Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pabloo_P

szukam wirtualnej kochanki....

Polecane posty

to Twoje zdanie.... moje jest inne....;-). Nie piszę z 10 osobami na priv..... i nie wybieram tej z którą pisze się najlepiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Assssss
Pabloo Bo choć pomysł miałeś nie głupi to spaliles Zresztą jak wiesz nie pierwszy raz Bo liczy sie jak mężczyzna kończy a nie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka ma - Kamila 30, brunetka z dużymi piersiami? Czy może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy może tu napisać co chce, nikt nie chce napisać na @ aby poznać mnie bliżej...ech najłatwiej jest kogoś krytykować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Assssss dziś chyba mnie z kimś pomyliłeś pisząc "Zresztą jak wiesz nie pierwszy raz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Gościu, tylko imię się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwlkopolanin
Tak zepsuł wszystko a drugą stronę wszystkie do niego piszecie Panie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Wychodzi na to że pisałeś wczoraj na priv z co najmniej dwiema kobietami. Jedną uznałeś nawet za fajną. Dlaczego więc nie skupiłeś tam swojej uwagi? Twierdzisz że po 2-3 mailach ciężko ocenić...fakt...ale czy to nie powinien być powód do zagłębienia się i chęci poznania?...u Ciebie to był powód do zainteresowania sobą tutaj kolejnych a ewentualnie potem na priv ocena każdej i wybór jedynej. Tak to widzę a skoro nie tylko ja...to chyba musi coś w tym być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... wczoraj dostałem 3 wiadomości.... i tak się niestety trafiło że 2 Panie stwierdziły podobnie że skoro piszę jeszcze na forum to nie jestem zainteresowany. Trudno było stwierdzić czy osoba która napisała na @ pisze jeszcze na forum... i dlatego tak to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Czas się nie cofnie. Ja swoje zdanie w tej kwestii wyraziłam. Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursi flirtu
Rozumiem autorze że prowadzisz taki swoisty casting? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no może tak to wygląda.... ;-), chociaż wbrew pozorom nie pisze dużo Pań na @, bardziej tu się udziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursi flirtu
Trzy kobiety w ciągu jednego dnia to całkiem dobry wynik ;) Także nie bądź taki skromny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziomalu , nie odpisalam bo za mlody dla mnie jestes 👄 Pablo, ja Ciebie nie oceniam i zycze Ci powodzenia. Nie ma nic zlego w flirtowaniu w koncu ktoras Cie tak zachwyci, ze przestaniesz szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursi flirtu
Pablo myślę że nieporozumienia wynikają juz gdy jesteś na priv. Zatem może powinieneś więcej czasu poświęcać kobiecie która juz tam do Ciebie napisała ;) Po jednym dniu raczej ciężko ocenić czy to jest już to :) Ale co ja tam wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwlkopolanin
Ziomalko za młody na co?;) czy tutaj wiek naprawdę gra taką rolę? Gdybyś zobaczyła mnie w innym temacie myślę że nie przeszkadzał by Tobie mój wiek a raczej uznała byś go za zaletę:) oczywiście szanuję Twoje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co miałem zrobić jak wszystkie napisały jednocześnie prawie i a ze byłem tez na forum to tam też pisałem... a że Panie też były również na forum stwierdziły że nadal szukam i nie poświęcam im czasu na rozmowę....i zrezygnowały z rozmowy..... ale cóż było minęło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona81
Witam w ten piękny słoneczny dzień panowie :) Nadal szukacie ? Czasem zaglądam na forum i widzę , że temat się ciągnie . Dużo gawędziarek ale żadna konkretna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, zawsze, ale na privie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ComeIntoMyDreams6@Gmail.com Powiedz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursi flirtu
Ja protestuję , nie szukam :P Ja tylko tak chodzę sobie po tematach i przynudzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma ciśnienia.... ale jak ktoś interesujący napisze to może z tego być dłuższa znajomość.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...szukam kobiety z którą mógłbym poflirtować...porozmawiać o wszystkim ...taki mały romans.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona81
Czasem się uda poznać kogoś interesującego i popisać na różne tematy a nie tylko seks . Choć nie ukrywam , że seks jest ważnym elementem w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_i
a ładny facet z delikatną kobiecą urodą może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziomalu, Twoj wiek to niewatpliwa zaleta. Za mlody jestes jednak na plomienny romans z ziomalka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×