Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci zaczęli wymagać od kobiet WSZELKIEJ inicjatywy?

Polecane posty

Gość gość
Jakby z góry napisał że nie chce cię znać, to i tak założyłabyś temat z tym że zwyzywałabyś go od chamów, że tak cię potraktował i że twoja pewność siebie legła w gruzach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz mnie, wiec nie oceniaj. Jak mialam 15 lat, to moze myslalam w ten sposob. Ale jak dostalam raz takiego uczciwego kosza od chlopaka w wieku chyba 18 lat, naprawde docenilam to, ze byl po prostu szczery a nie uciekal sie do jakis ucieczek czy czegos podobnego jak tchorz. I sama tez taka jestem. Niedawno powiedzialam koledze szczerze o naszej relacji. Paradoksalnie w znaczny sposob wplynelo to na jej poprawienie :) a on sie nie obrazil, wrecz przeciwne. I takich ludzi lubie. Potrafilam tez zrywac znajomosc z np. przyjaciolka, kiedy naprawde mnie zawiodla i pare innych. Z szacunkiem i bez klotni, a nie ze obrazenie sie na amen albo ucieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, wcale nie myślisz i stąd twój temat na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze ja NIE jestem autorka tego watku... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, a większość ludzi woli zniknąć bez słowa i bez konfrontacji, bo nie mają odwagi spojrzeć komuś w oczy i powiedzieć prawdy, albo nie chcą tego kogoś urazić. Ludzie to egoiści, dbają wyłącznie o swoje dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie by bardziej urazilo znikniecie bez slowa. No ale moze jestem inna :P Bo faktycznie sa osoby, ktore nie lubia szczerosci. Ale ja do nich nie naleze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Bo zabiegactwo to głupota. Jak byłem młody to parę lat parałem się zabiegactwem i doszedłem do następujących wniosków (pozwolę sobie zacytować samego siebie): - nigdy nie wiesz, czy dziewczyna którą "zdobyłeś" kosztem wielu zabiegaczogodzin i hajsu nawet ciebie lubi, w 99% gdyby nie hajs i te zabiegaczogodziny nawet by nie chciała z tobą gadać - co ci po dziewczynie, którą może mieć każdy kto wyłoży odpowiednią ilość hajsu i zabiegaczogodzin? Ja nie jestem dla każdej więc logiczne, że moja dziewczyna też nie może być dla każdego, co to za dziewczyna którą ot tak można zdobyć? - nigdy nie masz gwarancji, że osiągniesz sukces, po wuja inwestować czas i pieniądze nie mając nawet minimalnej gwarancji zwrotu? - włazisz w drogę profesjonalnym zabiegaczom, panom bez karku, szemranym adoratorom, zniżasz się do poziomu podrzędnych puchaczy na r, ryzykujesz jakieś bijatyki, po co ci to? - ryzykujesz, że zostaniesz jak ja to mówię "przeczołgany" czyli naciągnięty i upokorzony stając się świetną rozrywką dla towarzystwa dziuni i obiektem niewybrednych żartów - nie ma za bardzo o kogo zabiegać, dzisiejsze baby robią dosłownie wszystko by zniechęcić do siebie potencjalnych "zabiegaczy", najpierw taka zasypia we własnych rzygowinach, ubierze jakieś pory w których wygląda jakby stawiała klocka a potem narzeka, że omijają ją nażelowani konserwatyści :) Od kiedy nie jestem już podrywaczem i nie daję babom tego, czego potrzebują moje życie uległo zdecydowanej poprawie. Skoro ja doszedłem do tego sam to inni pewnie też - faceci nie są głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze że jestem brzydki bo z góry wiem że mnie żadna nie zechcę i ten problem zabiegania wychodzenia z inicjatywą mam z głowy. Być męskim pasztetem to w tych czasach wybawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
