Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spójrz w moje oczy...

Polecane posty

Gość gość
rozumiem jesli chodzi o rewanż? ale w innym przypadku to dowód tupetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego kłamstwa???Ja nie kłamię,ja tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowego zauroczenia brak, nie wykazuje takiej potrzeby. Nuta kłamstwa buduje teskonote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nalezy skonczyc poprzednia relacje z powodu zauroczenia, ponieważ tak nakazuje przyzwitośc, by nie zabierac zycia komus w kims juz nie jest sie zauroczonym i nie rozpoczynac nowego na klamstwie i w ukryciu. A jezeli tak sobie to wyobrazasz to teraz juz wiesz dlaczego. Ano wlasnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porządni ludzie wiedza co nalezy, czego nie, wiec albo jedno albo drugie, a nie oba na raz. porzadni ludzie szukaja porzadnych ludzi i chca budowac na szczerosci. jezeli koniec zwiazku bez milosci nazywasz tupetem, bo jest zauroczenie inna osoba to nie dziwota ze nigdy sie nie zrozumiemy, bo nie rozmawiasz z polinteligentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauroczenie to nie milosc. Nuta klamstwa daje tesknote i zabija stopniowo uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim się zaczęło nowe,czyli Ty,stare było już dawno zakończone. Jeśli widzisz to inaczej,to jesteś w błędzie.Nie chcę krzywdzić Ciebie,ani nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż może tego nie wie, ale gdyby mnie uwiódł byłabym teraz z Nim, tyle, że on mnie nie kochał i nie chciał (może na jednorazowy numerek) Nie okazał mi swojej miłości, ba nawet rozmową nie zaszczycił, Zawsze, uważał, że sam musi podjąć uczciwą decyzję bo ja jako......kuszę go i chcę sprowadzić na złą drogę, żadnego kolesia nie szukałam, nie szukałąm żadnego k****a uczucia, więc zabieraj swoje zabawki i znajdź kobietę zasługującą na Ciebei. Pomyśłności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W żadne oczy nie będę patrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządni ludzie szukaja porzadnych ludzi, na których mozna polegac, że nie beda krecić lodów na boku. Cięzko zaufac osobie ktora zauracza sie w innej i ciagnie dalej obecna relacje, bo przeciez za 5 min moze zmienic zdanie i zauroczyć w innej. Jak mozna ufac takiej osobie w 100%? dzielic sie kasa, domem i jak zyć, skoro nie wie sie z kim sie tak naprawde zadaje. Jesli jest w stanie byc perfidny wobec jednej dlaczego mialby nie byc wobec drugiej? To jak tu coś serio budować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ciebie interesuje zabieranie życia obcego faceta? jaki ty masz w tym interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie potrafiłam docenić?to bzdura wszyscy moi znajomi i rodzina widzą jak potrafię im wykrzyczeć w twarz to jakim wspaniałym szlachetnym i dobrym człowiekiem jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu nic nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polinteligentom tyle czasu nie poświęcam, a tupetem nazwałam twoje wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innym potrafisz powiedziec. Mnie tylko oklamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto kłamie rozbija sobie sam zwiazek i sam sobie szkodzi. Ani nuta ani symfonia klamstwa nie zbuduje zwiazku. Zwlaszcza jesli ktoś jest troche wiecej niz przecietnie inteligentny gwarantuje ci, ze nie wystarczy zapewnienie i deklaracja o milosci, nigdy nie bedzie wierzyc osobie ktora wykiwala poprzednią. I nigdy nie bedzie z tego nic, ani intymnosci ani zaufania, poniewaz fundamentem jest klamstwo. Zawsze to bedzie pogrywanie i droczenie sie, ale nigdy malzenstwo, jesli ktoś myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi sie dyskutowac z ludzmi zaklamanymi, jest to dla mnie strata czasu. Nie wchodze komus w zwiazek. Nie chce by ktos wchodzil w moj. Nie oklamuje bliskiej osoby. Jestem osoba prosta w obsłudze. Klamiesz kogoś, byc może mnie równiez, sorry nie podziele sie kasa, ani soba. Im wiecej naklamiesz tym wiecej bede zwodzic, ale ostatecznie i tak nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.10.ale Ty do mnie ani nie dzwonis aninie pises. I dobrze wies że te daty się zgadają.Ja zmieniłam num.nie wiem czy masz nowy.Już nie mam tego z 11 na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.26.o czym Ty mówisz?czy kiedykolwiek zależało mi na pieniądach.?;-(chyba mnie jednak dobrze nie znasz;-(.a daty się zgadzają dotyk dłoni na dobranoc też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerzryj tą swoją kasę albo kup sobie miłośc, nie mam przyjemności dalszej rozmowy, żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zadaje sie z ludzmi zaklamanymi i zajetymi. nigdy sie nie dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zakłamana..nigdy nikogo nie okłamałam i nic złego nie robię.Moj wie że między nami koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje klamstwo potrafi zrujnowac wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowa jest o ludziach co im sie wydaje, że jak powiedza zauroczylem sie to laska juz uwierzy w to, ze to bedzie wspanialy mąż i odda mu wszystko, chyba was pogieło? najpierw ogarnij sie chlopie/babo rzuc obecnego, a potem rozgladaj za innymi. Nie lec w kulki nie bedziesz robiony w balona, Proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje kłamstwo?a jakie to jest to niby to moje kłamstwo?oświeć mnie bo nie rozumiem o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.37nie wtrącaj się!to nie jest temat ani o Tobie ani dla Ciebie wiec idz stąd.Temat dotyczy też innych okolicznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawdomownosc jest wpisana w twoja osobe. Niszczysz siebie i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiecała ci niebo i nie wywiązała się? a to suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasada jest prosta nie rob w balona, nie bedziesz robiony w balona. oklamujesz zone, moze ja oklamuje ciebie, moze ty mnie tez, moze wszyscy sie oklamujemy wiec nie ma zadnej tesknoty. ani sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×