Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciężarne, ile bierzecie magnezu i który tydzień?

Polecane posty

Gość gość

Ja 23 tc i biorę jedna kapsułke z Olimpu, ale gdzieniegdzie czytam że biorą po trzy. Może biorę za mało? Moja gin w sumie mi nie powiedziała ile brać, zalecila po prostu magnez więc biorę wg ulotki jedna dziennie. I mam zagwozdke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 16 tc 3x1 plus nospa to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki i suplementy bierze się według zaleceń producenta lub lekarza. Zwłaszcza w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz nie zalecił, ale jak powiedziałam, że biorę to też nie zabronił. Biorę 1 tabletkę LactomagB6 (ponoć jedyny magnez z udowodniodną dawką wchłaniania), ale nie codziennie tylko jak mi się przypomni - 2-3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat uważam że mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz nie zalecił. Biorę, bo uważam, że pomaga mi przy zespole niespokojnych nóg. A nospę to chyba zalecają jak są jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę 3 x dziennie magnez B6 max i 3 x no SPE, dlatego, że stawia mi się macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałam z suplementacji samego magnezu,by nie przesadzić - bez odpowiedniego nadzoru lekarza można zrobic krzywdę maleństwu. Stad skorzystam z porady położnej i wybralam mamadha premiem+ z kompleksową dawką witamin i składników aktywnych, gdzie pojawia się tez magnez, ale w dopasowanej do potrzeb dawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×