Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dobra i tania drukarnia

Polecane posty

Gość beatkaatka

Ja potrzebuję coś wydrukować czy skserować na tyle rzadko, że korzystam z pobliskiego punktu Strefa Xero www.strefaxero.pl przy Grójeckiej. W zupełności mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

U mnie sprawdzili się a3extra.pl - doskonała oferta, pełen profesjonalizm i realizacja na najwyższym poziomie w terminie. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

U mnie sprawdzili się a3extra.pl - doskonała oferta, pełen profesjonalizm i realizacja na najwyższym poziomie w terminie. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana

Od długiego czasu wspólpracuję z a3extra i mogę przyznać bez bicia, że robią doskonałą pracę. Mają szeroki wachlarz opcji, a dodatkowo są niezwykle elastyczni względem potrzeb klientów, dlatego jestem przekonana, ze moja firma jeszcze długo będzie korzystała z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam drukarnię Fingerprint.

https://www.fingerprint.pl

Do tej pory korzystałam z wielu drukarni jednak z tej jestem zadowolona najbardziej. Zawsze miło i sprawnie. Wydruki najwyższej jakości. I to jeśli chodzi zarówno o wydruki czarno białe jak również i wydruki kolorowe. Super kontakt, na miejscu mają profesjonalne studio graficzne, które jest w stanie opracować projekt wizytówki czy ulotki ( w lepszej cenie niż agencje reklamowe).  Ceny niższe niż w innych znanych mi drukarniach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

U mnie genialnie sprawdza się a3extra - drukarnia internetowa o bardzo kompleksowej ofercie i świetnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

U mnie genialnie sprawdza się a3extra - drukarnia internetowa o bardzo kompleksowej ofercie i świetnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

U mnie genialnie sprawdza się a3extra - drukarnia internetowa o bardzo kompleksowej ofercie i świetnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian

Ja również korzystam z a3extra i jak dotąd nie ma żadnych zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondzio

A3extra to rzeczywiście bardzo fajna alternatywa - bez wychodzenia z domu można zamówić świetne realizajce i w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannieq

Na druk offsetowy i cyfrówkę polecę tę drukarnię: http://www.drukarniakid.pl/pl/oferta - są z Wrocławia, bardzo dobra jakość druku i rozsądne terminy nawet przy większych zamówieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas

Moim faworytem wśród drukarń jest a3extra. Mają świetną ofertę i bardzo atrakcyjne ceny, a przy tym bardzo dobrą jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dani

Doskonale sprawdza się w mojej firmie a3extra, gdzie robimy i koszulki z nadrukiem i ulotki i banery, a także roll upy i plakaty. Szeroka oferta pozwala w jednym miejscu zamówić kompleksowo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdecydowanie najlepsi w tej dziedzinie jest Copygeneral. Wygrywają konkurencyjną ceną oraz podejściem do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera

Najszybciej właśnie w sieci można tanie takie oferty znaleźć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Kalicka

Zdecydowanie Kordes 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikos

Co do namiarów na dobrą i niedrogą drukarnię to u mnie się sprawdza drukarnia OferPress z Lublina. Mega dobra jakość druku, dobre odwzorowanie kolorów plus terminowość. Mają druk cyfrowy, offsetowy, wielkoformatowy i rolowy, także działają kompleksowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Jestem z Krakowa, ale preferuje drukarnie online, ostatnio odkryłam a3extra.pl i jestem zachwycona jakością i różnorodnością możliwości jakie oferują. Zamawiałam już koszulki z nadrukiem i haftem, fatruszki i kamizelki odblaskowe dla przedszkolaków. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madga

Kierując się opiniami również postawiliśmy w firmie na a3extra.pl i o dziwo sprawdzili się extra! Myślę, że będzie to długofalowa współpraca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka90

Enveloper.pl - świetne ceny mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A współpracował ktoś z drukarnią Kursor we Wrocławiu? Podobno są jedną z najlepszych. Zależy mi na druku offsetowym. Kogo polecacie jeżeli chodzi o druk offsetowy we Wrocławiu? Dajcie znać.  http://drukarniakursor.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek

Mam spore doświadczenie w realizowaniu różnych druków, gdyż na różne sposoby promuję swoje produkty. Ostatnio zamawiam w a3extra.pl gdzie dostaję piękne realizacje szybko i tanio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom mieszkającym we Wrocławiu, które rozglądają się za dobrą i niedrogą drukarnią polecam prooffice.com.pl Korzystam z ich usług regularnie i zawsze spotykam się z profesjonalną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Korzystałam tylko i wyłącznie z drukarni Estilab w Opolu. Zajmują się głównie drukowaniem etykiet samoprzylepnych, działają ekspresowo i mają dobre ceny. Ze swojej strony mogę ich polecić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2

Gorąco polecam drukarnię cyfrową Estilab. Szybko i tanio, a co najważniejsze z niesamowitą precyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

ja polecam Estilab z Opola, są najepsi jesli chodzi o drukarnię cyfrową i drukowanie etykiet samoprzylepnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alikia

Moja firma współpracuje od jakiegoś czasu z a3extra.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Drukowame materiały trafiają do nas szybko i w super jakości, a wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatolinaN

Ja drukuję stacjonarnie w punkcie  http://www.drukarniakid.pl/ dobra jakość i szybka realizacja.  Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Korzystam z Estilaba- tam jest szybko, tanio i jakościowo. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia

Bardzo fajna jest drukarnia cyfrowa Estilab, która zajmuje się drukowaniem etykiet samoprzylepnych. Działaja szybko i konkretnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×