Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zed Leppelin

Wózek trekkingowy

Polecane posty

Gość Zed Leppelin

Czy są tu mamy, które mają wózki trekkingowe, biegają, trenują czy rolkują z dzieciem w wozie? Szukam czegoś dla nas i jestem ciekawa na co zwrócić uwagę. Na pewno chciałabym hamulec mieć w dłoni no i żeby wóz był stabilny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam BOBA i jestem bardzo zadowolona, dawał radę nawet w górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zet Leppelin
Jogger BOB? Też mi się podoba. Do jakiego wieku dziecko było chętnie turystą siedzącym? Moje ma 2 lata i jeżdżenie na rowerze w krzesełku na bagażniku znosi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu placic za wozek z USA skoro mozesz wesprzec lokalna marke? X-lander X-run niczym nie odbiega parametrami od tych zza oceanu, a nawet jest dbalej wykonany i bardziej dorobiony moim zdaniem (lepsze tkaniny). Nie jestem uzytkownikiem ale go testowalam na sciezce (rozne typy nawierzchni) w ToysRUs i jest bardzo bardzo lekki. Da sie podbic i skrecic jedna reka (bez dziecka; z dzieckiem nie probowalam bo bylam w sklepie sama).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli mowa o amerykanskich to moim faworytem jest tu Bumbleride Indie. Piekny, wysokiej jakisci wykonanie (duzo duzo lepszej niz Bob), ale niestety proporcjonalnie drozszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zed Leppelin
Wspieram polskich producentów i swój podstawowy wóz mam firmy Jedo i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×