Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriano lopez

niewolnica

Polecane posty

Pisalam już, ze bystra jestem :) Wspominales cos o braku doświadczenia, także sposób pisania, używania skrotow i dziś to tylko potwierdziles, gdy dales się wkrecic gościowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam kiedyś tu gdzies rozmowe takich kobiet. Mysle, ze to jest możliwe, tyle, ze na pewno trudno trafic na taka osobe. W ogole dopasować się pod względem seksu jest szalenie trudno, nawet jak na początku wydaje się, ze to jest wlasnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiem mazylam kiedys byc niewolnica ale seksualna by robiono co chca ze mna i to kilkoro facetow na raz.Chlopak mnie mial jako dziewice wiec nie mialam doswiadczenia w seksie.Gdy powiedzialam chlopakowi o ty marzeniu to sie zasmial,lecz po chwili powiedzial,ze nawet by bylo fajnie widziec cie jak inni uprawiaja seks z toba.NA SOBOTE WPADNA DO NAS MOI KOLEDZY WIEC GDY BYS CHCIALA SKORZYSTAC TO CZEMU NIE.troszke sie balam troje kolegow i moj chlopak czy przerobie?Zgodzilam sie z nutka niepewnosci w swojej glowie.Pomine szczegoly ,lecz dalam rade tylko moj chlopak byl podekscytowany ta sytuacja,bo do konca zapewne nie zdawal sobie sprawy,ze taki obrot przyniesie zabawa.Kazdy z nich po kolei mnie kochal po dwa razy ja w czasie po wytrysku gdy wyja to wkladal mi do ust i sowicie obciagalam by doprowadzic do kolejnego wzwodu.Po wszystkim gdy poszli balam sie co na to powie moj chlopak.On tylko mnie przytulil i po raz trzeci mie przelecial z dosc dlugim dymaniem bo nie mogl dojsc do wytrysku,a tu podniecenie wielkie z wrazen i bardzo twardym czlonkiem wbijal sie we mnie ostro by upuscic swojej zazdrosci troszke na mojej cipce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Issaura opisz jakieś swoje marzenie erotyczne lub coś co już przezylas, masz jakieś takie doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:50 A Ty się zalisz, czy chwalisz? Trudno wywnioskować po tym nierozumialym bełkocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś umówiłem się z panna która kręciła uległość, po 15 minutach przy kawie powiedziałem ze jak chce dalej gadać niech idzie do łazienki i przyniesie mi swoje majtki. I zrobiła to - najlepsza pierwsza randka w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam takich doswiadczen, za porzadna bylam;) Mialam okazje poobcować z kims takim i bardzo się wkrecilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś z "tego srodowiska" powiedział mi kiedyś ze panem, niewolnica rzadko bywa mąż/chłopak czy xona/dziewczyna. Co o tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może sobie za pozno uświadamiamy swoje upodobania seksualne, zazwyczaj bedac już w związkach i stad taka prawidlowosc, a raczej nieprawidlowosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego żona lub dziewczyna nie jest niewolnicą? Dlaczego byś jej nie widział w takiej roli adriano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt za późno sobie uświadamiamy ale bycie do końca życia nie zrealizowanym w tej kwestii tez jest to bani. Nie wyobrażam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziewczyne i jej tez to jakos nie kreci ale kocham ja i chce z nia byc.Jakos tak zawsze marze o obcych kobietach jako niewolnicach. wkoncu zona to zona a niewolnica to niewolnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×