Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przystojny facet

Czy Jezus był przystojny?

Polecane posty

Gość gość
zniewieścialy dla mnie obleśny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdyby ten facet na zdjęciu był więźniem skazanym za pobicie w afekcie dziewczynki z porażeniem mózgowym to wtedy byłby seksowny? ( zniewieścienia nie można byłoby mu wtedy zarzucić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówie o twarzy, ze zniewiescialy, wyglada jak Conchita Wurst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle tylko, że to nie zdjęcie Jezusa, ani nawet portret. Po całunie można się trochę domyślać. Myślę, że Bóg jako człowiek był przystojny, każdy człowiek jest piękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg to nie człowiek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razi mnie wasza ignorancja
Gdybyście głupie pseudo katole chociaż raz prazeczytali Biblie, albo chociaż Nowy Testament to byście wiedzieli, ze Jezus nie był piękny. Jest jego opis w Ewangeliach i jest napisane, że był niski, niezbyt urodziwy, miał duży nos, wyłupiaste oczy, gęste krótkie kręcone czarne włosy i brodę, no i był do tego chudy, te portrety to jest wizja ludzi, którzy musieli coś wymyśleć, żeby nie wieszać takiego brzydactwa w pięknych świątyniach, no i żeby jakoś ludzi tam zaciągać, bo znacznie łatwiej jest się modlić do niebieskookiego blondaska, który wygląda jak model niż typowego Żydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wydaje mi się żeby Jezus był brzydki, przecież był Bogiem, nie? to czemu nie miałby być przystojny, jak Jared?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtych czasach wszyscy faceci mieli długie włosy i brodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uriasz
Jedyny opis biblijny Jezusa znajduje sie w Księdze proroka Izajasza 53.2b, „Nie miał postawy ani urody, które by pociągały nasze oczy, i nie był to wygląd, który by się nam mógł podobać.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×