Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie na krótki weekend gdzieś w Polske

Polecane posty

Gość Monika

polecam wszystkim i każdemu z osobna Dworek Galosa! wspaniała atmosfera, czysto i komfortowe i do tego za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

monika ma rację - Dworek Galosa to zdecydowanie moje ulubione miejsce. Zresztą nie tylko moje, bo cała moja rodzina bardzo lubi tam jeździć. Za każdym razem jest miło i niezapomnianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Ja polecam okolice pogórza rożnowskiego, piękne i jeszcze nietłoczne tereny.

Jezioro i kolano Dunajca sprawiają że widoki są malownicze, są też różne atrakcje turystyczne i zabytki,

a i winnice w okolicach na prawdę dają radę ;-)

Polecam nocleg w Rożnowskiej Chatce https://www.olx.pl/oferta/roznowska-chatka-wakacje-malopolska-gory-i-jezioro-CID3-IDrx0YD.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward W

Jak na weekend to tylko do Dworku Galosa!!! Miejsce gdzie można wspaniale wypocząć i naładować się pozytywną energią na dłuższy czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adarrr

Mogę w ciepłych słowach podsumować pobyt w hotelu Gryf (ceny są tutaj :gryfgdansk.pl). Bardzo komfortowy przytulny z pomysłem zaaranżowany pokój, piękny widok z okna na Gdańsk, restauracja przy hotelu super! Polecam na śniadanie obiad czy wieczorowe wyjście np. biznesowe, albo romantyczna kolację we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla

Na krótki czy na długi weekend bez apelacyjnie polecam Dworek Galosa. Wspaniała atmosfera , piękny ogród i jeżeli chcemy spędzić aktywnie czas fajne miejsce na piesze wycieczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

OD dziecka dużo chodzę po izerach, znam te rejony jak własną kieszeń, świetne góry, nie za wysokie nie za niskie, ale za to bardzo urokliwe. Co do miejsc w których warto przenocować to mam sprawdzony Zapiecek. Komfortowe pokoje, świetna restauracja, można u nich też skorzystać ze spa z prawdziwego zdarzenia. Jak wyglądają pokoje i całą posiadłość (a terenu mają sporo) widać na zdjęciach na ich portalu pensjonatzapiecek.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika900

Ja tam jestem fanką ciszy, zieleni i aktywnego wypoczynku. Wyciągnęłam miesiąc temu męża do ośrodka Riviera-Krasne. Na początku nie był zbyt zadowolony, lecz jak tylko dojechaliśmy na miejsce - sytuacja zdecydowanie się zmieniła. Ogromny obszar ośrodka, na terenie którego mamy jezioro, plażę i mnóstwo, mnóstwo zieleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Zgadam się z poprzednimi komentarzami , Dworek Galosa to idealne miejsce do tego by spędzić tam weekend. Sama często odwiedzam ten cudowny dworek – Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobry line-up, bo klasyka pomieszana z nowością, więc nikt nie powinien się nudzić 🙂 Pokazy balonowe też zapowiadają się ciekawie. Śledzę wydarzenie, bilety jeszcze są. Niezbyt drogie, bo widziałem za 45 złotych na  Balonowego Disco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wybieramy się ekipą znajomych do Szczecina do hotelu Bończa, moja siostra tam była i polecała miejsce. Lecimy tam samolotem, bo auto trochę z mazowsza daleko. Z naszej paczki nie każdy samolotem leciał, także co niektórzy będą mieć ciekawą przygodę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziecie chcieli sobie wypocząć w miłym oraz klimatycznym miejscu, mogę polecić Bory Tucholskie 🙂 Jest to ogromny kompleks leśny, jeden z wiekszych w Polsce. Poza tym sa tam bardzo liczne jeziora, rzeki o krętych dolinach (m.in. Wda i Brda, która stanowi piękny szlak kajakowy, torfowiska i bagna, stare, urocze osady, to wszystko sprawia, że obaszar ten zaliczany jest do  jednego z najbardziej urokliwych miejsc w kraju.

Jeśli macie dość miasta, to tam można się naprawdę zrelaksowac. 

Na miejscu polecam szczególnie Pensjonat Tlen:

http://www.przystanektlen.pl/site/6/restauracja.html

Piekne miejsce, poza tym jedna z najlepszych restauracji jakie kiedykolwiek odwiedziłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Ja bardzo lubię jedzić do Pobierowa bo to bardzo atrakcyjna  nadmorska miejscowość wypoczynkowa gdzie można liczyć na takie atrakcję jak: festyny rodzinne, turnieje sportowe, koncerty znanych zespołów i regaty żeglarskie.  Polecam zapoznać się z ofertą ośrodka  Grand Laola Spa na Grunwaldzkiej  10  gdzie czeka na nas strefa spa, baseny, jacuzzi, tężnia solankowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandazewczuk

