Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rikitiki24

czy Wy też mieliście takie problemy z zapraszaniem gości?

Polecane posty

Gość gość
Szkoda się produkować bo jedna osoba tutaj i tak tego nie zrozumie . Zrobiłaś dobrze i rozumiem to o czym piszesz bo pracuję w hotelu i często są tam wesela . Po to podaje się liczbę gości aby wszystko było przygotowane i ustawione jak najlepiej . I owszem zawsze jest więcej porcji ale nikt nie prosi dokładki bo na weselu jest masę innego jedzenia ale może być problem z miejscami do siedzenia . Jak by nikt nie potwierdzał to mogło by się okazać że np 20 osób nie przyszło a i tak trzeba za to zapłacić a to nie są małe kwoty . A zawsze można zaprosić kogoś innego jak ktoś odmówi lub zmniejszyć ilość osób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak też i ja zrobiłam miałam listę i zapraszałam jeśli ktoś nie potrafi nawet jako osoba dorosła poinformować, że jednak go nie będzie to już jego problem nie mój. Niektórzy z brakiem wyobraźni myślą, że jak PM organizują wesele to można robić wszystko bo przecież nie za moją kasę. Zapraszałam gości z szacunkiem i kulturą PÓŁ ROKU przed ażeby każdy zdążył z urlopem, ze znalezieniem opieki na dziecko czy odłożeniem kasy na ubiór wiem jak jest. Dla WSZYSTKICH przyjezdnych było info, że jest hotel i transport opłacone z góry. I prośba o potwierdzenie. Wiec szlak mnie trafia jak słyszę takich oszołomów, którzy w dzień imprezy przyjmowali by gości z poza listy. To był mój dzień i miałam się na nim bawić a nie szukać wolnego pokoju czy dodatkowych krzeseł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ktos olewa gospodarzy, bo takie zjawianie sie bez potwierdzenia jest lekceważeniem, to gospodarze nie muszą stawać na głowie, aby zadowolić chamskich gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wg was najlepiej zniżyć się do tego poziomu (gości, którzy nie potwierdzają) zamiast pokazać klasę? ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazac klasę? No można by bylo dla 2 osob pokombinować ale nie dla 8 :/ ja miałam wesele na 44 osoby, jakby mi 8 wpadli bez potwierdzenia to zobaczcie jaka to by byla duza roznica - myślicie, ze stol by sie poszerzyl, pol sali by poprzestawiano, podonoszono krzesła i nie wiem skąd wzięto dodatkowe pokoje (bylo 20 i wszystkie zajęliśmy juz dla innych gości, bo znając ich liczbę wiedzielismy jak ich rozlokowac), moim zdaniem to brak kultury ze strony gości i byłabym wsciekla bo totalnie popsuliby mi humor gdyby mnie tak zrobili... Wyprosić srednio ale nie dziwie sie bo nie miałabym wyjścia jak tylko wyprosić... Autorko na Twoim miejscu wysłałabym zaproszenia poczta, moim zdaniem zrobilas wszystko żeby wręczyć zaproszenia osobiście, teraz wyślij i czekaj na potwierdzenie, jak nie potwierdza to spróbuj zadzwonic - nie odbiorą to olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysty
Wloska suknia...Prosze pisac na krysty.k@libero.it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×