Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dobra i tania drukarnia

Polecane posty

Gość gość
Drukiem wielkoformatowym zajmuje się firma www.kokocolor.pl. Swoją ofertę kierują do klientów z całej Polski. Wydruki wielkoformatowe wykonywane są na papierze lub płótnie. Jakość bardzo wysoka przy niewygórowanej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo niskie ceny na wielkoformatowe promocyjne materiały ma drukarnia viperprint.pl. Korzystam od mniej więcej trzech lat. Wspieram głównie organizację różnych eventów i drukarnia się przydaje. Ekspresowe zlecenia to też ich ogromna przewaga, bo potrafią uratować projekt, jak dostaniesz coś pilnego. A u mnie z tym bywa naprawdę różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może dolnośląskie? W Dzierżoniowie działa fantastyczna drukarnia Edytor Studio http://www.edytor-studio.pl/ z której to usług miałem przyjemność skorzystać jakiś czas temu. Wybór ten okazał się kapitalny, gdyż poza klasycznymi formami wydruku oferują również opakowania kartonowe. I to w jakiej super jakości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem autorem kilku poczytnych publikacji cyfrowych, ale niedawno postanowiłem zlecić ich wydruk, żeby zdobyć nowych klientów przez inne źródła. Współpracowałem przy wydruku książki z http://www.copio.pl/ i wywiązali się bardzo dobrze. Prawdopodobnie przy kolejnej publikacji również wznowię z nimi temat. Na pewno nie przepłaciłem, bo porównywałem wiele opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalne usługi reprograficzne świadczą www.cyfra-druk.com.pl . Dobrze mieć namiary na takich specjalistów! Z ich strony mogłem liczyć na wydruki małoformatowe, wielkoformatowe, czy systemy reklamowo-wystawiennicze. Doskonały wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzyło mi się pierwszy raz zamawiać wydruk online niedawno i powiem że sprawnie to wszystko poszło. Kupowałem swoje pierwsze w życiu wizytówki i zamówienie składałem na k2print.pl. To są dokładnie wizytówki składane. Podoba mi się jak to wygląda i też pierwszy odzew od ludzi mam pozytywny, chwalą wizytówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsekW
To nie zawsze idzie w parze, ale rzeczywiście stosunek jakości do ceny jest jak najbardziej ważny. Dlatego my dość długo szukaliśmy drukarni do współpracy aż udało się trafić na Polimax, która wykonuje nam praktycznie wszystkie materiały jak ulotki, banery, rollupy czy też pieczątki. Mają szeroką ofertę usług, dobre cenniki które podają bezpośrednio na swojej stronie internetowej oraz jakościowo nie ma się do czego przyczepić nawet przy większych ilościach utrzymują wysoki poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariuszM
Tylko i wyłącznie Diamond Druk. Często działamy pod presją czasu i musimy mieć jakieś materiały "na wczoraj". Kontakt z nimi jest bezproblemowy, a jakoś materiałów idealna. Zdecydowanie polecam: https://www.diamond-druk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chciałam zapytać, jakie jest Wasze zdanie na temat hot stampingu w Warszawie? Niedawno się przeprowadziłam właśnie do stolicy i szukam kilku sprawdzonych firm poligraficznych. Sama zaczęłam korzystać z usług tej http://www.helvetica-druk.pl/oferta.html, ale może macie większe doświadczenie z tym zakresie i jesteście w stanie mi zarekomendować inne. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ma być to dobra i nie droga drukarnia to sprawdź na www.drukarnia-panda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Bielska Białej z kolei dobra i niedroga drukarnia to POL-DRUK http://www.pol-druk.pl/kontakt.html Druk cyfrowy i xero, oprawy, laminowanie, skanowanie - są wszechstronni, dlatego od dawna korzystam z ich usług. Zawsze solidnie wszystko wykonują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zaufaną drukarnię to ja znam http://www.reprocentrum.com/uslugi#index :) Ceny też mają bardzo atrakcyjne. Do tego oferują usługe kserowania, zarówno małych formatów, jak i dużych. Tak samo jest w przypadku wydruków - robią małe, duże, kolorowe, czarno-białe - co dusza zapragnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik123

Ja wszystkie rzeczy, które mam do drukowania, drukuję w drukarni http://www.urdruk.pl/. Mogę ich polecić po pierwsze za bardzo dobrą ofertę, po drugie za jakość wykonania, po trzecie za terminowość. Firma  naprawdę sobie radzi również z większymi, trudniejszymi zleceniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damiani

