam udac to musimy jak najbardziej zblizyc to do tego jak bysmy sie poznali w realu. Czekam na Twojego sms do 2 w nocy na pewno nie bede spal bo jestem nocnym Markiem mozesz spokojnie wyslac a Ja oddzwonie. Oboje bedziemy juz wtedy wiedzieli na pewno ze Ja jestem mezczyzna a Ty kobieta jak podobaja sie nam nasze glosy:) I naprawde mozesz pytac wtedy o wszystko co cie interesuje szczerze odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wilka nie lubić, ale nie ma wytłumaczenia jak ktoś wkleja info z priv. Dno jak p***b jacuś. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie będzie nic mocnego. Te maile są tylko po to, żeby pokazać prawdomownosc waszego Wilka. Nawet teraz kłamie. Pewnie o pedofilach tez on pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:45 debilko, pisałam ci wklej coś kompromitującego wilczura, a nie to pitu pitu jakieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w czym teraz kłamie? nie wiesz jak stare są te maile :O na jego miejscu zastanowiłabym się nad złożeniem doniesienia na policję. Maila tej KU/R/WY na pewno ma, więc ip można śmiało sprawdzić po tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nic nie masz kompromitującego i ośmieszasz sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.51 Przecież to nie Wilka. To nie jego nr, nie jego dzieci, nie jego słowa. Po co te nerwy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Widmo podobnież na wakacjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk to jest twój styl. ja na miejscu wilka zgłosiłabym sprawe na policje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale j****a k****, ciekawe jaki miała nick żeby uważać na nią jak na jacusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk znowu pójdzie na wojnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejty na Matu ustały i wszystko jasne. Ładnie się bawiliście Wilku i Widmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu ty kur;wo pedofilska wiemy jak jarają cie przedszkolaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×