Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubiór kobiet to zło. Jednak Islam ma racje kobieta powinna

Polecane posty

Gość gość
wszystko fajnie , ale chyba mało znasz muzulmanów. Są bardziej zakłamani niż katolicy.Myślisz że oni nie zdradzają? Myślisz ,że nie piją alkoholu? To jaki obraz kreują , a to co robią naprawdę >>>>Pogadaj z paroma , to sam się przekonasz , że to pic i fotomontaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież mężczyźni są podludzmi. Maja krótki chromosom, sutki po żeńskim plodzie, mniej połączeń nerwowych w mózgu. Facet to niedorobiona kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie pomysłowość i pracowitość mężczyzn, to kobiety ze swoimi licznymi połączeniami nerwowymi do dzisiaj siedziałyby na drzewach, świecily nagimi du'pami i żywiły sie listowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to w ogóle jest za dyskusja żeby mężczyźni decydowali jak mają chodzić ubrane kobiety? Strójcie swoich synków, burka to strój unisex niech wasi synkowie chodzą w takich, a jeszcze lepiej - pas cnoty dla każdego dojrzewającego chłopca i po problemie. To ustrzeże ich nie tylko przed oczywistym, ale również przed samogwałtem, jak nie będą mogli sobie zwalić nie będą oglądać p****li, słyszałam że po tym jajka bolą, więc sobie tą informację zakodują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:18 - widzę, że jesteś konkretnie zakompleksioną osobą :) Jeśli chodzi o mnie, to już w wystarczającym stopniu pokazałaś mi, jaka jesteś wspaniała. Nie wiem, jak to jest z innymi użytkownikami? Wiecie już, kto tu rządzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu tak bardzo chcecie się wtrącać w cudzy ubiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest wtrącanie się w czyiś ubiór, tylko analiza ludzkich zachowań. Kobiety twierdzą, że ubierają się wyzywająco, bo tak lubią. I owszem, lubią, kiedy ktoś się na nie patrzy, lubią, gdy ktoś je adoruje. Najbardziej bawi mnie, gdy kobieta mówi, że "ubiera się dla siebie". Mam rozumieć, że po domu też tak chodzi, kiedy nikt na nią nie patrzy? Zapewne. Wystarczy spojrzeć, jaką agresją reagują kobiety, gdy zarzuci się im, że ubierają się wyzywająco. Już samo to świadczy o tym, że robią to, by się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak chcą się dowartościować to co ty masz do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę poczytaj jakąś książkę,idz z psem na spacer,w ostateczności na d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko nie w d***e,ale w jakim celu ty się cudzym ubiorem interesujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"18:18 - widzę, że jesteś konkretnie zakompleksioną osobą" w którym zdaniu to wyczytałeś miszczu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolność osobista jest najważniejsza, jedynie popieram gwałt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym - generalizujesz. Nie wszystkie kobiety są wyzywające, no chyba że idąc twoją logiką KAŻDY STRÓJ inny niż burka = strój wyzywający. I co ty na to? pewnie z braku konkretnych kontrargumentów odpiszesz coś w stylu "reprezentujesz tak niski poziom że nie będę dyskutował", ale dobrze kombinujesz, bardzo sprytnie :D Tym samym twoje zawsze będzie na wierzchu, w końcu jesteś oświeconym mędrcem wśród głupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gwałt to naruszenie cudzej wolności więc nie jest wolnością,ale w jaki sposób ubiór narusza cudzą wolność,idziesz w swoją stronę i nie patrzysz,tak jak nadmierne gapienie się na kobietę też nie narusza jej wolności,idziesz w swoją stronę i tyle,w jaki sposób ubiór kobiety narusza twoją wolność w sposób podobny do gwałtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzęta chodzą nago jak ich natura stworzyła i jakoś wytrzymują, widocznie sa na wyższym poziomie ewolucji niż niektórzy zakompleksieni faceci z tego forum. Oczywiście nie jest to żadna aluzja w stronę kobiet że powinny chodzić całkiem nago, ale zakompleksieni prawicy - błagam - litości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:17 - owszem, zgodzę się, nie wszystkie kobiety są wyzywające. Mimo wszystko jest bardzo dużo kobiet, które lubią, gdy ktoś na nie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubiór kobiet to zło, dlatego im mniej tkaniny na ciele kobiety tym lepiej. I tak do mini. Mini maksimum.