wychodzenia z inicjatywą mam z głowy xxxx Ja też nie wychodzę z inicjatywą i mam z głowy. I nie z powodu jakiś defektów. Po prostu mnie to nie interesuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale panowie ten temat nie dotyczy facetów, którzy mają wyrąbane na kobiety i obojętne im, czy jakas w ogóle będą mieli, tylko tych, którzy chcą, ale z inicjatywą nie wyjdą, bo wielce nieśmiali/stosują durne gierki/ po prostu mają takie chore wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Ale panowie ten temat nie dotyczy facetów, którzy mają wyrąbane na kobiety xxxxx a to soory, faktycznie w takim razie ten temat mnie nie dotyczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" A przecież nie jestem z nim w związku, więc na etapie "zalotów" to jednak facet powinien bardziej się starać i wychodzić z inicjatywą! " G.. prawda księżniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczuch82
1 jestem ciekaw ile masz dziewczynko? 2 Kobiety nie sa w stanie zrozumiec same siebie wiec ceduja na mezczyzn i przypisuja kazda katastrofe... a ja mysle ze: (nie wszystkich to dotyczy ale wiekszosci): *z natury leniwe sa, bo tak w zasadzie latwiej pachniec I ladnie wygladac * bo o meznych chlopach sie moze naogladaly albo cos tam ze streszczenia w szkole przeczytaly ze Janosik to taki fajny zuch, a Klos to już wogole wymiatal, ale ten brad pit to on to taki z******ty kolo jest.. mowie Ci mariolka... * oczekuja na wiecej niz same moga dac * bozia dala raczki i nozki, zdrowie cos w glowie (ale czasy takie sa ze to pusta materia) i ci..ke.. wiec co robic jak nic nie umiem hmmm.. * a pojde na impreze, zaj..ac ryja .. może jakas tabse opier..le.. *Mariolka jak Ci powiem to padniesz.. był taki mega z******ty kolo. on taki fajny jest i meski.. nawet nie zwaracal na mnie uwagi. ja pitole jak mine to krecilo. był z kolesiami.. wiesz tacy normalni a nie jacys tam dresiarze.. miał dżinsy i takie prawie ze skory czolenka i koszulke polo.. * no i ten tego urwal mi się film i pamiętam ze robiłam mu loda w kiblu.. Przede wszystkim proponuje rzucic okiem z perspektywy bo: * cholera koles fakt w dżinsach, polo, i eleganckich nie sportowych bucikach.. kur..a co drugie slowo tez nie mowi.. w towarzystwie cholera facetow bardziej przypominających fanow star-treka albo hmm - informatykow z pinglami jak denko od piwa które mi się wlansie konczy... * a może wymachuje raczka jak dama i mowi Ą, Ę ..bo to teraz modne być pedalem.. * a może po prostu trzeba zrozumieć ze: - ludzie sa rozni po prostu - ze ten "jedyny" - ha! za 30 lat wspólnego szczęśliwego zycia może można powieciec ten jedyny.. - a ilu jest takich szczesciazy??? - ze może jesteś brzydka i nawet chłopcy z klubu szachistów by cie nie chcieli wziąć do lozka - może jesteś ladna i ci brzydcy nie maja tyle jaj żeby podejsc - może nawet bardzo ladna ale co z tego jak tępa... Lub po prostu zrozum że takie życie jest. Środowisko gdze się wychowujemy. Wzorce, wartości od małego w nas wpajane przez rodziców (lub też nie), każde wydarzenie i każda chwila sprawia kim jesteśmy i będziemy. Spójrz Dziewczynko, Dziewczyno, Kobieto na siebie. Kim jesteś, kim i jaka chcesz być. Przewiduj, ucz się, czerp korzyści, zwracaj uwagę, dalej niż czubek swojego nosa. Miej zainteresowania, pasje hobby, rozwijaj się. A Wy tylko lenić się potraficie i narzekać jakie jest to a tamto.. zrób coś z sobą a być może zrozumiesz o co chodzi - droga czytelniczko. Kwestia gustu to czy mężczyzna jest hot or not - może