Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie na krótki weekend gdzieś w Polske

Polecane posty

Gość gość
Jak szukasz fajnego miejsca na weekend to zobacz sobie miejscowość Kudowa Zdrój. Miałam okazje tam być w hotelu verde montana, gdzie bardzo fajnie z rodzinką spędzilismy czas. Jest tam strefa wellness, baseny, sauna. Można super odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogromne wrażenie na mnie zrobiły rzeźby owadów w parku Mikrokosmos. To trzeba zobaczyć, można na ich facebooku najpierw ( facebook.com/MIKROKOSMOSpark) a potem to już tylko na żywo w Ujeździe. Polecam jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnie jest w Western Camp, blisko do energylandii, miejsc noclegowych mają wyjątkowo dużo bo to się rozkłada na domki, tipi i jeszcze wozy także faktycznie jest gdzie gości rozparcelować. Nie wiem czy jest większy ośrodek wypoczynkowy w samym Zatorze i okolicy teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio odwiedziłam Las Vegas w Barcicach. Bardzo klimatyczne miejsce- świetne na wypad we dwójkę czy w kilka osób. Blisko do Krynicy czy na Słowację. Można przy okazji odwiedzić wiele fajnych miejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywnie wspominam pobyt w Western Camp – westerncamp.pl. Dziki zachód jak malowany, trzeba im oddać że fajnie oddali specyfikę tamtego regionu i tamtych czasów. Warto pojechać tutaj zwłaszcza z dziećmi, a koniecznie na kilka nocy bo raz że sam ośrodek ma sporo do zaoferowania to przecież jeszcze niedaleko jest Energylandia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy, ja ostatnio wybrałam się z rodziną, chcąc sprawdzić czy świętokrzyskie rzeczywiście czaruje i się nie zawiodłam. Trafiliśmy akurat na urodziny Kompleksu Świętokrzyska Polana gdzie było pełno animacji i ogromne maskotki. Zwiedziliśmy Oceanikę z rekinami i park miniatur z zabytkami województwa. Moje dzieci świetnie się bawiły w parku linowym i na dmuchańcach. Poniżej podaję Wam link do ich fanpage gdybyście chcieli ich odwiedzic https://www.facebook.com/kompleksswietokrzyskapolana/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Ewa
Z mężem szukaliśmy jakiegoś fajnego miejsca na weekend. W necie trafiliśmy na Amore, w Płocku. Na zdjęciach to ładnie tam. A że to niecałą godzinkę jazdy od nas, to zarezerwowaliśmy sobie pokój i do tego jeszcze de lux, czyli o podwyższonym standardzie :) Pyszne jedzonko tam mają, bo i nam smakowało bardzo i sporo osób jak byliśmy się przewinęło. A w rzeczywistości to jeszcze tam ładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie jest również w Kudowie Zdroju. My spędziliśmy tam z mężem świetny weekend we dwoje. Pojechaliśmy sobie do hotelu verde montana, gdzie dodatkowo mogliśmy skorzystać z basenu, czy sauny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosława2
Witam, ja ostatnio byłam z rodziną w weekend nad morzem. Było bardzo fajnie. Relaks, morze, plaża i słońce. Teraz chętnie wybrałabym się jeszcze raz. Gdańsk to świetne miasto pod względem turystycznym oraz odpoczynkowym. Na stronie http://wakacjenadmorzem.pl/ znalazłam tani nocleg, z którego byłam zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinkaa
Na weekendowe zwiedzanie polecam Warszawę. Nie zabraknie atrakcji na wypełnione po brzegi dwa dni. Poza tym jeżeli wybieracie się tam z całą rodziną to warto pomyśleć o przyjaznym miejscu na rodzinny obiad. Polecam restaurację Akademia, która każdego gości na najwyższym poziomie. Nigdy nie zawiodłam się na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Christofer898
Ja moją dziewczynę planuję zabrać do Warszawy. W ogóle to ja ku temu mam poważny cel, ponieważ chce jej się tam oświadczyć. Znalazłem już do tego świetną restaurację - Bubbles. Dowiedziałem się, że panuje tam przyjemny klimat i ponoć ogólnie restauracja ta dobrze wpływa nawet na zakochanych. Mam nadzieję, że powie "tak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę długo wspominała nasze wakacje w Sudetach na pewno. Nocowaliśmy z mężem i dziećmi w Bukowej Chacie -http://bukowachata.pl/ . Klimat i okolica jak z filmu, góry, lasy, cisza, spokój czyli wszystko to czego potrzebowałam po cięzkim ostatnio okresie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na długi weekend majowy spakowałem rodzinę w samochód i pojechaliśmy pod Łódź do Ujazdu do parku rozrywki – polecam miejsce. Super obiekt jeśli chce się poznać świat przyrody, główną ofertą są potężne rzeźby owadów bakterii czy jakiś wirusów jeszcze, gdzie można podejrzeć jak takie mikroby wyglądają bez użycia mikroskopu czy lupy. O parku dużo konkretów wisi na ich stronie mikrokosmos.edu.