Polecam http://a3extra.pl/ z Poznania, zamówienia wysyłają bardzo szybko i czak się krócej niż w drukarni  "za rogiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

jeśli chodzi o Warszawę to oczywiście Polimax. Choć u nich też można zlecenia składać online więc nawet ludzie spoza Warszawy mogą korzystać z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teooandteaa

Prowadzę małą działalność i od czasu do czasu inwestuję w materiały reklamowe. Jestem z Wrocławia, a tutaj najlepsze opinie ma drukarnia Weba. webadruk.pl Rozmawiałem ze znajomymi i wszyscy potwierdzali moją opinię, więc coś musi być na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Do ksero i takich bzdur to mam drukarkę laserową, ale jak potrzebuję coś więcej wydrukować, albo wykonać jakieś nadruki to zlecam to A3extra z Poznania. Wcześniej korzystałam z lokalnej drukarni i jak to policzyłam to przy ich cenach nie narobiłabym na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę jednak załatwić większość stacjonarnie - sama wszystkiego dokładnie przypilnuję na miejscu:) W mojej okolicy (w Krakowie) godna polecenia jest Drukarnia Reban i to właśnie z ich usług korzystam najczęściej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resom

Zdecydowanie najlepsza drukarnia z jaką ja miałem styczność to Copio z Sulejówka. Kompleksowo działają, drukują cyfrowo, offsetowo, do tego jeszcze skanują, kserują, laminują. Ostatnio drukowałem u nich nawet etykiet i naklejki. Zawsze spisują się bardzo dobrze, jestem zadowolony z jakości ich usług.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwon

Zdecydowanie najlepsza drukarnia z jaką ja miałem styczność to Copio z Sulejówka. Kompleksowo działają, drukują cyfrowo, offsetowo, do tego jeszcze skanują, kserują, laminują.  Ostatnio drukowałem u nich nawet etykiet i naklejki. Zawsze spisują się bardzo dobrze, jestem zadowolony z jakości ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

No u mnie najlepiej sprawdziła się drukarnia A3extra z Poznania. Mają tanio, szczególnie przy większych ilościach wychodzi korzystnie, a zmówienia jak dotychczas dostawałem bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniejenka

Mój sprawdzony punkt to www.strefaxero.pl na Ochocie. Mają jakościowe wydruki, są terminowi i mają rozsądne ceny więc dla mnie komplet! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Też zamawiałam w A3extra ale tylko nadruki na koszulki. Nie wiem jak inne rodzaje nadruku ale takie pojedyncze dtg robią świetne i nie ma znaczenia jaką grafikę im podeślę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drukarnia Konin

Polecam Studio Graficzne Pik. Szeroka oferta i szybki czas realizacji. Tutaj podaje link do pełnej oferty: https://drukarnia.studiopik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loffr

Na bank będziecie zadowoleni z  lubelskiej drukarni OferPress. Mieszczą się przy Lotniczej. Drukujmy tam dużo firmowych rzeczy bo mają tam bardzo dobrą jakość druku, są terminowi i mają po prostu korzystne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Polecam A3extra w Poznaniu, to stacjonarna drukarnia ale wysyłają zamówienia błyskawicznie. Najczęściej zamawiam tam nadruki koszulki także jak co, to polecam bo ceny są spoko, szczególnie jak za taką jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Polecam A3extra w Poznaniu, to stacjonarna drukarnia ale wysyłają zamówienia błyskawicznie. Najczęściej zamawiam tam nadruki koszulki także jak co, to polecam bo ceny są spoko, szczególnie jak za taką jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Ja mogę polecić firmę, która oferuję usługi z zakresu projektowania  3D oraz druku 3D i takie usługi można zamówić w firmie 3D-TAL z Łagów w woj Lubelskim.  Warto zapoznać się z ich ofertą na stronię 3d-tal.com. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koow

Z mojej strony mogę polecić ten sklep z koszulkami z własnym nadrukiem ati-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dores

Świetnie drukują w warszawskiej Grist99. Plakaty ulotki, foldery, notesy czy teczki własnie tam drukujemy. Jak trzeba to wykonują też zamówienia specjalne. Mega dobra jakość druku, dobre podejście do klienta, przyjemne ceny - pod każdym względem nam odpowiadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×