Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 27.06.2015

Polecane posty

To jest Wasza sprawa, nie moja. Ja sobie tylko przychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
początki wspólnoty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też sobie tylko przychodzimy. Tylko że my nie froterujemy nikomu lakierek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Giaa Ale to Ty uczestniczysz w temacie wiec cie pytam czy lubisz sposob w jaki prowadzi go Widmo? Ja sie ciesze z sukcesu Widmo. Zawsze chcialem zeby pojawil sie ktos kto pociagnie idee WPNK. Dla takich osob jak Widmo czyli na emigracji taka niepozorna WPNK pelni wazna role moim zdaniem bo jest jednym z elementow podtrzymywanie wiezi ze wspolnota narodowa. W ogole wydaje mi sie ze takie fora wzmacniaja wiezi narodowe bo pozwalaja sie poznac ludziom z roznych czesci Polski ktorzy inaczej by sie nigdy nie spotkali. Zaluje tylko ze Kafe nie dba o komfort bycia na taki forum i wielu ciekawych ludzi zrazonych chamstwem i zaburzaniem tematu odchodzi. Kiedys mialem pomysl zeby napisac do nich ze jak juz tak bardzo zalezy im na klikalnosci to mogliby stworzyc oprocz ogolnodostepnych tematow takie platne gdzie tworca tematu za niewielka oplata mialby takie uprawnienia jak opisane w Prawie Wilka na ERO. Czyli temat bylby zamkniety dla gosci i mogliby by uczestniczyc w nim tylko ci ktorych wskazuje tworca tematu. Wydaje mi sie ze taki model kafe bylby bardziej nawet efektywny biznesowo. Bo zachowali by dotychczasowych uzytkownikow na ogolnodostepnych tematach z ich duza klikalnoscia nabijana z goscia plus tych ktorzy lubia kameralne towarzystwo bez zaklocen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też sobie tylko przychodzimy, a przynajmniej udajemy bo użytkownicy kafe są jedynym naszym życiem i polerujemy niektórym laske. :D xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście niekonsekwentni, sama złamałam parę razy zasady i mnie nie wywaliliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa postaraj się skonstruować odpowiedź na więcej niż 3 linijki. Widmo filuje zza krzaka. Będzie ciebie taki dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlitujcie sie nad tymi biednymi stworzeniami zwanymi matu. Jesteście bezlitośni. No ale popatrzymy co na to matu który nie ma tematu. :DXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama złamałam parę razy zasady i mnie nie wywaliliście k - to nagroda za staranną polerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Giaa Ja staram sie byc konsekwentny ale jak przekazalem wladze na WPNK Widmo to nie wtracalem sie jak ja sprawuje. Na temacie moze byc tylko jeden zarzadzajacy bo inaczej tworzy sie chaos. Widmo mial wlasna strategie przekonywania do ignorowania pomaranczy i nie byl tak rygorystyczny w jej egzekwowaniu jak ja. Ale mial swoj pomysl jak przekonac uczestnikow zeby stosowali sie do regul. Byl odpowiedzialny za temat wiec mial pelna wladze i ja to szanowalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Giaa Tworca tematu nie moze fizycznie nikogo wywalic z tematu. Ma tylko jedno narzedzie czyli jak uczestnik nie stosuje sie do zasad i rozmawia z pomaranczami moze przestac rozmawiac z uczestnikiem i poprosic go o opuszczenie tematu liczac ze ten ktos to uszanuje. Zadnych innych narzedzi nie posiada dlatego tak trudno prowadzic takie tematy jak WPNK z takimi zasadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kim ja jestem by oceniać Wasze strategie :D Zapytaj tych osób, które tutaj bywają, bywały częściej niż ja, bo słuch po nich zaginął. Zniknęły, ale założę się, że wrócą, nie muszę chyba mówić kiedy i w jakich okolicznościach :D Przypadek rządzi światem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Giaa Ja tylko zapytalem czy podoba ci sposob prowadzenia i klimat jaki na WPNK stworzyl Widmo? To pytanie jest dla ciebie trudne ze unikasz odpowiedzi? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Giaa Cytat Zniknęły, ale założę się, że wrócą, nie muszę chyba mówić kiedy i w jakich okolicznościach smiech.gif No wlasnie powiedz bo jestem ciekawy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko co powiem może zostać użyte przeciwko mnie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę uciekać, ale system w jaki zadajesz pytania świadczy o wątpliwościach. Lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Giaa Milej nocy:) To nie watpliwosci Ja jestem Goralem Bieszczadzkim wiec po prostu zadaje pytania wprost bez zadnych podtekstow. Bylem ciekawy twojej opini z uzasadnieniem wiec zapytalem wprost:). Nie sadzilem ze publiczne zadeklarowanie ze lubisz sposob prowadzenia tematu przez Widmo bedzie dla ciebie problemem bo boisz sie hejtu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Cele Tematu: 1. Więz Erotyczna jako najwazniejszy element Milosci jak ja utrzymac na wysokim poziomie w stalym zwiazku. 2. Miliosc do Polski i obowiazki kazdego Polaka wobec niej jak walczyc z nieuchronna okupacja Rosyjska ktora nastapi jak padnie Ukraina ostatni Bastion naszej Wolnosci I NIepodleglosci 3. Biuro Matrymonialne WPNK dzieki ktoremu mozecie na ERO poznac kos z kim odnajdziecie milosc w realu Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Zasady na tym Temacie 1. Wilk rzadzi tutaj niepodzielnie jako Tworca Tematu tak jak w Prawie Wilka na ERO jest zapisane. 2. Obowiazuje koniecznosc posiadania stalego Nicka i Avatara jasno definiujacego plec. To powoduje ze ludzie zaczynaja brac odpowiedzialnosc za slowo i ilosc chamstwa spada wielokrotnie. Nick i Avatar maja wyrazac wasza sobowsc seksualna. Tak zeby na tym temacie Kobiety I Mezczyzni emanowali zmyslowscia i erotyzmem a nie byli obojniakami piszacymi z goscia. Wypowiedzi osob nie spelniajacych tego warunku beda ignorowane. 3. Obowiazuje wzajemny szacunek choc mozemy sie nie zgadzac w pogladach o 180 stopni ale wyrazamy to z wzajemnym szacunkiem dla siebie. 4. Jestesmy solidarni wobec chamskich atakow na ktoregokolwiek z uczestnikow WPNK. Czyli jesli jest chamsko obrazany to na wskazanie Wilka osoba obrazajaca jest usuwana z WPNK co w praktyce oznacza ze ignorujemy zupelnie jej wypowiedzi jakby nie istnialy. Wtedy wpis chama maja takie znaczenie jakby sam do siebie pisal maila. To jest jedyna skuteczna sankcja za chamstwo na ERO wdawanie sie wojenki slowne jest droga donikad i tylko zaburza Temat. Rozmawianie nadal z taka osoba jest okazywaniem akceptacji dla jej chamstwa wobec jednego z nas. PRAWO WILKA NA ERO 1. Na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca to on ustala jego: 1.1 Cele 1.2 Zasady 1.3 Klimat 1.4 Kto jest a kto nie mile widziany na Temacie 2. Nie pasuje ci Temat i osoba jego Tworcy to: 2.1 Szukasz takiego Tematu ktory ci odpowiada 2.2 Nie znajdujesz zakladasz wlasny 3. Jedna osoba jeden staly niebieski nick z ogolnie dostepna historia wypowiedzi. Zero pomaranczy i podszywow Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam mija dzień? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu zje wilczura i widmo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu jest debeściak i p******i przedszkolaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:14 Mat już dawno zjadł i wysrał wilka i widmo debilu. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piertole Wilku. Kiedys jeszcze cos tam pisales. Po co trzymasz temat gdzie piszesz rano dluga wklejke na dzien dobry. Zawsze ta sama. I glupie teksty o piwie i kawce. Beznadzieja. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×