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniżka w sam raz na krótki wyjazd weekendowy. Działający, sprawdzony i pewny link na zwrot 50 zł na rezerwację noclegu w booking.com. Minimalna wartość rezerwacji uprawniająca do otrzymania zwrotu 50 zł to kwota 100 zł. https://www.booking.com/s/57_6/60666761 Zniżka 50 zł gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Dworek Galosa w Stroniu Śląskim! pierwszy raz była,m tam przez przypadek, a właściwie nawigacja się popsuła ;D ale od tamtej pory jeżdżę tam regularnie by się odstresować. To takie moje małe "miejsce na Ziemi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocław jest świetnym miastem na weekend :) Sama byłam tam na majówce, miałam kwaterę zarezerwowaną na bookaparcie i do tego w samym centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weekend w Pradze jest ciekawym pomysłem na wyjazd wg mnie. Myśmy się z moim partnerem wybrali z biurem Gryf nie tak dawno zobaczyć Hradczany na żywo ;) Konkretnie jak punkt po punkcie taka wycieczka wygląda piszą na http://gryftravel.pl/praga/. Dobra cena jak za tej klasy hotel, tak samo wyżywienie – do pełna i smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ostatnio przez długi czas zastanawiałam się nad wyjazdem weekendowym, daleko, najlepiej na drugim końcu Polski. Zdecydowałam się połączyć przyjemne z pożytecznym, stąd mój wybór w postaci Uzdrowiska w Cieplicach https://uzdrowisko-cieplice.pl/ . Na miejscu bardzo wypoczęłam, a to za sprawą leczenia wodą termalną, oraz gabinetom spa i salom fitness! Po tak aktywnym wypoczynku czuję się jak ryba w wodzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecę na pewno biuro Gryf, jeżdżę z nimi od lat. Najbardziej aktualny wyjazd to weekendowy Budapeszt (tutaj więcej info jest o takich wycieczkach: http://gryftravel.pl/budapeszt). Miasto jest piękniejsze niż to sobie wyobrażałam, a sama organizacja wycieczki bez uwag z mojej strony. Jak zwykle ładny hotelik, smaczne jedzenie, sprawny transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą dostępność noclegów powinni mieć w Western Camp, bardzo duży ośrodek, także nawet jak jest pełny sezon i dużo ludzi przyjeżdża do Zatora do parku, to raczej powinno się u nich zdobyć nocleg bez jakiegoś problemu. Namiary najlepiej chyba przez ich stronkę sprawdzić - https://westerncamp.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem polecam Dworek Galosa, bardzo bajeczne i magiczne miejsce w niedrogiej cenie. Każdy przyjedzie wypoczety i odmieniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Chomiczówki w Łebie możesz się wybrać na rodzinny pobyt, szczególnie ze względu na zróżnicowane czasu wolnego dla dzieciaków i dorosłych. Jako rodzic przyznam miałem duży spokój. Żona też zadowolona. Dzieci wybawiły się za wszystkie czasy. Dobrze zjedliśmy, pogoda dopisała, ale w razie gdyby coś się zrąbało to zawsze jest bezpłatny basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitak26
Może Duszniki Zdrój? Byliśmy z narzeczonym na weekendowy wypad i było super! nie dość że samo miejsce ładne to i hotel położony w super miejscu. Spaliśmy w Hotelu Zieleniec. Mają też restauracje , więc nie trzeba było daleko szukać. Same pokoje przytulne, ładnie urządzone. Super miejsce na weekendowy wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezapomniany weekend? Dworek Galosa zapełni pełny komfort i piękne wspomnienia i to nie za miliony monet. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okles

Naprawdę warto  skorzystać z oferty gospodarstwa agroturystycznego  Pod Skałką w Przybynowie pod Częstochową www.agroskalka.pl. Gospodarstwo położone jest na malowniczych pagórkach, otoczone widokiem wapiennych skałek. Można także zwiedzić ciekawe zakątki Jury Krakowsko-Częstochowskiej  MEGA KLIMAT 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabla

Jeżeli lubicie zwiedzać, to polecam Góry Sowie, a raczej to co się w nich kryje. Kompleks Riese jest mega ciekawy i warto go zobaczyć. Weekend spokojnie Wam wystarczy, żeby go zwiedzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×