Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O co jej chodziło?

Polecane posty

Gość gość

Napisałem dziś do koleżanki, która mi się podoba, z takim banalnym pytaniem, co u niej. Odpisała, że musi iść na jakieś spotkanie integracyjne, na które jej się nie chce i spytała, co u mnie. No to napisałem, że jest w porządku i dodałem "udanej integracji". Ona na to "Już żałuję, że napisałam. Miłego wieczoru". Nie zrozumiałem, czy chodziło jej o to, że żałuje, że napisała do mnie (bo najwyraźniej uznała, iż się z nią żegnam i pomyślałem, że jest zła, że rzekomo chcę tak szybko kończyć rozmowę), czy żałuje, że się zgodziła iść na to spotkanie. No więc zapytałem, do czego to się odnosiło. Nie odpisała. Nie dawało mi to spokoju, więc po godzinie napisałem "Słońce, obraziłaś się?", na co odpisała NATYCHMIAST, że nie ma za bardzo czasu, bo jakąś pracę w wordzie pisze. Trochę mnie to intryguje, że odpisała od razu, jak napisałem to "słońce", a przez godzinę nie znalazła czasu na odpisanie na wcześniejszą wiadomość. Co myślicie o tym? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leci na Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zumator
to wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc mialem podobny problem, podzialala wymiana zaluzji na nowe polecam panartur.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisała na wyraz 'słońce' bo wtedy połechtałeś jej ego, uznała to za komplement jakby i poczuła się zobowiązana odpisać. Wczesniejsza odpowiedz ze żałuję że napisała wydaje mi się ze chodzilo o to, że napisałeś 'miłego integrowania' i poczuła to jakoś złośliwe w sensie takim ze juz była zdenerwowana ze musi tam iść a ty do niej 'miłego integrowania' i odechciało jej się pisać. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być tak jak pisała osoba wyżej o 19:35 Może być tak, że uznała, że ją spławiasz i się żegnasz. Nie chciała tłumaczyć czemu się wkurzyła, bo honor. Czemu najpierw godzinę nie odpisywała, a potem od razu? Nie wiem, ale tak mam czasem, że jak jestem zajęta, to ignoruję, a kiedy ktoś nie odpuszcza, to też od razu jak najszybciej odpisuję, żeby mieć spokój i móc dalej robić to co zaczęłam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie chciała iść na integrację, ale spotkać się w tym czasie z Tobą - dlatego napisała, że jej się nie chce. A kiedy życzyłeś udanej integracji zrozumiała, że nie łapiesz aluzji i zrezygnowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×