Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koleżanka chce mi "wcisnąć" dziecko na wakacje

Polecane posty

Gość gość
skoro jesteś tak zapracowana i przemęczona, to wtedy sobie odpoczniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ją zaproś, bedziesz ją miała potem na ferie, długie weekendy i kolejne wakacje.... bo nie chciałaś urazić koleżanki....ona jakoś nie miała obiekcji składając ci taką propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zaprosila dziewczynke na twoim miejscu. ja w jej wieku to juz pilnowalam 8 miesiecznego bobaska ,i mi za to placili,bralam chlopczyka na spacerek,odgrzewalm mu jedzonko,przebieralam,czesto go pilnowalam(w soboty i w niedziele) x a powierzyłabyś swoje 8 miesięczne dziecko 12 latce? bo ja nigdy! to że tamta matka była głupia i nieodpowiedzialna nie znaczy ze mamy brać z niej przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy jaka jest ta 12-latka, jeśli fajna to pomoże i dla dzieci autorki też będzie atrakcją :), gorzej jeśli trzeba koło niej skakać ... może autorka jednak by zrobiła dobry uczynek, bo np ta dziewczynka nigdzie nie wyjedzie na wakacje, tydzień, nawet dwa można przeżyć a i też dorosła osoba może skorzystac, inaczej rozmawia z małymi dziećmi a inaczej juz z nastolatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka za przeproszeniem szuka "frajera" który zajmie się jej córką. Nie rozumiem takich ludzi no ale cóż co chwile mnie ktoś zaskakuje ze swoimi pomysłami. Ja bym ostro zareagowała, że nie ma takiej opcji i za argumentowała to tak jak Ty tutaj na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja bym zaprosila dziewczynke na twoim miejscu. ja w jej wieku to juz pilnowalam 8 miesiecznego bobaska ,i mi za to placili,bralam chlopczyka na spacerek,odgrzewalm mu jedzonko,przebieralam,czesto go pilnowalam(w soboty i w niedziele) x a powierzyłabyś swoje 8 miesięczne dziecko 12 latce? bo ja nigdy! to że tamta matka była głupia i nieodpowiedzialna nie znaczy ze mamy brać z niej przykład 🌼 Majac 12 lat mialam troche wiecej w glowie niz dzisiejsze 12 latki. Gdybysmy sie nie znali napewno nikt by nie zostawil ze mna 8 miesiecznego dziecka ze mna,ja pilnowalam i bawilam dzieci kuzynek od malego i nikt nigdy slowa zlego mi nie powiedzial.zazdrosnice jestescie i koniec.wredne babsztyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tydzien to niewiele wiec pewnie matka nie ma kasy na zafundowanie dziecku wakacji i chociaz tyle chce jej dac oddechu od codziennosci dla ciebie to az taki klopot? x x pilnowanie cudzego dziecka jest ogromną odpowiedzialnością, nigdy bym się nie zgodziła niech się dziecku co stanie,nie mówię o większych tragediach,ale złamie nogę? będziesz się czuła podle a koleżanka powie że nie pilnowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zaprosila dziewczynke na twoim miejscu. ja w jej wieku to juz pilnowalam 8 miesiecznego bobaska ,i mi za to placili,bralam chlopczyka na spacerek,odgrzewalm mu jedzonko,przebieralam,czesto go pilnowalam(w soboty i w niedziele) x a powierzyłabyś swoje 8 miesięczne dziecko 12 latce? bo ja nigdy! to że tamta matka była głupia i nieodpowiedzialna nie znaczy ze mamy brać z niej przykład kwiatek.gif Majac 12 lat mialam troche wiecej w glowie niz dzisiejsze 12 latki. Gdybysmy sie nie znali napewno nikt by nie zostawil ze mna 8 miesiecznego dziecka ze mna,ja pilnowalam i bawilam dzieci kuzynek od malego i nikt nigdy slowa zlego mi nie powiedzial.zazdrosnice jestescie i koniec.wredne babsztyle. x ale czego mamy ci niby zazdrościć? że matka zrobiła z ciebie niańkę w wieku 12 lat bo lepiej czasu ci nie umiała zorganizować? nie wierzę że siedzenie z roczniakiem było dla ciebie mega frajdą. poziom wypowiedzi też żenujący, świadczy tylko o braku kultury u ciebie.... ale widać że nie miał kto cię wychowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko masz 2 wyjścia. Albo ją zaprosisz ale ja na twoim miejscu zaznaczyłabym matce, że po pierwsze nie zamierzasz przeorganizowywać życia rodzinnego masz małe dzieci i atrakcje będą dostosowywane do nich bo nie masz co z nimi zrobić. 