Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dawid35

Fantazje erotyczne Co nam chodzi poglowach.Podziel sie z nami

Polecane posty

Gość Napalona jestemmm
Hmm duzo rzeczy, np.dominacje (raz ja a raz facet), latexowe ciuszki, kozaczki, oral, seks poza domem.....no jest troche tego.anal natomiast odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu Anal odpada też jest super Ale trzeba delikatnie do tego podchodzić .Wczoraj miałem z żoną analny sex było cudownie ona chciała i zaskoczyła mnie Ale jej było bardzo przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blacky 12
Jakos mnie kreci ale i moj specjalnie nie nalega. Moze nie lubi bo mu sie zle kojarzy (siedział kilkanascie lat) jemu tam nic nie zrobili, byl z reszta sam w celi, ale wiadomo, ze inni mogli nie miec tyle dzczescia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię taki sex raz na jakiś czas a lepiej wole jak żoną zabawia się moją pupcia i masuje się mi to jest dopiero odlot. Ają lubię w pośladki jej powkladac i wkładam swojego penisa z olejkiem też jest super uczucie i widok lubię patrzeć na żony dupcie jest taka seksowna.i.piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blacky 12
A widzisz, duzo rzeczy moze byc fajnych, podstawa to zgodne preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba odpowiedniej partnerki/ta i sex może byc piękny Ja kocham sex i lubię próbować nowych rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet troche z innej bajki
A ja przede wszystkim kocham swoją partnerkę i doceniam bliskość między nami. Seks, fantazje, eksperymenty to tylko część relacji która nas łączy i którą uważam za największy dar od życia (lub jak kto woli: od Boga, od losu - niepotrzebne skreślić). Moje fantazje erotyczne dotyczą raczej okoliczności w jakich chciałbym sie z nią kochać (dach wieżowca w ciepłą letnią noc, motorówka z wyłączonym silnikiem pośrodku jeziora) albo przebieranek: Ona w dzivvkarskim gorsecie, kabaretkach i szpilach, albo w obcisłej wieczorowej sukni bez pleców, też na obcasie, a ja wiem że nie ma pod tym bielizny... życie jest piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja już chyba mam tak że nie mam zbytnio fantazji. trochę mnie podnieca znajoma którą kręci brat. trochę mnie kręcą nastolatki bo potrafią być dosyć zboczone przynajmniej w sferze fantazji. a tak to nw. zwykły seks raczej przez to, że tyle jest zboczeństw i niedorosłych ludzi, którzy dawniej dostaliby z liścia a dziś wiodą prym, i puszczalstwa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
kazdy ma jakies fantazje, wieksze, mniejsze. Ja w zaleznosci od dnia, dzisiaj chcialabym byc ostro lecz namietnie przeleciana przez kochanka -nie,nie mam kochanka ale to jedna z moich fantazji. Innym razem fantazjuje o trojkacie ja plus inna kobieta plus on, ja lize jej cipke, sutki, wije sie jak kotka z podniecenia a on wchodzi od tylu i mnie posuwa a ona jeczy delikatnie i masuje sobie piersi pod wplywem podniecenia jakie daje jej moj jezyk na jej gladko wygolonej cipce...ot to takie 2% moich fantazji, jest jeszcze ich tysiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 39 lat
Jestem mężatką z długim stażem. Od jakiegoś czasu, moją skrywaną fantazją jest, żeby zrobić loda z połykiem młodzieńcowi, któremu jeszcze żadna kobieta nie dogadzała w ten sposób. W mojej fantazji jadę samochodem, a taki przystojny maturzysta albo początkujący student macha, żeby go wziąć na stopa. Zatrzymuję, się, on wsiada, ruszamy. Po krótkiej rozmowie zjeżdżam w jakąś polną drogę i tam, bez wychodzenia z samochodu, doprowadzam go ustami do orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robsonxxx
Ja chcialbym, zeby mnie zona w******** analnie swoim dildo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz z żoną porozmawiać ja robiłem już taki sex moją.żoną lubi takie zabawy moją dupcia a ja jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajj mezatkaa swietna fantazja, az mnie ona podjarala :-) jak sobie to wyobrazilem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to od paru dni mam ochotę na rzniecie w parku w nocy przy drzewku z facetem ktorego niedawno poznałam, ajj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka Joasia
Chciała bym naga, ubrana tylko w szpilki być prowadzona na smyczy przez sale pełne ludzi do komnaty gdzie kazali by mi położyć się po środku na sofie, rozłożyc nogi i otworzyć usta. Wszyscy przechodzacy mogli by mnie dotknać i głośno komentować. Byli by coraz odważniejsi, dotykali by moich piersi, ud a na koniec dziurki. Jeden, wysoki i przystojny zaczoł by się ze mną całować. A po chwili zajęta pocałunkami poczuła bym, że ktoś usiłuje wtargnąć we mnie. Oni podnieśli by mnie i tak rozszerzyli nogi, że ten pośrodku wbił by się we mnie, Ten z którym się całowałam patrzył by na to z takim żalem w oczach ale ja znów bym go przyciagneła do siebie i dalej byśmy się całowali w czasie kiedy tamci pokolei wchodzili by we mnie. Patrzyła bym w oczy temu od pocałunków i nie mogła bym powstrzymać orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ochotę dziś żeby mi żoną jaja wylizala i zrobiła super loda imoze namówie ja na balkonie jest tak goroco dziś może być miło to się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też fajne :) www.skirt-heaven.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to chcialbym w******* taka zadbana 50+ i zeby miala mocno owlosiona pipke-miala na nogach wysokie szpilki,ponczochy i podwiazki i gorset