mało skromnie ale szczerze - 10/10 piękniś nie jestem, ale sporo ponad średnią wychodzę. Ćwiczyłem sztuki walki, byłem ratownikiem i pływakiem, byłem żołnierzem zawodowym, czytałem, uczyłem się i dbałem o np. białe ząbki i paznokcie, byłem pracowity, zaradny, męski. Nie wierze w boga ale w zasady - Honor, Męstwo, Duma i Szacunek- Ciekawe co Ty widzisz w tych czterech słowach. Bo dla mnie więcej określeń kryje się w nich, niżeli w krzyżakach, dziadach i władcy pierścieni sumę słów razem w całość policzyć.. Poza tym uwielbiam erotykę, dotyk, odczucia, nagość i rozkosz.. chyba bardziej do erotomanów mi bliżej. Erotoman brzydko się kojarzy - wiem - ale tylko tym którzy nie są w stanie pojąć wartości i piękna, Honoru, Męstwa, Dumy i Szacunku. ajj no i mnie rozbawilo - poradnik - to instrukcja obsługi wkrętaka (czytaj srubokreta). po pierwsze kto czyta poradniki ??? no wlasnie - czasopismo brawo. no nic glubszego nie ma. rozumiem instrukcje i zalecenia budowlane i projektowe, samouczek do programu inżynieryjnego.. ale jak można czytać poradniki dotyczące podrywu??? błagam... artykuły - to rzecz dla rachmistrzów którzy zarabiają więcej siedząc na d****h i robiąc maslo maślane by tylko artykul się sprzedal. do tego sa sztaby ludzi. by zarabiać na ludzkim braku komórek w glowie.. czy jak jacykow powie wraz z pirugiem i ta szkapa z top model ze ma być na rozowo stroj to ja mam w to wieżyc? bo co bo będę fajny ?? REALIA - dawno dawno dawno nawet bardzo DAWNO temu gość z maczuga walił po łbie samice i ciągnął do jaskini. męskość i pierwotne zachowanie - mało współczesne. Inicja Równouprawnienie - "Obecnie wymaga się od kobiet, żeby robiły rzeczy, które kiedyś należały tylko i wyłącznie do "obowiązków" mężczyzn.. " chcesz być równa proszę bardzo idz do kopalni, wojsko (pchaja się baby na wojne - a czy ktoś kiedyś transport podpasek na front widział?) tam i nie tylko Was widzieć nie chcemy.. Poza tym Kucharzami sa lepszymi - kto??? - faceci!!!... ze względu na brak wahań nastroju i smaku.. Oświecenie - "Na przykład - inicjatywa. Typowo męska pierwotna cecha; kiedyś to było normalne, że facet pierwszy zagadywał, odzywał się, zabiegał o kobietę." - a tak "oświecenie" jako epoka było dawno temu. Dalej idąc tym tropem w zamierzchłe czasy ale i nie tylko bo w kulturach wschodu mamy do dziś ciemnogród. Co robią żony samurajów - siedzą z gębą na kłódkę, Europa średniowieczna siedzą z gębą zamkniętą nadal.. co robia muzułmanki??? idą z siatami zakupów w dwóch rękach, o krok za mężem który może jej obciąć nos, polać kwasem twarz, obciąć głowę, ukamienować, wygnać. - proszę bardzo zapraszam w tamte strony. Kobieta jest nic nie warta!!!. W Indiach do teraz topi się noworodki płci żeńskiej przez ojca.. i wyobraź sobie że mówi do synów - nie przejmujcie się za rok będzie syn.. a "nie mam tu określenia" bzykają bydło domowe, Ojciec kupuje dla synów dziewczynę którą wszyscy używają włącznie z ojcem. Proszę bardzo droga wolna... ale różnica jest taka że Kobieta była dosłownie niczym !!!! Powaliło się niektórym od dobrobytu - " Teraz nagle faceci zrobili się bardzo nieśmiali i boją się kobiet. W poradnikach, artykułach wszędzie pojawiają się nawoływania, żeby kobiety robiły pierwszy krok, bo - gdzie tam, facet nie podejdzie, BOI SIĘ. Patrzy jak sroka w kość, ale nie odezwie się, bo wielce nieśmiały. To ma być męskość?! ." tak.. mtv ogladaly, bravo czytaly, lodow robi więcej niż algida, z dresiarzami bo ciekawiej czas spedzaly a potem woda z mózgu.. myśli