Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pabloo_P

szukam wirtualnej kochanki....

Polecane posty

piasek w oczy dziś kiedyś tu jakoś mało zaglądałem....bo akurat wtedy byłem wirtualnie zajęty.... ostatnio się urwało.... więc jestem częściej. Jak masz jakieś rady ...to pisz....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pabloo_P Napisz coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ the duke po tych wszystkich aferach, przy okazji ktorych wyplynelo duzo prywatnych informacji wysylanych przez maila, trudno sie dziwic, ze wszyscy bardzo nieufni i ostrozni sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakaś pani zaryzykuje w ciemno :) 139508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to nawet nie wiedziałem że jakieś fotki wypłynely, ja raz miałem znajomość i było w 100% kulturalnie. Ale w sumie to pewnie kobiety się obawiają głównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek w oczy
zamiast wrzucać od razu maila i nawoływać by wszystkie pisały - lepiej zacząć od fajnych tematów do rozmów - by zwrócić uwagę płc***ięknej. Oczywiście trzeba się nieco wysilić i podrzucać interesujące lub nieco kontrowersyjne tematy - na tym forum wiadomo coś o posmaku erotycznym. Podczas takiej dyskusji można zorientować się kto jest wart nieco większego zainteresowania, z kim nam się lepiej pisze na wirtualu - taka drobna rada. Zdjęcie to nie wszystko - chyba że planujesz jednorazowe skoki. Zdjęcie nie oddaje charakteru - pokazuje nam urodę lub jej brak. Jeżeli chcesz nawiązać jakiś dłuższy kontakt - kobiety uwielbiają gdy się z nimi....rozmawia bo często tego właśnie im brakuje. Zainteresowania mężczyzny. A to jak to się dalej potoczy to już kwestia decyzji obojga. Jeżeli jest "chemia" i zrozumienie - może być fajny seks - bo nie czarujmy się w końcu po to są takie tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pabloo_P Nie o wszystkim chce wiedzieć :) chce wiedzieć troszeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek w oczy
to powyżej było oczywiście adresowane do Pablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo racji, ale ja lubię wiedzieć jak wygląda ta druga osoba..... żeby potem nie było rozczarowań. Kiedyś rozmawiałem z jedną panną i ta mi wysłała zdjęcie z internetu.... masakra, jak tak można. Nie wiem może niektórzy faceci na to się nabierają...... Dawno temu tez rozmawiałem z jedną panną ,... wysłała fotkę ....a potem się okazało że na żywo to zupełnie ktoś inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna zgoda ale w sumie na mailu kobiety i tak nie ryzykuja, to jest przecież moment jeżeli ktoś chce założyć nowy, nie oszukujmy się że nikt tak nie robi. Nie każdy lubi ujawniać swoją tożsamość przed wszystkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pabloo_P Podaj gg jeśli masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mam 172/67, raczej szczupły, południowo-zachodnia polska, praca przy kompie...raczej kulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlkopolanin
Piasek w oczy rzecz w tym że tutaj nawet jak zacznie się ciekawy i intrygujący temat z kobietą albo nawet jakieś pikantniejsze rozmowy to zaraz zlatuje się stado zawistnych pomarańczy które wszystko psują;) Znam z autopsji z jednego z tematów które są właśnie na topie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pabloo_P A ja południowa Polska. Praca przy kompie..brunetka, ani szczupła ani gruba...taka w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
The Duke A ja używam gg a co masz coś do gg? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek w oczy
Wlkopolanin trolle były są i będą- taki urok tego forum :) trzeba z tym żyć Oczywiście, że strona wizualna jest ważna dla obu stron - każdy chce wiedzieć jak wygląda ta druga ciekawa osoba. Jednak wiele już wychodzi podczas samego pisania w temacie. Można wstępnie już kogoś poznać, poczucie humoru, zainteresowania i pasje danej kobiety - a to ważne aby flirt się rozwijał :) Muszą być jakieś styczne - oczywiście są przypadki gdy obie strony dążą do szybkiego numerku i nie chcą tracić czasu -ale wydaje mi się że na tym forum to jednak rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlkopolanin
Piasek w oczy..ale ile można czytać że po kilku moich postach nazywają mnie jakąś przebrzmiałą gwuazdą forum kokiem?;) Może gość podobnie pisał jak ja nie wiem bo nie jestem tu długo ani często ale z uporem maniaka jestem nazywany kokejem gdzie się nie odezwę.. wiele ciekawych znajomości już to przekreśliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie mam nic do GG tylko mało kto używa w dzisiejszych czasach. Strona wizualna jest ważna ale też fajnie jest z jakąś naprawdę kumata panią popisać, duuuuuzo wnosi do oceny takiego kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pabloo_P Tylko szkoda że nie możesz podać nr gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek w oczy
Wlkopolanin to ci mam powiedzieć - i tak delikatnie się z Tobą obchodzą :) trzeba mieć grubą skórę i tyle. Kiedyś udzielałem się tutaj i musiałem czytać sporo wulgaryzmów pod swoim adresem - ale szczerze mówiąc spływało to pomnie. Jak ktoś zna swoją wartość to nie powinny go takie żałosne wpisy zazdrosnych trolli irytować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×