Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZinZin27

Nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo bym chciała spotkać się z kimś...

Polecane posty

Gość gośćik
Nieśmiała Warszawianko wpisz jakiś nik, będzie łatwiej. widzę że kolega mnie ubiegł więc nie będę się wkradał w drogę waszej wielkiej miłości. Bawcie się, cieszcie życiem i kochajcie:) Jak nie wyjdzie daj znać:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKTM
Autorko szkoda że troche daleko mieszkach bo z chęcią bym sobie tez tak wyskoczyła na piffo pogadać na luzie ,niestety nie mam z kim.Mam 28 lat.MIeszkam koło Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzmarsa27
22:25 Też myślę, że autorka ceni sobie przede wszystkim szczerośc. Trafi jeszcze na swojego ;) W życiu tak to już jest, że nie doświadczamy tak wielkich krzywd których nie moglibyśmy udźwignąc. Zawsze jednak przychodzi czas, w którym jesteśmy nagradzani za cierpliwośc i dobroc. Ciekawe jak autorka ma na imię ;) Już wcześniej pytałem :P Mam nadzieję, że jeszcze tu wróci bo narazie Jej nie ma :( Tak bez pożegnania to byłoby nie ładnie. Przynajmniej ze mną bo przecież mnie pochwaliła :D Trzeba cierpliwie czekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was jest 2? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKTM
Sporo jest takich ludzi .Człowiek może byc całe życie otoczony ludźmi a jednak samotny-takie czasy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
Dziewuszki wpisujcie niki - gdzie moja nieśmiała Warszawianka:) Ile masz wiosenek perełko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzmarsa27
Nie, nie tylko z nieśmiałymi mogę pogadac. Pogadam z każdym kto będzie poprostu szczery ;) No i dobrze gdy jest albo stara się byc wartościowym człowiekiem ;) Nie trzeba iśc na piwo czy do restauracji, można sobie w parku siąśc i gołębie karmic i też jest miła atmosfera :P Na rowery się wybrac można albo pospacerowac :P Albo do kina, żeby było romantyczniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZinZin27
dziękuje wam za zrozumienie, chciałabym wszystkie swoje smutki z siebie wyrzucić, pozbyć się ich ale tak się nie da. Mam na imię Kasia, ktoś pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romantycznie powiadasz? :) Napisz proszę coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzmarsa27
goścKTM No tak. Nie ilośc a jakośc jest najważniejsza. Masz 400 znajomych na facebooku a gdy coś ci się stanie nikt ci nie pomoże, gdy zaliczysz wpadkę każdy cię wyśmieje, gdy się z kimś nie zgodzisz stracisz znajomego. Ja polecam wybrac się na pielgrzymkę za miesiąc :D Do grupy młodzieżowej się zapisac i tam można wyłowic perełki. Ja w ten sposób poznałem sporo wartościowych osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niby pracuję w sklepie ale nie mam żadnych znajomych. Mnóstwo ludzi obok ale nie ma z kim pogadać. Niedawno zmarła najbliższa mi osoba i nawet nie mam z kim pogadać i wyrzucić z siebie tego bólu , żalu, strachu o jutro. Życie jest strasznie trudne i niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKTM
Trzeba sie nauczyć z tym żyć .Boli mnie to ,że jest tyle samotnych ludzi a jednak tak ciężko trafić na kogoś takiego i to normalnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 3 razy byłam na pielgrzymce i każdy miał mnie gdzieś, zawsze sama, jakby mnie nie zauważali. Przykre to było . Albo na taką grupę trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKTM
Ja nie mam konta na żadnych portalach społecznościowych i dobrze mi z tym portale społecznościowe są żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopy matki wiedzą, że ćpiecie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzmarsa27
Kasia, to ja pytałem. No wreszcie wróciłaś ;) No w sumie to imię może Ci utrudniac kontakty międzyludzkie bo Kasie z reguły są dośc trudne w zrozumieniu :P Dośc wybuchowe i czasem wyniosłe ale z drugiej strony inteligentne i oddane żony. Masz nad czym popracowac i musisz to przyjąc jako wyzwanie od losu ;) Każdy musi się doskonalic i przechodzic przez kolejne bariery. Głowa do góry i działaj bo Kasie energii to raczej mają sporo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pielgrzymce? Raczej niekontaktowa jesteś i tyle. Pewnie zamknięta w sobie do tego i boisz się ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveMeHarder3333
