Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wrrrrrrrrrr

Pogada czy nie pogada?

Polecane posty

Gość Wrrrrrrrrr
Znizam sie do Twojego poziomu bys zrozumial przekaz. Pilnuj swojego o***tu chamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ze ona ma okres to jest takie dowcipne?:-P myslalem ze jakis western z indianami leci caly telewizor przekopalem i nima :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrrrrrrrrr
Cyrk z małpa dobre! Tego nie słyszałam, wykorzystam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrrrrrrrrr
06:43 haha nie dowcipne chociaz sa tabletki doustne i dowcipne ponoc :) Samo powiedzenie jest zabawne i przewaznie malo osob kuma o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrrrrrrrrr
Gosciu od westernow z indianami "Ona" ma na imie Zuzia :P Coz widze, ze mamy wiele wspolnego z tymi indianami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A to ze ona ma okres to jest takie dowcipne?jezyk.gif myslalem ze jakis western z indianami leci caly telewizor przekopalem i nima jezyk.gif X Ech...typowo facetowe myślenie . Dowcipność (założę się że tobie kojarzy się z..."ci/pno/śc/ią" jest aż gimnazjalne. Weź że dziecko dorośnij i zajarz że miesięczny okres jest naturalną funkcją obiecego ciała... (Skąd się biorą takie tempaki??? W szkole tego nie uczą???) X Wrrrr.....No jak "cyrk" to cyrk :-) Chociaż wiesz co? To zależy od... "małpy" hi..hi..hi.. Wyobraź sobie Goryla! No taki to by "miauczał" bez końca! U takiego wystraczy lekkie skaleczenie paluszka a już jazgocze o "duuużej bubie"! Jak by krwawił... to by iście umierał i trzeby by z różańcem no/we/nn/y odmawiać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzia? Całkiem nieduzia a na dodatek ma lalke z latek?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie jest misio pysio kochanie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrrrrrrrrr
No tak goryl sie skaleczy to placze jak dziecko :) Zazdroszcze Ci, ze mieszkasz w USA :) Marzy mi sie wyjazd tam ogromnie kiedys i moze zostane na stale. Polska mentalnosc..szczerze potrafi byc paskudna, zawistna i zazdrosna a to chyba najgorsze co moze siedziec w czlowieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrrrrrrrrr
P.S. Nie wiem o co chodzi ale nie mam lalek Misiu Pysiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ameryki to lubie tylko dziki zachod. Koczis juz niezyje to niema poco tam jechać.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrrrr... Pozwól że zapytam...dlaczego zakładasz że jestem w USA? W Ameryce (jako że są to 2 kontynenty, składa się więcej państw oprócz USA, w którym ja, akurat nie chciałabym mieszkać). PL mentalność...no cóż. Ta ma swoje dobre i ciekawe strony. Paskudne przywary to obgadywanie znajomych, nie znajomych, w co się ubierasz, określenia i skreślenia jeżeli wyrywasz się z szeregu..ALE..Gościnność na "postaw się a zastaw się" nie ma sobie równych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrrrrrrrrr
Przytulcie mnie bo glowa mi peka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrrrrrrrrr
Wybacz, to bylo moje pierwsze skojarzenie ''za oceanem" :) Mozesz byc w Kanadzie, Brazylii, Chile czy Meksyku :) Ale sie nie dowiem jak mi nie powiesz :) Nie chcialabys byc w Stanach? Ja mam znajomych wlasciwoe moi rodzice w w usa i kanadzie wlasnie. Moj tato kiedys byl pare lat w Stanach i mam ogromny sentyment do tego kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To choć domnie przytule ,poczujesz sie sfobodnie:-) misiaczek cie rozgrzeje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrrrrrrrrr
Dobrze jesli tylko poczuje sie "sfobodnie" :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze wy a ja lubie fy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrrrrrrrrr
Ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrrrrrrr... Względem Stanów lubię ich ceny i szerszy wybór. My płacimy duże podatki ale za to mamy bezpłatną ( w większości przypadków) służbę zdrowia oraz...nie ma takiego "ciśnienia" na inne narodowości. Tutaj, "multi-culti" jest celebrowane. Póki co, nie ma problemów z zamachami terrorystacznymi czy Istamistami jak to widać w Europie. Ja mam niedaleko do USA. Kiedyś nie trzeba było paszportów dla naszych obywateli (teraz trzeba albo można wyrobić specjalne prawo jazdy które służy jako paszport ale tylkodo USA) więc chętnie jeździliśmy tam na zakupy, tak jak ktoś kto mieszka na pograniczu Niemiec lub Czech w PL. Ja akurat mieszkam w Kanadzie. Wiem, jakoś TEN kraj nie jest zbyt popularny ale kocham ten kraj. Jest przepiękny w przyrodę i to, że nikogo nie obchodzi co robisz, kim jesteś, skąd pochodzisz itd...TO się nie tyczy Poloniii!!! Ponoć młodsze pokolenie jest już inne ale ja ie mam z tym styczności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jestem eunuchem ze strony matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Poza tym jestem eunuchem ze strony matki X No i piertolisz albo coś kopcisz bo to co napisałeś nie ma kompletnego sensu. Może matka miała rację ha..ha..ha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrrrrr..Wygląda na to że się wyłączyłaś z dyskusji (szkoda). Wobec tego pożegnam się i dobranoc (przyjemnego dnia u Ciebie) i może kiedyś ponownie pogawędzimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×