Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pabloo_P

szukam wirtualnej kochanki....

Polecane posty

Gość gośćinna
Faceci z kafe pisza przewaznie z kilkoma kobietami jednoczesnie. My cierpimy a po nich to spływa. Jest tyle topikow gdze własnie kobiety sie wyplakuja a facet zaden. Okrutna prawda niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pablo Ty rozumiesz, ze można pisać z kilkoma jednocześnie na @. Z jednego lub kilku kont? To normalne tutaj :D i może trwać to miesiącami, latami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś . Racja, faceci podchodzą do takich spraw mniej emocjonalnie, a może i nawet wogole bez emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama juz nie wiem co myśleć Przecież 4lata to mie wakacje Wiemy o sobie tak dużo, mówiliśmy jeszcze więcej, każdy dzień sprawa detal Nie sądzę żeby miał kogoś, swój czas poświęcił na sport chyba ma syndrom ibisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzyło mi się napisać do kogoś a potem okazało się że już kiedyś pisaliśmy. Tak tu niestety jest. Ja pewnie też nie jestem święty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę tu nie chodzi o pisanie bo to był początek naszej znajomości, a w trakcie dodatek jeśli innych możliwości nie było Ale często się widywalismy i rozmowy jak tylko to możliwe Tu nie chodziło tylko o wirtualną znajomość i co kto i sobie napiszę to była prawdziwa relacja z wirtualnym początkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pablo też tak miałam w odstępie kilku miesięcy:) bez nickow oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pablo tutaj nawet swego czasu prowadził jakiś casting? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casting...hehe. Może tak to wyglądało. BYło zainteresowanych kilka kobiet naraz i stąd to wynikło. Ostatecznie to nic nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? To ja w tym czasie byłam zakochana po uszy i szkoda mi było czasu na jakieś kafe klikalam tylko na jeden nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dokładnie, wirtualna znajomość to początek realnej. Jeszcze zależy jaka odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam wpisów weszłam po temacie i napisałam co mi na duszy Mówisz casting, to pięknie Dobrze że byłam zajęta jeszcze bym stanęła w kolejce: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pablo odległość idealna podzielona na połowę Po środku najlepiej najbezpieczniej i z godziną na powrót i ochloniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej głowa do góry. Też miałam taką wirtualno - realną długą znajomość. Pozostały piękne wspomnienia a jednocześnie smutek i żal. Dzisiaj mówię "nigdy więcej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzewschodu
Znałem wirtualnie pewną kobietę przez ponad 3 lata. Była mężatką. Rozmawialiśmy prawie na wszystkie tematy do czasu, gdy delikatnie zszedłem na temat seksu. Od tamtej pory nie odzywa się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćzewschodu Rety to musiało zaszokować ją ale i Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pablo Więcej wiary Czy to podstawowy problem dot owego castingu? i dlaczego nic z tego nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzało mi się poznać fajnych facetów tu i kiedy przechodzilam na priv po pierwszym tekście "jaki lubisz sex?"ręce mi opadaly Ale człowieku ze wschodu to nie byłam ja choć tez kończyłam korespondencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyszło bo napisała jedna osoba i potem inna, i potem na kafe napisałem coś i jedna myslała ze tam tez piszę itd itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek ze wschodu Przez ponad trzy lata? Wybacz za pyt ale o czym można rozmawiać przez taki czas nie poruszając tego tematu oczywiście nie mając żadnych podtekstów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pabloo świat jest mały:))i chyba ciasny bo znam tą historię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)) przypadek?przeznaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzewschodu
Można z kobietą rozmawiać bez podtekstów. Nawet ci co szybko partnerki sprowadzają do łózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzewschodu
gość dziś Na pewno Ty nią nie byłaś. Ona była jedyną kobietą z którą znałem się tylko i wyłącznie wirtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćzewschodu Zgadzam się.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×