Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tutututi

Chłopak nie odzywa się kilka dni

Polecane posty

Gość gość
ten chłopak ma ciebie w doopie... mój pisze do mnie sporo smsow dziennie, nawet jak jest w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututui
Moi rodzice wiedza o nim ale tez znowu tak nie pytaja ani nic. Czasem tylko. Wiemy gdzie mieszkamy, ale jak się spotkamy to idziemy na spacer nad wode piknik czy cos takiego. On mial chyba trochę zalu o to ze ich nie zna. Pomyslalam potem ze następnym razem jak się zobaczymy to go przedstawie ale na razie nie doszlo do spotkania. Bo to sesja (ciezka) to jego mega ciezka praca. Ech mogloby padac wtedy mialby wolne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja tez mam identyczny problem z facetem, nie "moim" jeszcze, ale takim, na którym mi zależy bardzo :( W dodatku tak jak Twój nie odzywa się od czwartku (fatum jakieś weekendowe czy co?), ale on ogólnie ma dziwną tendencję do znikania raz na jakiś czas. Z tym że podczas każdego takiego jego zniknięcia ja wychodzę z siebie - z nerwów, że może to koniec, że ma inną.. To mnie wykańcza :( Teraz też już paznokcie mam całe poobgryzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututui
Ja mam tak samo. Za każdym razem kiedy milczy dłużej to nawet nie ze ma inna, ale cos mu się stało. Moze mial wypadek bo lubi szybko jeździć, moze cos w pracy się stało itp. Paznokcie nie, ale brak apetytu u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam brak apetytu plus własnie te paznokcie, żołądek mi się wywraca.. Jeśli chodzi o tego ode mnie to jestem akurat pewna, ze nic mu nie jest. Podejrzewam niestety, że po prostu nie chce mu się napisać. Kiedy tak milczy to nie potrafię w tych nerwach myśleć o nim dobrze, jestem smutna i wściekła. I ten strach, ze poznał jakąś inną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututui
O inna się nie martwię. Bo kiedy mialby poznac jak tyle pracuje. Ale to milczenie jest okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma inną albo jest gejem a Ty jesteś przykrywką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututui
Gejem zdecydowanie nie jest. A na inna by mu po prostu czasu nie starczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jest kosmitą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoość
" tututui dziś O inna się nie martwię. Bo kiedy mialby poznac jak tyle pracuje. Ale to milczenie jest okropne. " xxx Ja tego co się w nim kocham poznałam w pracy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututui
Ale moj wśród facetow pracuje. Zero bab. Sam mowi ze z jedna poradzić sobie nie moze to drugiej na kark by nie brał:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoość
Będzie dobrze. Byle była siła na poważną rozmowę. Dobrej nocy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×