Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet chce seksu

Polecane posty

Gość gość
Nawet jak mówi że kocha, to przecież nikt nie każe wam w to wierzyć, a że jesteście tak głupie że w to wierzycie, to już wasz problem. Jak facet z góry powie czego chce, to na starcie jest przekreślony, więc zmuszacie nas do kłamstw, my wam mówimy tylko to co same chcecie usłyszeć. A co do seksu... co więcej można z wami robić? Pogadać nie warto bo z wami nie ma o czym, można gdzieś razem wyjść, ale tylko wtedy kiedy facet to wyjście zasponsoruje, w sumie nic poza seksem nas nie łączy z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ciebie, obwiesiu. z moja mogę pogadać jak z żadnym kumplem o wszystkim, dyskutujemy o przeczytanych książkach, obejrzanej w teatrze sztuce, wernisażu, koncercie, naszym hobby, wyjazdach w ciekawe miejsca, kosmosie, fizyce kwantowej oraz problemach dnia codziennego i polityce. ja rozumiem, że nie każdy ma szczęście spotkać inteligentną kobietę, jak sam nic sobą nie reprezentuje. seks jest dopełnieniem miłości, a nie oznaką miłości i tego przeciętne kobiety i mężczyźni winni się nauczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to strasznie wszystko brzmi. Już nigdy nie zaufam żadnemu facetowi. Popadnę w szaleństwo, bo nie będę wiedziała: prawda, czy fałsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość widać w oczach. Najtrudniej jest to powiedzieć naprawdę zakochanemu z obawy przed utratą kobiety. Czasami jedno spojrzenie wyraża więcej niż 1000 słów. Ale musi być to cos widać w tym spojrzeniu i tak jest tylko w przypadku prawdziwej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu dochodzimy do sedna sprawy... to czy facet mówi na poważnie że kocha, albo nawet gdy tego nie mówi, to to po prostu widać gołym okiem, w jego zachowaniu, stosunku do nas, itd... ale zdecydowana większość kobiet w ogóle nie zwraca na to uwagi. One wolą być z takim co mówi że je kocha, nawet jeśli mówi to tylko wtedy kiedy wpada do niej, aby ją przelecieć, po czym znika na kilka dni i tak w kółko, a potem wielce zdziwione że facet kłamał. Od początku znajomości do prawdziwej miłości daleka droga, najpierw trzeba człowieka dobrze poznać, aby być przekonanym co do swojego uczucia, a to musi potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie kobiety interesuje by facet powiedział to co chcą usłyszeć a nie zwracają uwagi na to co robi. mężczyźni odwrotnie patrzą co kobieta robiła i robi w swoim życiu a nie to co mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuszetka
No właśnie, kobietom podobają się tacy uwodziciele. Zabawni, inteligentni, szarmanccy, ale równocześnie wyważeni w tym wszystkim. Nie ma się co dziwić, że kobiety ulegają. I ja to rozumiem. Choć nie rozumiem jak mogę to rozumieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe ... Kuszetka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×