Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriano lopez

niewolnica

Polecane posty

Gość gość
adriano lopez wczoraj mam pytanie do panow a takze do uleglych. Jakie granice wyznaczaliscie swoim niewolnica? x Znaczy się "niewolnicOM"? :P Wyznaczysz jej takie granice, na jakie będzie gotowa. A raczej ona Ci pokaże, gdzie są jej. A raczej... A raczej zapomniałam: przecież po co Ci psychologia? ;) Nie od dziś wiadomo, że psychologia jest guupia. :classic_cool: Więc o granicach niczego się nie dowiesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
co tam słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
issaura gdzie jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewolnik Lady
Moja lady wyznacza mi sama granice.Patrząc na mnie przez kamerkę czatu.Teraz nawet razaem jesteśmy tu i tu.Ona każe ja wykonuję.Sprawdza po oczach na ile boli.Czat z kamerkami to jest to o czym marzyłem zawsze.taka dominacja na odległość:)Super.Dla niej przekaraczam granice bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMi
Kocham Cię za to co napisałeś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMi
Wracamy tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shank
Dnia 19.07.2015 o 19:07, Gość gość napisał:

Weszła za nim do łazienki. Nie zdążył zapiąć rozporka gdy pchnęła go na ścianę i przywarła gorącymi wargami do jego ust. Pocałunek był głęboki i bolesny 😉 - chodź pokaż czy potrafisz zrobić z tego oślinionego języka użytek Siadła na blacie szeroko rozkładając silne, smukłe uda. Nie miała bielizny - klękaj i rób to do czego cię stworzono 😛 Jej samcza pewność siebie całkowicie go ogłupiła, z jednej strony chciał się wycofać a z drugiej dobre rżnięcie laski w kiblu podziałało na wyobraźnię. Przyssał się do Jej krocza jak wygłodniała .... Ssał, lizał ci/pę w rytm jej tańczących bioder. Jej słonawo-słodki smak rozlewał się po całych ustach. Złapała go za włosy i mocno przeciągła do siebie, udami objęła głowę. Zaczęło mu brakować tchu. ,,Co za sucz, udusi mnie'' - przemknęło mu przez myśl. Zaczęło kręcić mu się w głowie, chciał przestać. Na siłę cofną głowę i stało się coś czego co go przerosło. Z całą siłą jaka drzemała w jej niezbyt dużym ciele strzeliła go w twarz. Klęczał z ustami pełnymi jej soków i piekącym policzkiem. - nie skończyłam gnido, radzę ci abyś dokończył co zacząłeś To co potem się stało na zawsze zmieniło jego życie Dalej jesteś taki pewny siebie? 🙂

Ja bym chciał, żeby tak jedna złapała moją głowę udami i wcisnela moją twarz w swoją muszelke.  Mogłaby tak przez kilka godzin mnie trzymać. Żywił bym się jej sokami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×