Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety zauwazylem ze wy nigdy nie przyznacjecie sie ze ubieracie sie wyzywajaco

Polecane posty

Nie wstydzę się tego, że lubię zwracać na siebie uwagę. Mój facet to uwielbia, faceci się oglądają, zagadują, a tylko on może zabrać do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz rację, a może po prostu chce sama, stojąc przed lustrem widzieć kogoś równie atrakcyjnego co jej koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Ta bardzo szczupła piękna koleżanka z natury drobna, nigdy nie miała problemów z utrzymaniem odpowiedniej masy ciała i dodatkowo ćwiczy, a ta druga ma tendencje do tycia i ma hopla na punkcie wagi. Od jakiegoś czasu konsekwentnie chudnie. Jak dla mnie to ona chce być taka dżaga jak jej kumpela i to naprawdę widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wszystko jasne. Tamtej ciężko jest utrzymać wagę więc jest dumna kiedy jej się to udaje. To normalne, że chce się pokazywać, nie dla chamskich komentarzy, a dla samej satysfakcji, że MOŻE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
No właśnie w tym rzecz, że jak narzekała na to że jest gruba i faktycznie było jej więcej niż obecnie też się tak ubierała. Na imprezę obowiązkowo spódnica przed kolano (mimo iż narzekała na nogi) i obcisły top, z dużym dekoltem (mimo że ma za iż twierdziła że ma za duży biust)... Ja narzekam na swoje nogi i dla mnie szaleństwem jest założenie spódnicy o długości midi, jakby mi odpowiadały to pewnie chętnie bym je eksponowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalkaola
A ja się ubieram wyzywająco i uwielbiam taki styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobry sposób na walkę z kompleksami, zamiast sobie odmawiać tego co Ci się podoba przez kompleksy po prostu to nosisz. Więc duży plus dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
No może właśnie walczyć z kompleksami pomaga/ło zainteresowanie facetów, tylko ona nie chce się do tego przyznać, co jest zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może ty po prostu na siłę chcesz coś udowodnić bo jej osobiście nie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
króciutkie sukieneczki i wysokie szpilki to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Lubię ją, choć potrafi być irytująca, ale to jedna z nielicznych osób z którymi mogę od wielkiego dzwona poimprezować (nie mam już lat 18 tylko 26). Nie mam z nią zbyt dużego kontaktu na co dzień i szczerze powiedziawszy nie chciałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys spotka faceta pianego bez hamulców to ja zgwałci bo wyzywajaco sie ubierała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Taką kiecę jak ta zalinkowana nawet chętnie bym ubrała (niekoniecznie w tym kolorze) na randkę u mnie w domu, z facetem którego nieźle znam, mając na uwadze, że chcę go wyraźnie zachęcić do kopulacji. Choć przyznam, że wedle moich odczuć estetycznych jest to kicz, ale w trakcie godów taki kicz się przydaje i spełnia dość istotną funkcję. :D Nie wyobrażam sobie pokazać się w czymś takim publicznie, ale z pewnością są odważne które tak by się chętnie wszem i wobec pokazały, obnosząc ze swymi wabikami seksualnymi dumne jak te pawie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalkaola
O tak do sypialni w sam raz plus wysokasne szpile i różowe pazurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijany gwałciciel zgwałciłby ją nawet w dresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×