Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak reagujecie, gdy ktoś wam mówi, że nie czyta w ogóle książek?

Polecane posty

Jak od razu, automatycznie, zwiększam swój dystans do takiej osoby, i jesli ją lubiłam, to.. powiedzmy, że od tej chwili lubie ją mniej :D wiem, że ktoś może uznać to za płytkie, ale moi rodzice wyrobili we mnie nawyk czytania książek, tak zostałam wychowana, większośc moich znajomych też czyta książki i nieczytanie jest dla mnie obcą postawą życiową, kojarzy mi się z tępakami, i nic na to nie poradzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nijak, nie każdemu czytanie sprawia przyjemność, a w tej chwili jest wiele innych źródeł informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja alergicznie reaguje na ludzi, ktorzy masturbują sie samym faktem, ze czytaja ksiazki, nie przywiazujac jednoczesnie wagi do tego jakie to faktycznie sa pozycje. potem sie okazuje ze to jakies szmiry o wampirach albo 50 twarzy geja... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytanie jakichkolwiek książek powoduje, że taka osoba, co czyta, sprawniej posługuje się jezykiem polskim i robi mniej błędów ortograficznych, więc dobre i jakieś pamiętniki wampirów. :P osoby które mają kontakt jedynie z językiem mówionym pisza tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że ktoś nie czyta książek nie znaczy, że wcale nie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby taka oczytana jesteś, a nadal kojarzysz przez "z" z kropką, głąbie!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że taka osoba to ciemniak, tępy debil bez mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabell08
Dla mnie to jest kosmos jak ktoś mi mówi, że nie czyta i że nie lubi tego robić. Nie wiem jak to możliwe... Ja mieszkam od niedawna w UK i chociaż cieżko tutaj dostać książki w języku polskim to i tak czytam. Ostatnio znalazłam księgarnię z polskimi książkami - http://www.rewolucja.co.uk i chcę tam robić zakupy. Mają nieksie ceny i w miarę szybką dostawę. Mam całą listę do przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×