Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FacetFacet

Dlaczego po 40ce trudno poznac kogoś wartościowego?

Polecane posty

Gość gość
Ja myślę, że na tym polega partnerstwo. Chyba każdy, co trochę coś osiągnął, na tyle ile to możliwe w tym bandyckim kraju, to ma prawo oczekiwać tego od drugiej osoby. Znałam kiedyś gościa, który miał 40 lat, a chciał, abym to ja kupiła dla nas mieszkanie. Ja uznałam, że kupimy po połowie, aby każdy z nas czuł się jak u siebie. Wg, niego to ja powinnam kupić, a on najchętniej nie ruszałby swojej skarpety. O nie, powiedziałam! I pogoniłam, bo to nie był facet na zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest byc może odpowiedź .http://www.sympatiaplus.pl/artykul/1903,zwiazek-po-trzydziestce.html?utm_source=onet.pl&utm_medium=referral&utm_content=trzydziestka&utm_campaign=trescired_0702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się spotykasz i nie ma iskry to nic z tego nie będzie, musi być chemia usmiech.gif . chemia po PIEREWSZYM SPOTKANIU???? Jasssne , panowie, wierzcie sobie w bajeczki. Zdarza sie zdarza..... w bajeczkach albo harlequinach.. A najczęściej mówiąc o chemi, faceci z portali randkowych maja na mysłi" wyczuwanie, czy ona od razu pójdzie ze mna do lóżka" . NO ZONK, Nie nie pójdzie. Normalna kobieta po 30 stce, choćby miała chemie do faceta z miejsca, NIE PÓJDZIE Z NIM UPRAWIAĆ SEKSU na pierwszej, czy drugiej randce. Czemu? proste: nie chce pasc ofiara PRZESTĘPSTWA. Bo jak facetowi odbije i zacznie wymyslać nie wiadomo co w seksie( nawet, jeśli kobieta chce seksu na 1 szej randce), a ona skończy pobita i zgwałcona w te otwory, w które NIE CHCE>.. Nie wszyscy faceci... taaak znamy to. Ale kobieta, spotykając sie z NIEZNAJOMYM jej kompletnie facetem, nie znając jego znajomych , rodziny, czy kumpli, itp środowiska, nie wie, czy przypadkiem, w tym jednym promilu procenta, nie trafiła na zboczeńca sadystę czy psychopatę. A on jest od niej SILNIEJSZY> I tyle. Facet, który tego nie rozumie, jest tepakiem i zasługuje na bycie samotnym smutasem po kres swoich dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co, nie ma już fajnych normalnych i wolnych osób w tym wieku? są tylko dlaczego ktoś ma mnie wartościować na podstawie tego co mam,a nie po tym kim jestem? to jest najwazniejsze a życie się każdemu układa,różnie,i jakim prawem autor ocenia kogokolwiek,bo nie osiągnął tego czy tamtego a że nie może trafić na "normalną" ,fajną dojrzałą kobietę,wcale się nie dziwię jestem normalna, ale pana z takimi poglądami, odsiewam od razu, choc spełniam jego" wymagania" z mieszkaniem itp. Ja jego tak, ale- on nie spełnia moich , bo nie jest osobą o takiej inteligencji i postawie życiowej, jaką ja szukam u meżczyzny. Mężczyzny. NIE FACETA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu widać że to idiota, stary i głupi, wyrachowany kalkulujący cwaniak, który nie szuka miłości tylko bogatej kobiety- a fajne i wolne kobiety, spotykając przez lata takich cwaniaczków, często choc raz sparzone na podobnym delikwencie, teraz od razu rozumieją, z kim mają do czynuienia. i więcej mieć do czynienia z kims takim NIE CHCĄ. Fajne , wolne kobiety wolą być same, niż z kimś, kto liczy tylko CO MAJĄ a nie kim są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytam ten wątek i zastanawiam się, dla kogo jest forum po 30ce czyli teoretycznie dla osób dojrzałych? Bo prymitywne chamstwo bijące z niektórych wypowiedzi, jak ta powyżej , po prostu osłabia. Kto ci jedna z drugą dał prawo do wyzywania i obrażania ludzi? Czujesz się anonimowa przed klawiatur, to klepiesz te agresywne bzdury bez zastanowienia. Może idź na forum o2, tam jest miejsce dla dzieci Neostrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że te kobiety się oburzają, które to "dotknęło". Mnie to nie obraża, ponieważ sama od faceta oczekuję czegoś tam. To jest normalne, a jeszcze w dzisiejszych czasach...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez mieszkania
Jestem wartościowa I mieszkam z babcią która wymaga ogromu opieki. Nie mam swojego mieszkania - mieszkanie które zajmujemy to zasoby gminy. Nie jest "komfortowe" wg dzisiejszych standardów. Pracuję i dobrze zarabiam - tzn powyżej średniej i z tytułu tego że nie inwestuję w nowe meble/remonty/sprzęty AGD RTV na waciki wystarcza i jeszcze coś odkładam na dodatkowe konto. Mam samochód - a więc jestem niezależna ;) od czasu i miejsca Mam pełno planów które zrealizuję albo i nie - i tutaj muszę się przyznać ( już widzę jak kafeterianie zaleją mnie wyzwiskami od pustych lal ) - nie byłam na wakacjach od ...lat ( powód popatrz drugie zdanie) i pierwsze co zrobię gdy będę mogła wyjechać to tydzień w SPA albo innym "wypasie" gdzie NIC nie będę robić tylko leżeć i pachnieć :P ( prawda jest taka że nawet 10 min nie potrafię usiedzieć gdyż zawsze jest coś do zrobienia...). Po warunkiem że nie utonę w morzu rozpaczy... Nie mam swojego