Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z kocicą

Polecane posty

Gość gość

Witam.. Od pewnego czasu mam problem z moją krótką. Ma ona dwa lata i wcześniej się tak nie zachowywała. Jak tylko wyjdzie na dwór to "tarza się" w miejscach gdzie mój pies oddał mocz ( kotka bardzo później śmierdzi tym moczem). Nigdzie nie ma żadnej informacji na ten temat a bardzo chciałabym wiedzieć czym to jest spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może maj rujkę.Jest wysterlizowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ruje prawdopodobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to pewnie nie psi mocz, ale koci, tzn mocz kocurków, znacza teren- czuja,ze ma ruje i ona sie w tym tarza , a kocia substancja smierdzi tragicznie w okresie godow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocica nie ma ruji i jest to na pewno mocz mojego psa, bo zawsze załatwia się w tych samych miejscach.. Robi tak już przez trzy miesiące i nie mam pojęcia dlaczego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Twój kot wcześniej też wychodził na dwór? A może pies pojawił się niedawno? Jeżeli kot tarza się w konkretnym miejscu, lub ociera o konkretną rzecz, to prawdopodobnie znaczy teren. Może jest zazdrosny i psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kotka wychodzi na dwór kiedy tylko chcesz a pies jest u mnie dłużej niż kotek i wcześniej tak nie robiła dlatego dziwi mnie jej zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×