Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FacetFacet

Dlaczego po 40ce trudno poznac kogoś wartościowego?

Polecane posty

Gość gość
Przejawiasz brak szacunku do kobiet. Dajesz się sprowokować? A ...to taki z ciebie kogut:- D Po prostu jesteś chamem i nie wymyślaj bo pokazałeś swoje prawdziwe oblicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarineczka25
a mnie się autor podoba - konkretny facet i wie czego chce. prawdziwy Mężczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty z tym mieszkaniem? Chcesz się do niej wprowadzić? Myślałamż w poznawaniu drugiej osoby z tych materialnych rzeczy może być jedynie praca i toczy jest zaradna, a nie czy ma mieszkanie i samochód. To świadczy tylko o Tobie, że traktujesz kobietę jak towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toż to casting na idealną partnerkę,ma spełniać szereg oczekiwań a przecież najważniejsza jest miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miłośc ze strony mężczyzny polega na tym, że utrzymuje on swoja ukochaną nawet gdy jest ona bez pracy. I jako dżentęlmen spłaca jej długi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest głupi to spłaca, ale zawsze coś w tym jest...może fajne cycki lub tyłek ;) Jeszce nie spotkałam żeby facet na starcie brał sobie na partnerkę kobietę z długami i wyrywał się do spłacania jej długów ot tak z dobrego serca ;) Księciunie i Księżniczki o złotym sercu już dawno wyginęli....na wojnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak się czyta ten wątek to ma się takie wrażenie, że jest sporo takich, co szukają faceta aby ich sponsorował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet powinien utrzymywac rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien dbać o swoją wybraną , rodzinę i umieć na nich zarobić. A nie jedynie pójść do roboty zrobić swoje i oddać nędzną wypłatę. A ta starcza wyłącznie do następnej - tylko na przeżycie. To nie jest dbanie o rodzinę. Konkretny to szuka każdej możliwości zarobienia, czy w necie czy poza nim. To człowiek co umie docenić życie i to co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor jest daremny i dobrze, ze nie ma partnerki. Jest niedojrzaly m cwaniakiem, ktory chce ustawic sie. mezczyzn jest wiecej niz kobiet, a wiele Polek nie wiaze sie z Polakami, bo maja chore wymagania wobec innych zamiast wobec siebie. Autor jest swietnym przykladem, ze facet po 40-stce ma cos z glowa i nie nadaje sie do zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj majetnej 80-latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzialena
Twierdzę, że fajne kobiety i fajni mężczyźni są dawno zajęci. Jeżeli ktos jest oo 30 lub 40 i jak dotąd nie stworzył związku to niech szuka przyczyn w sobie. Odnosnie majątku-To sie go powiększa a nie pomniensza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wolna. Mam 38lat, małe mieszkanie, zarabiam ponad średnia krajowa, co jeszcze? A, wykształcenie wyższe, wygląd -szczupła, brązowe włosy. A i tak trafiam na żonatych, albo na jakiś niepozbieranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo i ja, do tego na niezdecydowanych:( Chciałby, a boi się, albo wspomina byłą (bo się o nią martwi). Żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, to co napisałes o kobietach tyczy tez panów na portalach. Plus jeszcze to, że większosc, to sa ludzie z zaburzeniami psychicznymi - nadmierną zazdrością( facet miał pretensje i ryczał na mnie przez telefon, bo mu odpisałam na maila po2 godzinach,. oczywiście, poszły w ruch słowka jak k...wa, szlajanie sie...- po pierwszej " randce") alkoholicy i narkomani, panowie liczący co do grosza, nawet rozmowy telefoniczne i kase na to wydana- zaznaczam, po pierwszym spotkaniu juz tryb oznajmujący, co JA MUSZĘ itp. Fochy, bo nie raczyłam z entuzjazmem przystać na ich " zaproszenie" do ich mieszkania po 1 randce- tekst był tego typu,że jestem bezczelna, bo mu śmiem odmówić! Mitomanów pełno - co drugi żegluje i wspina sie, kazdy to prawnik, lekarz czy inny architekt, ale jak zapytac o cos, jakąs drobnostkę z danej dziedziny , nagle ...ciiiisza... wypytywania o miejsce pracy, adres zamieszkania , kwoty zarobków- na pierwszej randce, pytania o upodobania seksualne oraz ich wymagania co do mnie w tym względzie- tez na PIERWSZEJ RANDCE zero kultury osobistej, raz facet nawet nie pozwolił mi zamówic- zawsze płace za siebie - i siedzielismy w kafejce 3 godziny przy PUSTYM STOLIKU mówienie w pierwszym telefonie po pierwszej randce " bo skoro jestesmy juz w związku" - hooola.... ja nawet nie wiem,. czy się chce z lepiącyym sie do mnie łapami gosciem w ogóle spotkac, ale on chce juz zaraz mnie przedstawić swojej MAMUSI!!! HORROR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah zgadzam si e z wpisem powyżej :D nie mówiąc o tym że na pierwszej randce juz sa pewni że kolejna za chwile i czekają by wcisnąc ci obleśny jezor w usta bo masz byc chetna natychmiast :D:D:D Zero logiki zero cierpliwosci....tylko ich zaliczać i puszczac kantem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie, stare, zużyte, dzieciate, kapryśne, sfochowane.. Teraz już wiesz dlaczego trudno poznać. To działa w drugą stronę.. Poznajesz babkę i bawisz się w tatusia z obcymi trutniami.. Przerabiałem to parę razy.. NIGDY WIĘCEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie poznać kogoś normalnego, kogoś szanującego druga osobę, niewyrachowanego i odpowiedzialnego? Chyba tak mała szansa jak wygrana w loterii albo jeszcze mniejsza... Czyli zostaje samotność. Smutna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ilu facetów po 40 ma swoje mieszkanie .Po rozwodzie zostają z jedną walizką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo po 40 stce sa albo osoby sparzone- ciężkim rozstaniem , rozwodem, zdradami, nałogami poprzedniego partnera i są baardzo ostrożne, by nie wd.. sie ponownie w to samo , więc, jak widzą jakiekolwiek oznaki,że ktos może przejawiać takie niemiłe cechy- spieprzają z miejsca.... albo osoby po prostu niestabilne emocjonalnie , zawodowo, które nigdy nie były w żadnej dłuższej relacji a teraz się po 40 obudziły i chcą nagle ''coś'' budować, choć nie mają pojęcia, jak, bo po prostu nie potrafią. Skoro 20 lat latały za pierwszym lepszym kwiatuszkiem, teraz stabilizacja jest po prostu niemożliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.07.20 skoro trafiasz na same takie , które ci nie odpowiadają, może po prostu " lepsza liga" kobiet jest poza twoim zasięgiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×