Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćtomek

Zycie bez grzechu

Polecane posty

Gość gość
jesteś zadufany w sobie, innych uważasz za głupszych i gorszych od siebie i to jest twoja wada i błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Został poruszony tu temat sexy poza małżeńskiego. Miałam/ mam tylko jednego partnera seksualnego, który niebawem zostanie moim mężem. Wiedziałam o tym już w momencie, gdy zaczynałam współżycie. Nie spowiadam się z tego, bo nie czuję, że zrobiłam coś złego. W końcu przykazanie brzmi "nie cudzoloz". Rozumiem to raczej w kontekście współżycia z wieloma partnerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety . TAK . Żyjesz w przeświadczeniu ,zę sam z własnej mocy możesz p przestać grzeszyć a to w konsekwencji doprowadzi cię do zbawienia - co jest bzdurą bo zbawieni jesteśmy z łaski - za darmo . A jedynie wiara w Jezusa i uczynki , które o tym świadczą maja swoje znaczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtomek
nie macie racji. Ani ty allium ani gosc 11:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam racji ... bo ? bo ty tak sobie umyśliłeś i już jest ok ? a na jakiej podstawie tak sobie umyśliłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allium fanatyczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtomek
Allium a niby czemu ty masz miec racje ? Bo sobie tak umyslalas po przeczytaniu kilku komentarzy ? haha dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jesteś chrześcijaninem to powinieneś znać źródło i fundament swojej wiary - a z tego co czytam to wierzysz swoje własne dogmaty i jeszcze żyjesz w złudzie ,że twoje dobre uczynki zagwarantują ci niebo . Albo życie bez stresów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupoty wszyscy gadacie. fanatycy i idioci. leczcie sie. na tym forum to kazdy madrzejszy od drugiego. banda idiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiła
Kurka wodna! czy już nie można być dobrym, mądrym samym z siebie tylko konieczne jest przynależenie do jakiejś sekty? Czy wierzę czy nie wierzę to jeśli będę żyła w zgodzie ze sobą i światem w dobrym tego słowa znaczeniu to już jest wielki plus i stworzenie szerokiego kręgu pozytywnej aury. Żyje się tu i teraz. I jeśli to życie było przykładne to nie wierzę, że będzie źle ocenione jeśli już ktokolwiek będzie oceniał gdzieś tam wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtomek
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale grzech zawsze będzie i będzie zawsze cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex, grzech cudzołostwa, sexs pozamalzenski - to najprzyjemniejsze grzechy. Bozia jest cudowna, dała mi super pupę, cycuszki i chęć do grzeszenia. Jestem owocem boskiego działania i chce tego samego co dostałam na jego podobieństwo. Co za ....... nazywa to grzechem, przecież to najprzyjemniesze co dostaliśmy od stwórcy. Precz z uzurpatorami co mają "telefon" do rozmów z Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wymyślił te przykazania bo chyba nie sądzicie, że rzeczywiście spotkał sie z Mojżeszem i dał mu te tabliczki. Zresztą te z "Drogi do nieba" są zupełnie inne niż orginalne w Biblii. Nawet przykazania zmieniła czarna banda i chce, żeby jej się z tego spowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ze to nie istotne czy te przykazania, 7 grzechow glownych jest od Boga czy nie. Nawet gdyby to wszystko wymyslili zwykli ludzie dawno temu to nie zmienia to faktu ze gdyby ludzie zyli zgodnie z tym co pisza w tej Biblli tzn zgodnie z przykazaniami, nakazami, zakazami itp to swiat bylby rajem, zero wojen, przemocy, kradziezy itp. ja osobiscie jestem agnostykiem ale staram sie zyc zgodnie z przykazaniami. I powiem wam ze zycie jest lepsze dzieki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- 7 grzechów głównych? te przykazania przeważnie łamią księża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie obchodza ksieza. To sa uniwersalne przykazania niezalezne od jakiejkolwiek wiary. Ja tak uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reinkarnacja36
nie chodzi o zakazy ,zakazy to niewola i strach,to ma być czysty wybor serca,a na to potrzeba dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie ty znasz przykazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 przykazan Bozych i grzechow glownych. To podstawa. nie wazne czy sie wierzy w Boga czy nie. To uniwersalne prawa. I zycie staje sie latwe przyjemne i pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie nie jest latwe lekkie i przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorem. Niestety sama tkwię w grzechu i czuję się za słaba by z tego wyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zycie nie jest latwe lekkie i przyjemne " x Gdyby ludzie nie grzeszyli byloby lekkie i przyjemne. Ludzie sa glupi. sami na siebie sprowadzaja nieszczscie a pozniej jeszcze narzekaja ze im zle. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tomciowi szczena opadła bo tylko up, up ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×