Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet z internetu

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, Tak jak w temacie chodzi o faceta,ktorego poznalam przez internet juz jakies pol roku temu z malymi przerwami,bo poznalam kogos innego i wowczas zlikwidowalam swoje konto na portalu randkowym. Od jakiegos czasu jestem znow sama i znow zalozylam tam konto. Okazalo sie,ze w ciagu jednego dnia ten facet mnie tam odzszukal i znow do siebie piszemy. Tym razem jest juz kontakt telefoniczny tzn rozmowy i duzo smsow. Generalnie swietnie sie dogadujemy i nawet mielismy sie juz spotkac no ale mi cos wypadlo z autem,potem jemu z praca i tak wyszlo... Ale ostatnio mialam wolne i zaproponowalam zebysmy sie spotkali,lecz on juz nabakiwal ze generalnie troche kasy bedzie szlo na paliwo do mnie bo niby 50km itp...Juz mowil zupenie inaczej i wspomnial,ze sie boi bo na pewno mu sie spodobam i sie w to wkreci. Co o tym myslec??? Napisal mi ostatnio nawet,ze raczej nie jest facetem dla mnie. Jak sie nieodzywalam to sam pisal i pyta co u mnie jak w pracy,juz nic nie wiem czego on chce :( Doradzcie prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem,ale podbijam ; > Czy w tekście jest błąd .... napisałaś,że na pewno się spodoba,.On przypadkiem nie napisał Ci,że na pewno Ci się nie spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisal tak,bo mialam zupelnie innym mezczyzn z wlasna firma itp a on jest zwyklym facetem i moze tu ma jakies kompleksy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu chcialabym znac prawde i poradzilabym sie tarocistki o co tak naprawde chodzi. Ja systematycznie korzystam z usług Sofii. tarocistkasofii@wp.pl Godna polecenia wróżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×