Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do doświadczonych matek

Polecane posty

Gość gość
ale jak biała kreska ? Ja nie widziałam na teście żadnych białych kresek. O czym wy piszecie. Tam tylko podcień był. I wtedy oznaczało to ciążę i tak okazało sie wtedy że jestem w ciąży. Chodziło o to że tam nie ma prawa nawet żadnego podcienia być. Może to kwestia firmy produkującej test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się staraliśmy 13 mies ( 37lat) bez stresu, bez żadnej kontroli u lekarza , moje malenstwo juz na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja robiłam testy 2 różnych firm także nie kwestia firmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchaj ale ty nie rób dwóch testów pod rząd bo to ci nic nie pomoże. Wiem że pewnie jesteś niecierpliwa ale żeby się upewnić w podejrzeniach to po prostu musisz test powtórzyć za kilka dni, a najlepiej za tydzień. Wtedy będziesz już na pewno wiedzieć czy to ciąża (bo wtedy kreska na pewno już będzie czerwona z racji wyższego stężenia hormonów) czy po prostu te testy mają tą jakąś linie same sobie. Ja generalnie z tego co pamiętam to tam ma być biała powierzchnia w przypadku braku ciąży i żadnych nawet minimalnych podcieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem tylkp ze ja zażywam progesteron i teraz nie wiem czy odstawić a betę najwcześniej mogę zrobić w piątek bo pracuje po 12 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te testy są negatywne. Jesteś 2 dni przed @ ? To już powinno coś pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teoretycznie tak ale owulka mi się trochę przesunęła i testy owu wyszły mi pozytywne dopiero 10 dni temu. temperatura wskazuje na to ze owulacja była bo 7 dni temu nastąpił skok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×