Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubiór kobiet to zło. Jednak Islam ma racje kobieta powinna

Polecane posty

Gość gość
*państwo islamskie sorry za pomyłkę, jak zwał tak zwał każdy wie o co chodzi, jeden ciul terroryści czy isis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w islamie nie ma milosci wybaczenia tak jak u katolikow. zreszta sa ruzne odlamy islamu bo karzdy chcial miec religie na swoich zasadach ktore mu sie podobaja. wybiesz autorko ten rodzaj gdzie kobieta nie jest czlowiekiem i maz ma prawo ja g****ic i synowie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza wiara to swiadkowie jehowi heeheheh. oni broni do reki nie wezma. a islam tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyjs za islamiste urodzisz mu dzieci ciekawe co zrobisz jak zabije na twoich oczach twoja córke bo np jej burka spadnie niechcacuy z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszystkie miłe słowa które do mnie kierujecie, ja nie mam zamiaru się z Wami kłócić , czy też przekonywać jaki to Islam jest dobry. Poza tym ja nie jestem autorką wątku. Macie jednak rację co do jednego Państwo Islamskie jest organizacją terrorystyczną i złem samym w sobie, boje się ich tak samo jak wy, bo choć jestem muzułmanką to oni nie uznają naszego odłamu (szyizmu) za Islam i z chęcią by nas zabili odrazu. Z resztą ktoś im zagwarantował że za zabicie szyity odrazu pójdą do nieba, więc nawet by się nie wahali, niestety jestem dla nich gorsza niż niewierna. Prawdziwy Islam zabrania zabijania, gdyż tylko Bóg może decydować o życiu i śmierci, jedynym wyjątkiem jest wojna, gdy ktoś nas zaatakuję i my bronimy siebie, ale tutaj także nie wolno zabijać niewinnych, kobiet, dzieci czy starców. Niestety jak wiemy ISIS wcale się do tego nie stosuję. Żaden normalny muzułmanin nie powie że jest to organizacja muzułmańska, nie to sekta terrorystyczna z Islamem nie mająca nic wspólnego. A co do mnie, możecie oskarżać mnie o lenistwo, o to że mam kompleksy że jestem brzydka, co tylko chcecie. Ja wcale burki nie noszę, nie jest to Islam, zasłaniam włosy a i owszem, ale nie twarz przecież. Mieszkam obecnie w kraju muzułmańskim to i zasłaniam się bardziej, przyjeżdżam do Polski czy Europy to mniej, oczywiście bo trzeba się dostosować. I wcale nie przeszkadza mi że inne kobiety chodzą porozbierane, chcą niech chodzą co mi do tego, mój mąż nie jest zwierzęciem żeby rzucić się na kobiete jak będzie chodzić nago po plaży na przykład, jest człowiekiem i umie opanować się jak i wszyscy normalni faceci. A to że ja nie chodzę rozebrana to tylko mój wybór. A co do zakrywania się w upały to uwierzcie mi że jak jest 45 stopni trzeba się osłonić przed słońcem bo żaden krem ochronny nie pomaga i normalnie sobie można poparzyć skórę, faceci też chodzą z długimi rękawami i w długich spodniach w większości bo słońce jest po prostu zbyt ostre. spójrzcie na ludzi mieszkających na pustyni oni zawsze są pozasłaniani bo tak jest wygodniej i bezpieczniej. Dziękuję także za wskazówki jak mam żyć w zgodzie z Islamem bo przecież mam wyprany mózg i nie wiem w jakie bagno się wkopałam. Ale to moje życie i tylko ja poniosę konsekwencję moich wyborów, jak na razie jestem zadowolona, mam męża, dzieci jeszcze nie, na razie w planach mam pracę w europie i studia doktoranckie w następnym roku no i się zobaczy co potem, nie ukrywam chciałabym mieć dzieci i siedzieć z nimi kilka lat w domu to takie straszne dla was, na prawdę? moja mama pracowała może 2 lata w ciągu swojego życia i jest katoliczką, a jakoś żyje i ma się dobrze. Jakieś jeszcze pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje że chcesz być wykształcona dla swojego męża, jak ktoś nie przemęcza się pracą to może niejedne studia zrobić, nawet i doktorat. Żyć nie umierać i nadal uważam że jest to jedyny powód dla którego Polki przechodzą na islam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×