Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cappuccino_bez_cukru

Piękny prezent na ślub

Polecane posty

Gość cappuccino_bez_cukru

Zastanawiam się co kupić na ślub mojej przyjaciółce. Ona zawsze była taka trochę „oderwana” od ziemi, ale w pozytywnym sensie ;) i ostatnio wpadlam na taki pomysł, żeby kupić jej coś wyjątkowego, coś co będzie do niej pasować… Jest taka strona na ktorej można kupowac prawdziwe gwiazdy, dostaje się akt własności, wszystko dziala legalnie itd. Co myślicie? Ucieszyłybyscie się, gdyby ktos podarował Wam gwiazdkę? Ten sklep to kingdom of universe, może coś o nim słyszałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow nie słyszałam o tym, ale wklepałam to w google no i mega mnie zaskoczyłaś, nie sądziłam że coś takiego naprawdę funkcjonuje..znalazłam nawet promocję na grouponie nawet niedrogo, myślałam, że takie coś będzie więcej kosztować http://www.groupon.pl/oferty/poznan/kingdom-of-universe/67705738

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podchodzę do tego raczej sceptycznie. Jakiś koleś wpadł na pomysł rozkręcenia biznesu i zagarnął to, co do tej pory było wspólne. Może lepiej kup jej i przyszłemu mężowi bilet na jakąś ciekawą przygodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może lot balonem, szybowcem itp. to lepsze niż kawałek papieru, którym się można tylko podetrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dałem narzeczonej gwiazdkę z nieba w prezencie świątecznym :) Nie tylko kreatywny pomysł, ale i romantyczny :D Świetny pomysł miał gość,który rozkręcił ten Kingdom of universe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×