Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 27.06.2015

Polecane posty

Gość gość
17.15 po uja piszesz jak oni nie odpisują wylogowanym. Bez sensu, chyba że sama ze sobą będziesz gadać :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17-15 mucha :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie mnie zjedzą, ale bez widma temat nie ma życia :( dziwak, ale przynajmniej coś sie działo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, jesteś na liście zboczeńców ERO, ale okazało się prym wiedzie Matu. Podobno lubi wymiotować podczas seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jest w końcu tych "szanujących zasady WPNK"? Brzmi szumnie, to chyba sporo. Piwko widzę leje się co wieczór na szeroko. Tylko oprócz aroganckiej idiotki Giaa widzę same pomarańcze, wykładające równo na kierownika, jego zastępcę wklejmena, i cały regulamin tego kąpieliska :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dla mnie to wszystko -kawka, piwko... On mnie kocha :P Gość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ZBOCZEŃCY NA ERO 1) Nowy w mieście - posuwa małe dzieci, głównie chłopców 2) matuzalem0325 - też posuwa dzieci, kręci go też vomiting (wymiotowanie na siebie) 3) duch cafe - ciągle mu stoi, że ja pier‪rdolę. chłopak Grzesława. 4) Kredek - uwielbia obc‪iągać 5) Smof - mefka, czyli portowa prostytutka, daje za kasę marynarzom w porcie 6) WILK_1946 - bierze od tyłu i nie pyta o zgodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sociopathic girl
Ile w końcu jest tych matuzalemów rzygających na zasady WPNK. Brzmią szumnie, to chyba sporo. Piwsko widze leje sie szeroko co wieczór, a nawet rankiem. Tylko oprócz psychopatycznej Giaa narzeczonej psychopaty Widmo widze same pomarańcze s******e równo na cały regulamin tego kąpieliska gdzie taplają sie największe szumowiny jakich ziemia nosiła. :DXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sociopathic girl
hmm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie się piwko leje u Matuzalema? gimbusy bronią Wilka swoimi metodami z piaskownicy:D Napisz coś od siebie odpadzie szpitalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty co tak powtarzasz po innych. Myślisz że jesteś dowcipny? Szukasz kontaktu? Nie wiesz co napisać? Co za czasy, żeby nawet od takiej małej k***y z biedaszybu nie móc usłyszeć zdania od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sociopathic girl
21:49 Gdzie sie piwsko leje u Wilczura ? Gimbusy bronią matuzalemów zero-trzy-dwa-pięć swoimi metodami z piaskownicy. Napisz coś od siebie pomiocie kur:wy i pedała. :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalem0352
21.58 zawsze pisze jako zalogowany i odnosze sie merytorycznie do tematu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty błaźnie gimbusy cie jedzą i srają na ciebie :/ nie pozdrawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Cele Tematu: 1. Więz Erotyczna jako najwazniejszy element Milosci jak ja utrzymac na wysokim poziomie w stalym zwiazku. 2. Miliosc do Polski i obowiazki kazdego Polaka wobec niej jak walczyc z nieuchronna okupacja Rosyjska ktora nastapi jak padnie Ukraina ostatni Bastion naszej Wolnosci I NIepodleglosci 3. Biuro Matrymonialne WPNK dzieki ktoremu mozecie na ERO poznac kos z kim odnajdziecie milosc w realu Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Zasady na tym Temacie 1. Wilk rzadzi tutaj niepodzielnie jako Tworca Tematu tak jak w Prawie Wilka na ERO jest zapisane. 2. Obowiazuje koniecznosc posiadania stalego Nicka i Avatara jasno definiujacego plec. To powoduje ze ludzie zaczynaja brac odpowiedzialnosc za slowo i ilosc chamstwa spada wielokrotnie. Nick i Avatar maja wyrazac wasza sobowsc seksualna. Tak zeby na tym temacie Kobiety I Mezczyzni emanowali zmyslowscia i erotyzmem a nie byli obojniakami piszacymi z goscia. Wypowiedzi osob nie spelniajacych tego warunku beda ignorowane. 3. Obowiazuje wzajemny szacunek choc mozemy sie nie zgadzac w pogladach o 180 stopni ale wyrazamy to z wzajemnym szacunkiem dla siebie. 4. Jestesmy solidarni wobec chamskich atakow na ktoregokolwiek z uczestnikow WPNK. Czyli jesli jest chamsko obrazany to na wskazanie Wilka osoba obrazajaca jest usuwana z WPNK co w praktyce oznacza ze ignorujemy zupelnie jej wypowiedzi jakby nie istnialy. Wtedy wpis chama maja takie znaczenie jakby sam do siebie pisal maila. To jest jedyna skuteczna sankcja za chamstwo na ERO wdawanie sie wojenki slowne jest droga donikad i tylko zaburza Temat. Rozmawianie nadal z taka osoba jest okazywaniem akceptacji dla jej chamstwa wobec jednego z nas. PRAWO WILKA NA ERO 1. Na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca to on ustala jego: 1.1 Cele 1.2 Zasady 1.3 Klimat 1.4 Kto jest a kto nie mile widziany na Temacie 2. Nie pasuje ci Temat i osoba jego Tworcy to: 2.1 Szukasz takiego Tematu ktory ci odpowiada 2.2 Nie znajdujesz zakladasz wlasny 3. Jedna osoba jeden staly niebieski nick z ogolnie dostepna historia wypowiedzi. Zero pomaranczy i podszywow Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spieprzaj dziadu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu bierze gitare i śpiewa - tuuuuu jest mój kawałek podłogi!!!!!! Wskazując zamaszyście ręką na założony przez siebie topik. Każdy z fanów dopinguje swojego idola - brawo Matu, brawo!!!! Jednak z niepokojem dodają - Matu... tylko nie rzygaj... Matu agresywniej wyszarpuje riff na strunach swojej elektrycznej przyjaciółki - nieeeeeeee mówcie mi co mam roooobić!!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzaIem0325
myślałem że jesteś inteligentniejszy, a ty wklejasz te same nudne teksty.:D nazywanie cie piesku wilkiem byłoby wielkim nadużyciem, podobnie jak nazywanie inteligentnym kaleke widmo kreske :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matuzalem zero-trzy-dwadzieścia pięć!!! proszę tylko nie rzygaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka woodoo
matu hhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzaIem0325
widmo kreski pomiot k******** i cwela :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzaIem0325
...gościu drogi, upośledzenie widma to fakt powszechnie znany. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos tylko sprawdzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z   kurą
jest matu przejął już temat ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu hahaha dobry jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×