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam ochote na dzieci, dziewczynki jesli chodzi o scislosc. Wiem ze zaraz od pedofilow mnie zwyzaywaja ale to tylko fantazje. W rzeczywistosci bym niezg****il dziecka ale marze od zawsze o tym by taka 10 latka mi robila loda, albo np. dwujka dziewczynek po 8 lat zeby lizaly mi d**e i k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Mi się marzy usiąść na buzi męża w chwili kiedy jestem strasznie podniecona i mokra. Chcę by zlizywał moje soczki. Niestety nie mogę się przemóc, żeby tak zrobić. Zawsze sobie myślę, że t go obrzydzi i będzie po seksie. Masakra. A przy okazji podrzucam Wam fajny link: http://4lady.pl/szokujace-fantazje-erotyczne-mezczyzn/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tak żona czasem siada, ale robi to zbyt rzadko, bo boi sie, ze za bardzo mnie przygniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
i co? lubisz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię, tylko ona zbyt rzadko to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię lizac myszkę jest jakąś chętna z pol wlkp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paula - mam podobnie, podaj proszę maila może chociaż tutaj znajdę kogoś co ma podobnie i ma ochotę wymienić parę wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc ja mam bardzo haniebne fantazje erotyczne i głupio mi o tym pisać. Ale dla przypomnienia! To tylko fantazje nie chciałabym czegoś takiego komuś zrobić :o Więc jestem bisexualną kobietą a moje fantazje często bazują się na tym że kogoś gwałcę a potem morduję. Nigdy nie miałam jednak jakiś specjalnych fantazji romantycznych a nawet nie lubię ich mieć. Osobiście nie szukam związku i nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moją fantazją jest uprawianie sexu ze znajomą i jej mężem oraz patrzenie na nich jak uprawiaj sex w łóżku jednocześnie masturbując się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dający patrzec
Próbowałem to zorganizowac ale wyszło inaczej.Żeby szwagierke przylapala mnie jak się zadowalam pozwoliła dokończyć i wylizal jej muszelke do kości lubie robić minetki bez względu na wiek zainteresowanej ale widziałem szwagierke jak się kapala i zacząłem walić konia przez okno ja widziałem i przylapaly mnie jej teściowa i jakieś 2mocherki ale ja lubię to ale szwagierke fantazje spelnie zobaczy jak wale ustawie to i może coś wtedy i 2fantazja zobaczyć na żywo 2gejow jak sobie wsadzaja a ja się dołączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym byc zdominowany przez żonę, zeszmacony. By zalozyla mi obrożę, bym nagi siedział i patrzył jak pieprzy sie z innym, by mi kazala wylizać zalaną muszelkę, by mi pluła do ust robiąc komuś Loda, w końcu by mnie zmusiła do o*******ecia komuś pały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×