mieszkania Nie jestem wartościowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra i mądra wypowiedź :) Aż miło poczytać. Oczywiście zamiast własnego M masz inne walory materialne :) I widac, ze jesteś inteligentna, pracowita i dobra, skoro opiekujesz sie babcią :) Czy odpowiedzialabyś na anons autora? Bo to, co ludzie pisza w profilach , a to jakimi okazują się w realu to 2 rózne sprawy. Najlepiej samej się przekonać, a nie skreslać kogoś od razu :) No chyba, że na zdjęciu wygląda tak, że "nie jest w naszym typie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez mieszkania- taką kobietę należy cenić i szanować. Mówię to jako kobieta, która pisała powyżej. Jest b.wartościowa. To zależy od człowieka, nie jest istotne, czy masz m czy nie, jeśli trafisz na chama. szkoda, że autor zniknął i nie wypowie się. No ale to domena naszych czasów, "znikać":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda,że Autor zniknął,bo chciałam spróbować przekonać go,że nie wrzuca się wszystkich do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetFacet
Wróciłem :) No to bez własnościowego mieszkania może być. Ale za to piekna i seksowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty sam po 40 pewnie z brzuchem,lysy a pieknosci oczekujesz od kobiety?czy niektorzy faceci nie maja luster w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tyle?? A mądra być nie musi ? To ja się nie nadaję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetFacet
że mądra to samo sie rozumie :) Poza tym kulturalna i nie agresywna. Chamstwa nie znoszę I nie jestem łysy. Jak któraś "myśli", ze mężczyzna po 40ce musi być łysy i brzuchem to pozostaje mi tylko jej współczuć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem uważasz się za przystojnego. Z tym "czymś", czy bez ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oszukujmy sie,faceci po 40 na portalach do modeli nie naleza.ale za to wymagania jakby byli ostatnimi samcami na ziemi.mysla,ze kazda kobieta to desperatka i odrazu pojdzie z nim do lozka.piekna,seksowna z mieszkaniem i weznie sobie starego dziada po przejsciach.ktory przewaznie ma niezle nagrabione skoro po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetFacet
A co ma brak łysiny i brzuszka do przystojności? :P Z "tym czyms"? Na widok pieknej kobiety staje na zawołanie, jest duzy i gotowy do "akcji" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to ładne co ładne,ale co się komu podoba. Nic mi po facecie o wyglądzie modela,który nie używa mózgu. A rozwód... czasem bywa błogosławieństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D No i nie wiem... gratulować, czy współczuć. Latem tyle pięknych, skąpo widzianych kobiet na ulicach... Taka wieczna gotowość musi być dość uciążliwa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąpo odzianych* :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co się tak skapo "odziewacie"? Nie chodzi tylko o upał, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że o to,by w taki upał czuć się komfortowo. By zadziałać na faceta nie koniecznie trzeba się obnażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam, do kogo ta gadka? :) zapach śledzia dobitnie o tym świadczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to,że do kogoś kto trafia na śledzie :-D Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież widać że to zwykły prostak, jakie obrzydliwe wulgarne ma teksty (jak tu mu k0\0tas staje, kogo to obchodzi?), ale on szuka WARTOSCIOWEJ, a sam jest zwyklym prostakiem, do tego już podstarzałym. 40 letni pierdziel na poziomie 16 latka... żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetFacet
O co wam znowu chodzi? Pani konkretnie pytała to konkretnie odpowiedziałem. I znowu atak...Eh, wam kobietom chyba nie da się dogodzic . Na wsiach jeszcze jest normalnie, kobieta wie ze ma być zoną i matka, wie jakie sa jej obowiązki a jak by wyskoczyła z tetakimi tekstami jak niektóre z was to by zwyczajnie tydzien nie mogła usiąśc na d***e i musiała pokazywać sie ludziom w ciemnych okularach :P Wam te głupie pisemka kobiece i feministki zawróciły w głowach. Filozofujecie, a życie wam ucieka. A dla was zegar biologiczny bije zdecydowanie szybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj facet, popieralam ciebie jako jedyna, ale teraz pokazałeś swoje chamskie zachowanie. Kobiety miały racje, że ci dosadnie napisały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetFacet
Same takie zachowanie prowokujecie I to nie tylko moje zdanie ale i moich kumpli. I żonatych i wolnych Więc chrzanię was, nie będę więcej pisał w tym temacie PS zawsze się znajdzie jakaś wyposzczona kobieta, która na mnie poleci. Was jest więcej, to my mężczyźni rozdajemy karty. Pa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet ta wyposzczona jak sie zorientuje z kim ma do czynienia to ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×