2 jeśli mała zacznie sprawiać problemy od razu ją pakujesz i wraca. I nie chodzi mi tu o to, że nie będzie chciała pilnować dzieci ale o to, że jak ty powiesz do domu to przyjdzie bez szemrania. Albo druga opcja - odmów. Jeśli coś się stanie dziecku pod twoją opieką matka może cie nawet pozwać więc dobrze się zastanów. Dziecko to odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może żaliłaś się koleżance że mąż za granicą małe dzieci i padasz na twarz? I ona poczuła się w obowiązku CI pomóc i wpadlał na pomoc żeby jej córka przyjechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie! Wczoraj utopiły się dwie dziewczynki w wieku 12 i 13 lat i na portalach ciągle komentarze "a gdzie byli rodzice". 12 lat, to jeszcze dziecko, trzeba pilnować, dasz jej wyjść samej, coś się stanie i będzie tragedia. Nie dasz jej wyjść samej - zanudzi się oglądając tv. To żadne wakacje dla niej a dodatkowe utrapienie dla ciebie. I najważniejsze: dzieci nie są od niańczenia innych dzieci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Jagna
Nie zgodziła bym się na opieke dziecka koleżanki.i.Starsze dzieci również wymagają uwagi i opieki.A co będzie gdy coś się stanie? Zresztą to Twoja sprawa i Twój problem.Ja bym odmówiła kategorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja bym zaprosila dziewczynke na twoim miejscu. ja w jej wieku to juz pilnowalam 8 miesiecznego bobaska ,i mi za to placili,bralam chlopczyka na spacerek,odgrzewalm mu jedzonko,przebieralam,czesto go pilnowalam(w soboty i w niedziele) x a powierzyłabyś swoje 8 miesięczne dziecko 12 latce? bo ja nigdy! to że tamta matka była głupia i nieodpowiedzialna nie znaczy ze mamy brać z niej przykład kwiatek.gif Majac 12 lat mialam troche wiecej w glowie niz dzisiejsze 12 latki. Gdybysmy sie nie znali napewno nikt by nie zostawil ze mna 8 miesiecznego dziecka ze mna,ja pilnowalam i bawilam dzieci kuzynek od malego i nikt nigdy slowa zlego mi nie powiedzial.zazdrosnice jestescie i koniec.wredne babsztyle. x ale czego mamy ci niby zazdrościć? że matka zrobiła z ciebie niańkę w wieku 12 lat bo lepiej czasu ci nie umiała zorganizować? nie wierzę że siedzenie z roczniakiem było dla ciebie mega frajdą. poziom wypowiedzi też żenujący, świadczy tylko o braku kultury u ciebie.... ale widać że nie miał kto cię wychowywać. do 15:33 TY KU//RWO ,ty prostytutko umyslowa,nieszczesliwa wszo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO :p15:33 gdybys byla zajęta swoim życiem i swoja osoba , nie miałabys czasu prowokowac i pyskować z innymi, poniżać ich , to robią osoby niezadowolone z siebie , szukające ujścia złych emocji w anonimowy sposób. Czasem prowokacje czy głupi komentarz , tak ewidentnie świadczy i debilności danej osoby że aż się śmiać chce . Kafeteria to źródło złych energii i chamstwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ta dziewczynka miałaby fajnego u ciebie? plac zabaw? 12 latke jzu plac zabaw nie i tersuje, ciagle siedzenie przed tv? makabryczny pomysl. Jak dla mnie to ty nie masz pomysłu co może robi 12 latka przez ten zcas, ona zanudzi ci się na smierc u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
jakby ktoś mojej 11 latce kazał opiekować się maluchami , zmieniac pieluchę, dac jesc, nianczyc ,pod pretekstem "pomocy w opiece" tylko dlatego ,ze pojechala do kogos na wakacje to ona na własnych nogahc by wrocila choćby przemierzając calą polskę. W tym wieku tez caly dzień siedząc na placu zawab i w piaskownicy z maluchami nie uśmiechałoby jej się, wręcz bylaby to dla niej tortura Także wg mnie wasze pomysły w kierunku 12 latki , ze bedzie nianczyc autorki dzieci i z uśmiechem na twarzy przebywać na placu zabaw bawiąc się z berbeciami to jest dla mnie wręcz OSOZLMSTWO- WASZE jakie wy wizje tworzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj,ze w rewanżu wyślesz jej swoje na tydzień ...odechce sie jej na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie możesz spytać, dlaczego koleżanka chce ci podesłać córkę, skoro nigdy tego nie robiła? może to jakaś podbramkowa sytuacja, a może tylko humor koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×