Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriano lopez

niewolnica

Polecane posty

Musialabym czuc, ze masz nade mna przewagę, a tu wiek by to uniemozliwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie sie pisze ale trzeba juz isc spac :) Issauro pozwalam Ci isc spac :P Do jutra milej nocy i zapraszam do tematu wszystkich zainteresowanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Issaura , a co powoduje że facet ma przewagę. Bo ja większość kobiet traktuje "z gory" i większości to się podoba. Ale nie wiem czy dobrze to rozumiem. Wytłumacz mi co to znaczy wg Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze trzeba umiec uczynic kobiete poddana i nie sila czy strachem, ale osobowoscia i umiejetnoscia zapanowania nad jej cialem, pragnieniem, zadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie masz nieraz dosyć tych swoich upodobań. Bo ja tak się w tym tak zatracilem ze nie raz się zastanawiam czemu nie mam tak jak inni. Prościej, normalniej. Ciężko jest tak żyć nie do końca zaspokojonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam o tyle latwiej, ze mnie to pociąga jako zabawa, nie utożsamiam się z tym. Nie mogłabym tylko tak. Ja lubie doswiadczac i probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz ze da się zapanować "nad ciałem, umysłem i zadza" na chwile, tylko dla zabawy. Jeśli jest to silna osobowość to jest cały czas. Nie mowie ze sex non stop ale te panowanie musi chyba trwać ciągle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem doswiadczona, ale może tak być, ze to uzaleznia, wciąga. Z tego co piszesz, wynika, ze jestes bardzo doświadczony. Sama ta swiadomosc, sprawia, ze czuje ekscytacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie pytanie: czy w tego typu relacjach pojawia się miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo to chyba nie ale wpadlem w taka pułapkę. Kiedys jak bylem w wieku Lopeza:) ciagle o tym myślałem. Doszedlem do wniosku ze najlepiej spróbować to mi przejdzie. I nie przeszlo, co wiecej wciagalo coraz bardziej i przenosilo sie ze strony fizycznej bardziej ku stronie psychicznej. Dzisiaj chyba wiecej jest dla mnie warte "te" spojrzenie niz nawet najbardziej wysublimowana pozycja czy zabawa seksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisales o niezaspokojeniu, mysle, ze większość facetow ma z tym problem ;) bez względu na upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze pojawic sie milosc, ale wtedy musi to zamienic sie w wersje soft. Poza tym, w dluzszych zwiaazkach, kobieta zna Twoje slabe strony wiec trudno miec ciagle nad nia przewage, o ktorej wspomniala Issaura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla "zwyklego" faceta ktorego kreca poprostu fajne laski nie jest problemem znalezienie chetnej. Nawet dla zonatego. Natomiast znaleźć kobiete ktora to lubi ii otwarcie o tym mowi jest trudno, a znalezc taka co jeszcze nie wie ze lubi i uswiadomiienie jej tebo zajmuje zbyt duzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja 00:53, mialem dwie, druga ciagle mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym jest taka niewolnica dla pana? Czymś gorszym? Czy te związki są długotrwałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zawsze musi byc dominacja - nie zawsze ale zawsze wiadomo kto rzadzi. Ja w ogole nie lubie slowa niewolnica, raczej ulegla, i na pewno nie jest czyms gorszym. Trzeba postawic sobie pytanie - do czego ma nas to prowadzić. Pierwsza odpowiedz do satysfakcji seksualnej bo takie upodobania mamy. Ale moze tez to prowadzic to harmonijnego zycia, bez kłótni nieporozumień. Pozwala tez byc kobiecie kobieta, facetowi facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym duzo normalnych par wyglada tak ze facet " jest glowa rodziny" jesli przeniesiemy do jeszcze na sprawy lozkowe, dodamy kilka zabaw, nazwiemy je po imieniu i dolaczymy ki ka elementow mamy juz Pana I niewolnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Space Cat
Nadałam sobie pseudonim żeby nie było bałaganu :) Ale jaka różnica jest między panem a uległą a tradycyjnym/pierwotnym podziałem ról? I jak daleko posuwa się władza, dominacja? Pojawia się ona w sferze emocjonalnej, psychicznej i seksualnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza roznica polega na tym ze kobieta glosno wypowie to ze mezczyzna ma nad nia wladze. W nawet najbardziej tradycyjnej rodzinie kobiety w zyciu tego nie powiedza glosno. Jeszcze niech glosno przyzna ze ma prawo wyznaczac jej kary i wymagac konkretnych rzeczy. Pan niewolnicy moze kazac, niewolnica co najwyzej moze prosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim glownym celem w stosunku do mojej niewolnicy bylo zrobienie z niej "kobiety idealnej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Space Cat
Na czym to polegało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to się trochę kloci z charakterem,bo ja to taka krnabrna jestem w dodatku wrazliwa do potęgi. Niby ta uleglosc do mnie nie pasuje, a jednak to mnie kreci. Mialam możliwość przekonać się, ze potrafie poddac się mezczyznie całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×