Hmmm jeżeli lubicie ciche i spokojne miejsca to może Pensjonat U Borowego? www.uborowego.pl Mnóstwo zieleni i pięknych widoków dookoła. Za każdym razem jak do nich jedziemy, wracamy mega wypoczęci i zrelaksowani. Mnóstwo terenów na spacery czy przejażdzki rowerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubicie i preferujecie aktywny wypoczynek to mega polecam wypad na kajki. Ja korzystałam z kajakirogalinek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil23

Byłem na kajakach w Rogalinku z dziewczyną i było super. Polecam każdemu, nasz pierwszy wyjazd, ale na pewno wrócimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leo69

Widzę tu wszyscy polecaja kajaki, wiec ja mowie wam, żebyście sprobowali popłynąć spływem Pilicy! Ostatnio byliśmy na przedłużonym weekendzie tu: https://hotelpodklasztorze.pl/pokoje/ w ciekawie urządzonym hotelu w którym trochę się czuło klimacik średniowiecza co zresztą obczaicie wchodząc w galerię. No i właśnie tam płyneliśmy kajakami Pilicą. Trasa była łatwa więc żony nie narzekały. No i jeszcze rejs całodniowy po jeziorze. No bajka. I pogoda się nam udała. A przed ostatnią nocą poszliśmy na doskonały masaż miodem całego ciała :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajja

Według mnie warto wybrać się do Łodzi, tam jest niesamowity klimat, fajne kamienice i wiele zabytków, godnych osobistego zobaczenia. Możecie spać w hostelu Umed, który jest usytuowany na ostatnim piętrze szpitala. Mimo wszystko jest spokojnie, pokoje są klimatyzowane, a na recepcji czeka kawa z ekspresu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja

Fajny weekend można spędzić w Krakowie. Dużo można zwiedzić i co chwila się coś dzieje. Zatrzymać można się w hotelu Best Western Premier, który sama odwiedzam jak jestem w tym mieście. Hotel jest czysty a w cenie są bardzo dobre śniadania. Dodatkowo jest tam też basen, gdyby ktoś chciał się odprężyć. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta

Koło Krakowa jest bardzo fajne miejsce. Hotel Pod Kamykiem to miejsce gdzie często jeździmy z mężem. Okolica jest bardzo ładna, a dodatkowo są świetne warunki. Wszystko czego trzeba znajdziesz właśnie tam. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
Dnia 4.12.2019 o 14:47, Gość edyta napisał:

Koło Krakowa jest bardzo fajne miejsce. Hotel Pod Kamykiem to miejsce gdzie często jeździmy z mężem. Okolica jest bardzo ładna, a dodatkowo są świetne warunki. Wszystko czego trzeba znajdziesz właśnie tam. Polecam 

Haha, ale zbieg okoliczności. Właśnie w przyszły weekend jedzmy do tego hotelu z narzeczonym. Bardzo się ciesze, ze ma Pani dobre zdanie o tym miejscu. jestem spokojniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letssnow

A znacie Pałac Domaniowski? Pięknie położony, uroczy hotel! Szczerze powiem, że jeden z najlepszych, w jakich miałam okazję być, a sporo już w swoim życiu zjeździłam i zwiedziłam, zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Świetne miejsce na weekend za miastem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Byłam w tym Hotelu Pod Kamykiem i rzeczywiście bardzo fajny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kraków i zdecydowanie hotel Best Western Premier. Bardzo fajna baza wypadowa i można tam dobrze odpocząć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się tam zatrzymuję przy każdych odwiedzinach w Krakowie, polecam, bardzo porządne i dbające o klienta miejsce. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Krakowa oczywiście! Nie ma drugiego tak pięknego miejsca w Polsce ❤️ Spanie polecam w Best western premier 😛 Na pewno się nie zawiedziecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni z przedmówcami. Życie jest za krótkie aby z niego w pełni nie korzystać. Odnoszę takie wrażenie, że w dzisiejszych czassach jesteśmy zbyt mocno przywiązani do spraw życia codziennego. Warto znaleźć w końcu trochę czasu dla siebie, a przecież wakacyjny weekend może być idealnym momentem na podjęcie decyzji o wyjeździe. Najpopularniejszym miastem jest bez dwóch zdań Kraków, a decyduje o tym wielowiekowa tradycja, niesamowite zabytki oraz niepowtarzalna atmosfera. Do poznania całej stolicy potrzeba około tygodnia dlatego rozsądnie jest rozłożyć cały proces na kilka etapów. W sieci znajdziemy bez problemu gotowe przewodniki po najatrakcyjniejszych miejscach. Trzeba natomiast też zwrócić szczególną uwagę na miejsce do noclegu. Musi być przede wszystkim w przystępnej lokalizacji, a taką ce...e się neo hotel - https://neohotel.pl/ Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by zwiedzać także okolice Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×