ze może.. gada.. pier..li bez sensu.. na wymioty się zbiera, spać by się chciało, w pysk przywalić .. jak tylko ona zaczyna cos mowic.. bywalo i tak ze nie jeden przed sondem tlumaczyl ze ona wygląda na Kobiete i mowila ze ma 19, albo ze po imprezie chciała.. zachecala i ciagnela do lozka ale teraz mowi ze to gwałt... a kto by to chciał przezywac.. z jakas pierwsza lepsza. przyklad patrze ze laska bardzo atrakcyjna, podpita, daje grabe i mizia mie paluszkiem zalotnie.. czasami proponuje od razu chec do zabaw.. - nie tedy droga - za tania jest koleżanka. ja tez lubie i co z tego ale żeby brac co popadnie.. eee trzeba się szanować i brac co warto ( i nie gorsze i nie brzydsze, po prostu pare poziomow wyżej) . To ma być męskość?! Gdzie są prawdziwi męscy faceci, którzy istnieli jeszcze kilka pokoleń wstecz i byli mężami naszych babć, mam? Którzy się nie bali, a wręcz czuli podświadomie potrzebę zabiegania o kobietę? .. hahaha dobre .. dziadek i pra dziadek i pra pra dziadek i pra pra pra dziadek zgineli na wojnie.. Ty się obudz!!! nie było chlopow wiec baby braly każdego co miał rece i nogi nawet nie musial być pracowity.. byle zdrowy!! Zla ocena - "Dlaczego teraz to my musimy wszystko: pierwsze odzywać się do faceta, starać się, zabiegać, adorować" - nikt nic nie musi.. jedne lubia mieć wsadzane inne lubia komus wsadzać... brak inteligencji - sfrustrowane, że nawet oświadczają się swoim facetom" mi się to kojazy z depresja maniakalno-konwulsyjna. podsumowanie - "Dlaczego faceci zrobili się tacy nieśmiali w tych czasach i wszystko zrzucają na kobiety? Niesmiałość to kobieca cecha!" - mamy dosyć waszego p***********a przypominającego bełkot, nawet dla was samych niezrozumiałego co do sensu i racji, o sprawach mało ważnych i niezbyt interesujących, monotematycznych, i w glebokim powarzaniu wolimy z wariatami mieć raczej mniej niż więcej doczynienia. Wolelibyśmy byście zamknely się. robily to co powiemy a nie wszędobylskie.. nie, nie nie.. a potem ahhhh misku ale jesteś z******ty... było warto.. a potem znow nie nie nie tak, nie , nie wiem ,, poczekaj.. niesluchaj mnie.. zajmijcie się tym co ważne! i zycze i Paniom i Panom więcej duuuuuzo więcej Honoru, Męstwa, Dumy i Szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka wybrzydzała aż minął jej czas a teraz marudzi, że nikt jej nie podrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara jest to marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zboczuch no i co z tego ze db prawisz, skoro 3/4 facetow nie sa w stanie siegnac CI podeszwy Twych butow...a te 1/4 wuj wie gdzie sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ tak jest łatwiej, dlatego naszym talentem będzie należało się pochwalić na www.utalentowani.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu2
Spytajcie się swoich babć jak one się prowadziły a jak wy teraz. To będziecie mieć odpowiedz na wasze pytanie. Po za tym jak gość zaliczy kilkanaście tzw "koszy"( wiele w sposób chamski) to potem ma w d***e się wychylać. Nikt z nas nie jest kamieniem i też mamy uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby są nudne, po co je podrywać, jak będą chciały mnie poznać, to niech same się ruszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość era nieudacznikow ciot pedalow
