Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

gang stalking

Polecane posty

Gość gość

czy jest tu ktoś kto wie czym jest gang stalking i doświadcza tego w swoim zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi jak spowiedź schizofrenika. A kapelilusz z folii aluminiowej nałożyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materiał idealny na pastę! Korci mnie, aby wysłać to na wyznajemy.pl. A nuż admini to łykną i wrzucą na fb, gdzie jeszcze więcej pelikanów to złapie i może przy okazji rozpęta globalną panikę? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,ale bywa ,ze osoba (osoby) jest nekana przez gang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbiale rekawice
Zalacznik do drugiego komentarza z gory daje duzo do myslenia. Skoro takie rzeczy dzieja sie to do kogo powinnismy miec zaufanie i kto moglby pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc moze ten temat nadal aktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gang Stalking to specjalny rodzaj służb specjalnych wykorzystywany przeciwko ludziom, którzy zadarli z wysoko postawionymi ludźmi. http://pastebin.com/BjnH5hjv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesujacy temat i dla niektorych byc moze aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:18 Nie zgadzam sie z twierdzeniem ,ze ktos zadarl z wysoko postawionymi ludzmi. Brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadarł/a z debilami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam sie rowniez z pogladem, iz obce osoby (grupa) neka, przesladuje obca ,nieznana im osobe. Niech kazdy wyciagnie z tego wniosek. Osobiscie mam swoj scenariusz wyjasniajacy dana sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ZGRAJA ŚWIROW, kierowana przez podobnego SWIRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10/40 Nalezy laczyc z inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuu
Czym jest gang staling - cytat z https://pastebin.com/kebjjRuu: " Po konflikcie z funkcjonariuszką SW z Zakładu Karnego na kieleckich Piaskach w 2014 r. (...) - uniemożliwia mi się skuteczne leczenie (poprzez wpływanie na decyzje lekarzy) - jestem nękany przez ludzi wynajętych przez służy specjalne tzw. gang stalking (np. ludzie mówili do mnie: „ty k***o” oraz ”a masz ty k***o” w pobliżu stały 2 radiowozy Policji (albo stały tam "przypadkiem") i pilnowały tych ludzi - zakładam, że nieświadomie, gdyż dostali polecenie z centrali aby tam stać) - byłem nękany przez funkcjonariuszy Policji z KMP w Kielcach i Krakowie (być może nieświadomych tego w czym uczestniczą) - byłem śledzony na każdym kroku przez określony czas (jeździli za mną) - moja matka była kilka razy nękana przez ludzi z tzw. gang stalkingu (pokazali kto tu rządzi) - jestem podsłuchiwany w domu w Kielcach i poza Kielcami, a także mam podsłuchiwany telefon (ludzie obok których przechodziłem mówili o moich sprawach z domu i o chorobach, które przechodzę – podsłuchanych – książkowy przykład gang stalkingu – nękają mnie psychicznie) - wujek kolegi mieszkającego poza Kielcami wyraził się niecenzuralnie o pani psycholog przez podsłuchiwany tel. (powiedział, że trzeba było ją porządnie zerżnąć), kilkanaście dni później w wodzie w całej gminie pojawiła się bakteria E.Coli – „przypadek” albo ktoś ze służb naraził ludzi na utratę zdrowia - próbowano nakłonić mnie to popełnienia przestępstwa (percepcja podprogowa), niestety służbom nie udało się tego dokonać (nie wiedzieli, że o mind control i NLP wiem już kilka lat) Jak widać komuś nie spodobała się prawda ale tak to jest, gdy rodzice nie potrafią sobie wychować córki, która zajmuje tak odpowiedzialne stanowisko jakim jest stanowisko psychologa. W mojej ocenie takie działanie służb specjalnych i funkcjonariuszy policji jest haniebne – jest nadużyciem i bezprawnym działaniem różnych służb zaangażowanych w sprawy prywatne (oficjalnie pracujących pod innym pretekstem, aby nie chodziło o sprawy prywatne i mówienie prawdy). (...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10/40 Trzeba przyjrzec sie niektorym srodowiskom i sprawa bedzie jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba byc detektywem czy sledzic ,by nie zauwazyc o co chodzi. To nie ,,ofiara" na siebie zwraca uwage, a wlasnie sprawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie na terenie Polski w niektórych zakładach karnych (ale nie tylko) prowadzone są "tajne" doświadczenia na niektórych więźniach - polski odpowiednik amerykańskiego projektu. https://pl.wikipedia.org/wiki/MKUltra Psychopaci ze służb nie lubią ludzi, którzy są silni, inteligentni, szczerzy, nie lubią ludzi, którzy wiedzą za dużo, nie tak jak normalni ludzie, boją się ich. Sieć służb w każdym kraju chce kontrolować wszystko. Oni potrzebują ludzi do szpiegowania innych ludzi, stalkingu, do morderstwa. http://stopzet.org/kontrola-umyslu/zorganizowany-stalking/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rozszerzyc wiedze o danym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa sprawa. Najlepsze jest to że niekiedy stalkerzy sami gubią się w swoich działaniach i głupie ja(ofiara czasami okazuje się chytrzejsza lub ma zdolności prorokowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy warto by bylo opisac w gazecie lokalnej pewna zorganizowana akcje nekania przeciwko pewnej osobie . Trzeba zastanowic sie i zasiegnac fachowej porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są służby spec. do obrony ludzi przy korycie. Ich pachołkami są m.in. niektórzy funkcjonariusze Policji i innych służb. Mają swoich ludzi wszędzie jeli chcesz im coś udowodnić to będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gang Stalking to jest prywatna (tajna) armia ludzi przy władzy. Zatrudniają zwykłych ludzi do nękania, dyskredytowania, mordowania innych. Przeważnie są to osoby, które mają/miały konflikt z prawem. Podobnie funkcjonowali kondotierzy kilkaset lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź leki i przestań zasyfiać kafeterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche empatii
9/29 Przestan lekcewazyc osoby ,ktore maja w/w problem. Nalezy wczuc sie w sytuacje takich osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ja rozumiem schizofreników i bardzo im współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×