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcecie aby prawo szariatu zamaskowało wasze własne społeczne kalectwo zakompleksieni prawicy, m.in. to że nie umiecie zdobyć kobiety, a co dopiero jej zatrzymać. Sami się przyodziejcie w burki, jest taka opcja nawet w kraju katolickim nie trzeba sięgać do islamu - wyświęćcie się na księży, w wiadomościach mówili że teraz co roku jest mniej nowych i właśnie ogłaszają nabór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suhavayarad dziś 19:17 - owszem, zgodzę się, nie wszystkie kobiety są wyzywające. Mimo wszystko jest bardzo dużo kobiet, które lubią, gdy ktoś na nie patrzy. ______Mimo wszystko jest bardzo wielu mężczyzn którzy stosują przemoc, gwałcą albo są pedofilami. Czy zatem wszystkich mężczyzn należy wykastrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:37 - może kobiety w końcu się nauczą, że nie są chodzącymi boginiami, a faceci nie są od tego, by je zdobywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od czego są faceci? Żeby je sobie brać na służące jak mniemam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:43 - nie, po prostu śmieszne jest, że kobiety w tak wielu kwestiach dążą do równouprawnienia, ale nadal chcą, by mężczyźni je "zdobywali". Czemu? Bo to jest im na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że jakaś ważna dla ciebie kobieta cię olała, cóż pewnie wybrała lepszego, a gdyby panował szariat musiałaby hasać w burce i nikt by ci jej nie sprzątnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam też wiele rzeczy jest na rękę, np. to że kobieta d******py a nie trzeba się z nią żenić, więc siedź cicho bo to wy bardziej skorzystaliście od nas, poza tym kiedyś kobieta nie musiała pracować, a teraz powinno wam być na rękę że pracuje na równi z facetem, chociaż mniej zarabia. Więc nie mów że wolałbyś cofnąć czas zanim nastało równouprawnienie bo po pierwsze musiałbyś się ożenić, strzelić 3 dzieci tak jak kiedyś było i utrzymywać całą tę gromadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:48 - nie rozumiem za bardzo Twojej argumentacji. Mnie chodziło o to, że skoro kobiety chcą pracować na równi z mężczyznami, powinny również w ten sam sposób podchodzić do związku, a nie bawić się w księżniczki. Tyle :) Jak już się dąży do równości, to na wszystkich płaszczyznach, a nie tylko na tych, które dają korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja nie rozumiem twojej, jesteśmy biologicznie inni więc nigdy nie będziemy tacy sami, nie chcę podawać przykładu w sporcie że to wy jesteście silniejsi i zawody są w podziale na płeć, inny przykład - rodzenie dzieci, więc nigdy nie będziemy tacy sami. Kobieta zawsze będzie kobietą i to ona jest tą ładniejszą połową w związku, wam się brzydkie nie podobają i natury nie przeskoczysz, chyba że zmień się w faceta metroseksualnego, w jakiegoś utrzymanka, skoro tak bardzo zazdrościsz kobietom, pewnie jakas bogata stara baba będzie tańczyć koło ciebie, to jak najbardziej jest realne, skoro chcesz być jak kobieta. Powiedziałabym że coraz więcej mężczyzn się wycwaniło i przejmują kobiece role, oczywiście te najprzyjemniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu zajmij się sobą zamiast narzucać innym (w tym wypadku kobietom) co mają robić. Jeśli masz możliwość żyj tak jak chcesz, a jeśli nie - cóż, nie każda kobieta jest adorowana i nie każda wystawia ciało aby na nią patrzyli, to samo faceci, jeden może przebierać jak w ulęgałkach, drugi żadnej się nie podoba i jest jeszcze dużo wolnej przestrzeni pomiędzy. Mam wrażenie że patrzysz na same bardzo atrakcyjne kobiety, co wcale mnie nie dziwi, ale one nie są żadną większością wbrew pozorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×