gość dziś Chłopy matki wiedzą, że ćpiecie? masakra jak trafi się ktoś NORMALNY na tym forum to zaraz po nim jadą. no ale w sumie to logiczne - jeśli normą tu jest nienormalność, to obiektywnie normalny jest nienormalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie moja wina, że piszecie jakbyście nieźle przyćpali tj. jak nawiedzeni:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZinZin27
pewnie uznacie mnie za totalną kretynkę ale co mi tam - dziwne uczucie gdy tak ktoś zwraca się do mnie po imieniu... tzn wiadomo zwraca się tak do mnie rodzina i koleżanki z pracy, ale nie żaden facet bo z nimi praktycznie nie rozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz jakiś problem to nie czytaj.Daj se nienormalnym popisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się mylisz. Nie boję się ludzi, nie jestem zamknięta i potrafię gadać jak coś. W pracy tyle ludzi i rozmawiam z każdym , chwalą mnie że uprzejma i miła itp itd jestem ale co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveMeHarder3333
a ty jesteś chyba ograniczony skoro nie pojmujesz tego że ludzie mają różne poglądy, temperamenty i życiowe wartości... po co wiec te teksty, przenieś się na topik nienawiedzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzmarsa27
goścKTM Nie ma sensu zmieniac ludzi. Wystarczy dobierac sobie tych, którzy nam pasują. No ale na to trzeba się otworzyc i poprostu bywac. Kasia a to, że ktoś bliski Ci umarł to wcale nie musi byc to dla Ciebie takie złe. Ten ktoś może otoczyc Cię dobrą aurą jeśli wiesz o czym mówię ;) Na mnie już pora, nie lubię po nocach siedziec więc mykam powoli. Dobranoc Wam a Ty Kasia skoro pracujesz to chyba nie jesteś tak całkiem w lesie z tym swoim problemem. Zagadaj do jakiegoś chłopaka na ulicy. Tylko wybierz jakiegoś normalnego :D Żaden Ci nie ucieknie :P Ja tam bym się cieszył gdybyś do mnie zagadała :D Tak w ogóle to ostatnio ciągle ulotki mi dziewzyny dają i zawsze biorę, uśmiecham się i dziękuję ;) Nie to co inni, przejdą obojętnie, nawet nie spojrzą, szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie kasia pracuje w sklepie i nie jej ktoś zmarł tylko mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzmarsa27
Kasia ale jak to dziwne gdy ktoś obcy zwraca się do Ciebie po imieniu. Kacper jestem i będzie mi miło gdy Ty też będziesz do mnie mówiła po imieniu. Po to są imiona żeby się nie zwracac do kogoś np : Ty, idziesz do sklepu ? Nawet nie wiesz jak mnie osobiście wkurza taki zwrot zaczynający się od "Ty" ... A tak w ogóle to ładnie to brzmi gdy do kogoś się ktoś zwraca z wypowiedzeniem jego imienia. Kasia Kasia Kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D Ciekawe co byś zrobiła gdybyśmy pogadali chwilę i bym Cię przytulił albo objął Twoją dłoń :D Biedactwo by pewnie zaczęło krzyczec i uciekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tez apropo tego co pisalem wczesniej, nie sraj tak za ludzmi bo ludzie to falszywe d****** i na bank cie wykorzystaja, no ale chyba musisz sama jakies rozczarowanie przezyc zeby zrozumiec, nawet najlepsi przyjaciele ktorych traktujesz jak rodzine bez mrugniecia okiem wpie*dola ci noz w plecy jak cos, jak zrozumieja ze juz nie jestes im potrzebna. Tak to jest w zyciu, trzeba byc bogatym sku*wysynem bez uczyc zeby... a zteszta co ja tu bede sie rozpisywal, kiedys sama sie przekonasz jacy ludzie bezbpodli :) i przypomnisz sobie moje slowa, jakiegos "goscia" z neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzmarsa27
gosc Nie ma co generalizowac choc faktycznie trzeba byc czujnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZinZin27
chłopakzmarsa27-właśnie, pomyliłeś mnie z inną forumowiczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzmarsa27
Tak, już ktoś to zauważył. Zmęczony jestem bo to już nie pora dla mnie. Zazwyczaj śpię o tej porze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×