Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zastanówcie się zanim zostaniecie kochanką jak ja

Polecane posty

Gość gość
Ale lepiej ty robisz loda czy ona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory też jestem kochanką ale nie mogę wytrzymać i zazartowalam sobie Pamiętaj kobieto sama musisz myśleć o sobie i nie czekać na cud On od żony nie odejdzie Chyba ze zona go wykopie ale tak 1/4 żon robi reszta siedzi dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 25- spadaj trolu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być kochanką niż żoną. Ja jestem kochanką i sypiam z mężem mojej najbliższej przyjaciółki i uważam się za osobę bardziej wartościową niż Ci pseudo faceci prawiczki co czekają na miłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lawendy Woń
A ja trafiłem na kochankę, która gorzej robi loda niż żona i jest luźniejsza, ale za to jest bardzo uczuciowa, zawsze coś dobrego ugotuje, powie miłe słowo i sześć godzin wspólnego czasu z nią mija jak nawet nie wiem kiedy. A to niestety prawda, że jak wracam od kochanki to jeszcze z żoną "poprawiam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś? Jestem w takiej samej sytuacji, chciałabym porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam.. zalezy od tego z jakiego powodu zdradza. moj facet nie spal ze swoja zona po slubie (nie mieli dzieci). po jakims czasie przestala sie angazowac w jakikolwiek sposob w zwiazek z nim, wiec on ja zostawil dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×