Zaczeli wymagac od kobiet inicjatywy, bo sami zbabieli. Skutki zle karmy ! Faceci sa teraz bardziej ciiotowaci, babscy, niemescy, boja sie, wygladaja kobieco, zachowuja sie pedalowato, wygladaja pedalowato i chca by ich zdobywac, podrywac, bo sami zajmuja sie shoppingiem i plotkowaniem tylko. Teraz "faceci" nosza torebki, gola klaty, maja huderlawe klaty, raczki, maluja paznokcie, uzywaja pudrow, pomadek, zeluja wlosy:O speda.lili sie, wiec odwaga nie jest juz ich silna strona, wola czekac na inicjatywe kobiety, beda "pie,rd/olic ze dostana kosza, ze kobiety maja wymagania" bla bla trzesa legginsami opietymi na watlej pupci . Dla "facetow' zagadanie do kobiety to mega odwaga, boja sie tego bardziej niz smerci, a wymaganie odwagi od faceta to wygorowane wymaganie wg wspolczesnych facecikow. Wola z kolezankami na zakupy chodzic niz zdobywac kobiety. Znajdzcie mi meskiego faceta - odwaznego, silnego, pewnego siebie, niebojacego sie zagadac do kobiety - szukac trzeba jak igly w sianie. Jak oni chca byc silnym ramieniem dla kobiety, zapewnic bezpieczenstwo, byc mezczyzna silnym jak boja sie rozmawiac z kobieta. Zal ! Era ci.ot i peda.low nastala:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inicjatywa u kobiet jest na dobre kobietom. Może w końcu zaczniecie narzekać na to kto do was zagaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie,ci silni wala do Europy drzwiami i oknami i w krotce poczujesz ich sile na wlasnej d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne zaklinanie rzeczywistości i próba obrażania facetów przez jakieś roszczeniowe babska nie zmieni już niczego. Czasy są już inne niż kiedyś, mamy 2016 rok, faceci zaczęli się bardziej cenić, mają więcej dumy w sobie i wbrew temu co napisała jedna śmieszna lala powyżej, mają więcej jaj. Już nie chcą się poniżać ani nikomu nadskakiwać, przez co są o wiele bardziej męscy. I stawiają na partnerstwo. Chcesz mieć dziewczyno fajnego faceta? To też się musisz postarać, już nie spadnie sam z nieba, jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale te faceciki nie wykazują inicjatywy bo są nudni, nieśmiali, często mało atrakcyjni; zdają sobie z tego sprawę i boją się dostać kosza. Nie chodzi tu o żadną dumę ani cenienie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesmiali? Wygodni i "cwani" po prostu. Mnie odrzuca od tego typu "mezczyzn". Prawdziwy mężczyzna ma jaja i tylko taki nadaje się do związku i posiadania dzieci. dla karykatur tych czasów są specjalne zajęcia zwane psychoterapia chociaż nie sądzę by to uczyniło z ciecia mężczyznę ale może przynajmniej odechce im się bawić w transwestytow bo to obraza dla człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kombinuj dziewczyno nim twe wdzieki przemina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście beznadziejne więc do was nie odchodzą! Nikt nie rzuci się na byle ochłap. Mężczyźni zaczęli w końcu czegoś wymagać od kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezsensowna jest ta reakcja tutaj kobiet, a raczej babsztyli, polegająca na obrażaniu i próbie wymuszania określonych zachowań na facetach. I takim bardzo prostackim szantażu emocjonalnym - jak nie będziesz biegał za królewną toś nie męski. Takie wnioski to wyciągają jakieś lale o rozumie krowy. Żadna śmieszna lala nie będzie mi dyktować co mam robić i jak się mam zachowywać, bo tak jej łatwiej i wygodniej. Myślę, że już na dobre skończyły się czasy wygodnickich księżniczek, faceci się cenią i nikomu nie będą nadskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak trzymac panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a krowy niech sobie siedza same albo we wlasnym stadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×