Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PatiPati88

Sex z dwoma facetami

Polecane posty

Gość PatiPati88

Cały czas marze o sexie z dwoma facetami. Jakie to odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moja kobieta tez mamy zamiar zrobić trójkąt 2 m i k i tez jesteśmy ciekawi jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy lecz wymiane partnerow,przy ktorej w ciagu kilkugodzinnego seksu jastesmy rzniete po dwa razy kazda z nas.Pierwszy seks byl troszke z trema pomimo ze mialam meza przy badaniu cipki u ginekologa by go oswoic z facetem grzebiacym w pochwie.Do porodu tez go zabiore.Po rozebraniu sire wszystkich bylo juz lepiej.A nastepne razy byly juz wspaniale na luzie.Zawsze powinno sie uzgodnic z mezem na ile mozemy sobie pozwalac chodz o oral,anal itp.Mu gdy uzgadniamy anal wczesniej z tamta para robimy lewatywy.Zawsze mocny prysznic bo facetom o*******y oni robia nam minetki kochanek mnie maz kochance.Ta wizyta z mezem pomogla przelamac zazdrosc ktora w takim seksie miesza sie z podnieceniem.Podniecenie wygrywa i chodzi by po seksie nie pozostal niesmak dlatego kochamy sie w jednym pokoju na przemian by jedni ogladali w akcji drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal751
Pati marzenia są po to żeby je realizować. Z własnego doświadczenia wiem że jest bardzo przyjemnie. I to zarówno dla mnie jak i mojej kochanej żonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatacomafiata
Niedawno miałam z dwoma przystojnymi brunetami (bracia) i nieźle mi przetrzepali futerko a jeden doszedł w moim tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bracia? Nie mieli oporów żeby sie bzykać? Podniecająca sytuacja ale troche dziwnie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ochotę na dwoje faceta i męża.Maż chciał by mnie brało dwoje naraz a on chciał to oglądać. Pół roku temu spełniliśmy swoje pragnienia. Dwoje facetów mnie brało na raz a mąż się podniecał tym widokiem. Dopiero gdy odeszli on się mocno napalony wziął za mnie. Kochając się ze mną kilka razy w ciągu nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest super:)wczoraj na andrzejkach zaliczyłam 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chętnie dołączę do pary jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati ja też myślę o trójkącie z moją partnerka w wersji jednej jaki drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam niesamowite podniecnie i ciekawość z niepewnością jak to będzie gdyż mąż mnie zabrał cnotę i nie miałam seks z innym. Maż wyszukać chłopaka z dużym członkiem ja zaakceptowała wygląd i wiek był młodszy trzy lata. Potem gdy doszło do spotkania seksualnego rozebrał mnie mąż by oddać w ręce kochanka , gdy zobaczyłam wielkość członka kochanka wymiękłam i złapałam mocno męża za rękę. Spytał mąż mam cię przytrzymać kiwnęłam wymownie głową tak. Wziął mnie w objęcia i powiedział do kochanka delikatnie. Było delikatnie gdy byłam już mocno podnieca i mokra w środku mąż widząc mnie wyluzowaną powiedział mocniej do kochanka. Doszłam do dwóch organów bo trwał seks z chłopakiem około godziny ciągiem. Następne były już wymianą partnerów tego kochanka i jego dziewczyny. Mąż nie musiał mnie przytrzymać zajmował się kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarzylo mi sie kilka grupowych dopznan w roznych kombinacjach. Napisz to pogadamy. rafik_1984@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chłopak mi zaproponował seks w trójkącie zaraz po moim rozdziewiczeniu. Zgodziłam się i drugi seks w moim życiu był w trójkącie. Chłopak wiedział że jego kolega ma dużego a ja byłam ciasna i podniecało go wbijanie się kolegi dużego w moją ciasną cipkę. Ja dopiero zobaczyłam gdy się rozpoczął trójkąt i chłopak zauważył że się boję.  Podszedł i przytulił cały czas mnie tulił do siebie i pieścił gdy we mnie wbijał się kolega. Gdy wszedł i dobijał do końca zaczęłam krzyczeć a mój chłopak zaczął mnie namiętnie całować tak że przestało mnie boleć i zaczęłam dochodzić do silnego  orgazmu. Gdy już miałam organizm wiedziałam że nie jestem wstanie odbyć z chłopakiem stosunek bo po wyjęciu miał całego zakrawawionego a tydzień temu skończyłam okres. Wzięłam chłopakowi do ust i dość szybko zalał usta tak ze ledwo byłam wstanie połykać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Chłopak mi zaproponował seks w trójkącie zaraz po moim rozdziewiczeniu. Zgodziłam się i drugi seks w moim życiu był w trójkącie. Chłopak wiedział że jego kolega ma dużego a ja byłam ciasna i podniecało go wbijanie się kolegi dużego w moją ciasną cipkę. Ja dopiero zobaczyłam gdy się rozpoczął trójkąt i chłopak zauważył że się boję.  Podszedł i przytulił cały czas mnie tulił do siebie i pieścił gdy we mnie wbijał się kolega. Gdy wszedł i dobijał do końca zaczęłam krzyczeć a mój chłopak zaczął mnie namiętnie całować tak że przestało mnie boleć i zaczęłam dochodzić do silnego  orgazmu. Gdy już miałam organizm wiedziałam że nie jestem wstanie odbyć z chłopakiem stosunek bo po wyjęciu miał całego zakrawawionego a tydzień temu skończyłam okres. Wzięłam chłopakowi do ust i dość szybko zalał usta tak ze ledwo byłam wstanie połykać.  

Denny trollu czemu ciagle zaśmiecasz tego typu topiki? Ile to juz lat? Ty to wszystko z glowy piszesz? Czy przeklejasz skądś? Kur/wa ze ci sie to nie znudzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×