Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Serwis komputerowy, pomocy

Polecane posty

Gość gość

Ludzie! Potrzebuje na szybkosci jakiegos serwisu komputerowego, z krotkimi terminami realizacji, dobra obsluga i bez bajonskich cen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Śląsku w Gliwicach jest super firma http://www.swisspol.com.pl/. Oni oferują serwis komputerowy, serwis drukarek, kserokopiarek i innych urządzeń. Solidnie naprawiają sprzęty. Oferują konkurencyjne ceny i fachową pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim regionie konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, zapomnialam dodac – Wielkopolska najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu np. jest Komputromania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio oddalam swój laptop wlasnie do komputromanii. faktycznie szybko uporali się z problemem i za dobra cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli zalezy ci na naprawdę rzetelnym serwisie to wg mnie tylko i wyłącznie http://www.ratujlaptopa.pl/ można do nich takze wysłać komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaBuu
No to skoro jesteśmy w temacie serwisów komputerowych to ja mogę polecić swój sprawdzony serwis dzięki któremu odzyskałam dane . Jeśli ktoś ma problem ze swoim sprzętem to polecam zajrzeć na http://retesly.pl/naprawa-laptopow/ Warto się z nimi skontaktować w sprawie naprawy laptopa. Pełny profesjonalizm oraz przyzwoite ceny sprawią że to będzie najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tylko serwis PIKOMP z Milanówka ale działa na terenie całego województwa, mają też punkty przyjęć m.in. w Błoniu i Jaktorowie http://pikomp.com/pikomp/?page_id=1167 Zawsze tam sprzęt oddaję, działają od dawna, mają doświadczenie i naprawiają szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zajrzeć na www.naprawalaptopow.pl - ja osobiście jestem zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Britmit
Kiedyś kupiłem kijowego laptopa i cały czas się psuł. Całe szczęście, że znam dobry serwis. Redicreo. Wkońcu za trzecią naprawą poradzili mi inny sprzęt i do tej pory śmiga bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz serwisu komputerowego z krótkimi terminami realizacji, dobrą i miłą obsługą oraz takiej, która nie zedrze z Ciebie zbyt dyzo, to polecam SKiL - http://skil-pc.pl/ Nie wiem, z jakiego rejonu Poznania jesteś, ale oni działają na Górczynie. Super ludzie, szczerzy (widać, że chcą zawsze pomoc, nawet gdy mniej zarobią). Pełen szacunek za ich pracę. Wskrzesili do życia mój stary laptop za niezłą cenę. Myślałem, żeby go wyrzucić, ale teraz nawet śmiga, więc mam teraz drugi w razie czego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u siebie w Gdańsku zawsze korzystam z Enter Serwis. Jeszcze nigdy nie spotkałam tak szybko realizującego zlecenia serwisu. Laptopem zajmuję się przeważnie od ręki a jak się do nich wchodzi to widać, że cały czas biegają to tu to tam i robią przy tych komputerach na pełnych obrotach. Do tego cenowo bardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zawsze korzystam z usług świetnego serwisu jakim jest http://mpiserwis.pl/index.html Polecam! Już nie raz uratowali mojego laptopa a przy tym zawsze miła obsługa i co najważniejsze szybko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MPI serwis z Poznania jest bardzo dobry. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo jestem zadowolona z usług MPI serwisu, bo elegancko zainstalowali mi nowy system łącznie ze sterownikami, a przy tym nie utraciłam żadnych ważnych danych, które posiadałam na dysku. Profesjonalna i miła obsługa. Jak naj bardziej polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie ci dają radę jeśli chodzi o komputery i laptopy http://www.tvcolor.com.pl/kontakt/ ale generalnie nie mają w ofercie napraw jedynie tych sprzętów. Cenowo ok, jakościowo nie mam zarzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam dobrego fachowca który naprawi mi komputer w domu, a nie chciałam zawozić go do serwisu, bo musiałabym odłączać wszystkie kable, a także chciałam mieć pewność, że nikt nie będzie mi grzebał w danych. Informatyk z MPIserwice przyjechał do domu i na spokojnie wymienił wentylator i wyczyścił w środku komputer i teraz wszystko dobrze chodzi. Konkretnie i nie drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym klientom za skorzystanie z usług MPI Service. Dziękujemy za wszystkie opinie o naszej firmie. Cały czas się rozwijamy i teraz też będziemy działać w Lesznie, gdzie zamierzamy zdobyć nowych klientów i świadczyć także im nasze usługi na najwyższym poziomie. Kontakt telefoniczny pozostaje bez zmian i zachęcamy do korzystania z naszych wszechstronnych usług. Pozdrawiamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń sobie w takim razie do serwisu redicreo i zapytaj w jakim czasie naprawiliby ci takiego laptopa. Wiem, że działaja szybko i sprawnie, więc pewnie szybko odzyskałbyś naprawiony sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim firmę MPI Service. Pan z tej firmy naprawiał mi komputer w domu i za dojazd, robociznę i wymianę wentylatora nie wziął dużo. Do tego wytłumaczył mi kilka nurtujących kwestii z obsługą komputera. Bardzo sympatycznie i szybko. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szybko i nie zbyt drogo, to tylko mpi service Ci polecam. Konkretni fachowcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także polecam MPI SERWIS! Komputer po ponownej instalacji Windows działa jak nowy! Moje dokumenty, zdjęcia zostały zachowane. W domu jedynie dodałem swoje ulubione programy na których na co dzień pracuję. A już myślałem że będę musiał iść i kupować nowego laptopa. Profesjonalna obsługa, szybko i skutecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam też kilka miesięcy temu awarię komputera i był to duży problem, bo byłam na etapie pisania pracy magisterskiej, a że miałam ulotkę serwisu MPI Service, to skontakowałam się z nimi i naprawa komputera była u mnie w domu. Poszło im to sprawnie i co najważniejsze udało im się uratować moje matermiały naukowe i magiesterkę i myślę, ze z tego powodu mogę ich spokojnie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serwis MPI faktycznie jest pomocny. Przyjechali niedawno do mnie do domu, bo pamięć całkowicie mi wyczyściło w komputerze, ale odzyskali to co jeszcze się dało się uratować. Na szczęście moją magisterkę całkowicie szlak nie trafił. większą częsc dało się odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padł mi system w komputerze i byli mi pilnie potrzebni fachowcy. Fajnie, bo MPI Service przyjechali do mnie do biura i pomogli mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×