Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy facet któremu zalezy........?

Polecane posty

Gość gość
22 15 a ile mialas lat wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie ma takiej opcji. A Ty zostawiłabyś kogoś na kim Ci zależy? Jest jednak jedyna ewentualność- zależy mu ale w jakiś kwestiach nakłamał i teraz nie umie z tego wybrnąć, nie ma odwagi się przyznać. Ale to rzadki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak coś takiego może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Oczywiście, że tak. Mi zależało na wielu dziewczynach ale jak np. strzeli taka focha to co mam z nią zrobić? Niech powtarza gimbazę a jej miejsce chętnie zajmie ktoś inny - dziewczyn dookoła pełno. Na kilku to mi nawet zależało tak bardzo, że chciałem zakładać rodzinę - ale jak dały d**y to nara, jak mi zależy to już znaczy, że mam na czole napisane "frajer"? Jeśli myślicie baby, że normalny facet ma nieograniczone nerwy i cierpliwość to niestety mam przykrą wiadomość - znów się mylicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi jak zalezy to bedzie walczyl...jak naprawde kocha to zrobi wszystko by z nia byc.Ale jezeli ona da mu do zrozumienia ze go nie chce albo nawet powie mu wprost zeby dal jej spokoj to wtedy zniknie.Przynajmniej normalny facet tak zrobi bo ma swoj honor I wie ile jest wart.A wiec jak dalas mu jakis taki konkretny powod to on zakonczy te znajomosc.Jezeli kocha to go nie obchodzi to ze kobieta jest w zwiazku nawet malzenskim ze ma dzieci itp...bedzie walczyl jezeli wybranka bedzie go chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, facet rozniesie w pył pół świata żeby być z kobietą, ale tylko wtedy kiedy ona pokazuje, że tez tego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja go nadal chcę...i co zrobić.....nie mamy kontaktu....niewiem jak długo jeszcze wytrzymam...to juz tak dlugo...tyle mies.juz minęło...niedlugo będzie mozna powiedzieć w latach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam identycznie, tyle czasu już upłynęło od naszgo ostatniego spotkania, na którym zreszta nic nie wskazywało że już go wiecej nie zobacze, nie wiem nie rozumiem tej chorej sytuacji do dzisiaj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie widzialyscie ich wogole czy chodzi o to ze nie spotkalyscie sie z nimi??? A skad wiecie ze im zalezy??? Mowili wam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha jak będzie facetowi zależeć to rozniesie pół świata.. Tłumaczcie tak to sobie dalej. Widać, że za grosz nie macie moralności. Jesteście z jednym, a drugi ma pokazać, że jest lepszy od tego pierwszego? Jeśli nie będzie zostaniecie z tym pierwszym, a drugi będzie musiał szukać sobie innej kobiety. To jest fair? To czysta obłuda i nadmierny wpływ filmów romantycznych itp. Koleś po prostu miał honor zrezygnować z walki o taką kobietę. Nigdy nie wchodzi się między wódkę a zakąskę. Nie wiecie tego? Pokazał wam, że jest wartościowym człowiekiem i dobrze zrobił, że odpuścił. Nie rób innym tego co Tobie nie miłe. Zapamiętajcie. Karma wraca, w takim układzie facet myśli, że jeśli odeszła od pierwszego, to i odejdzie od tego drugiego, jeśli go wybierze. Przestańcie robić sobie pod górkę. Skąd wiecie, może przegapiłyście miłość swojego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale nie widzialyscie ich wogole czy chodzi o to ze nie spotkalyscie sie z nimi??? A skad wiecie ze im zalezy??? Mowili wam??? Jeśli o mnie chodzi to od ostatniego spotkania w ogóle się z nim nie widziałam, on nagle zamilkł, tak poprostu, aż dziwne że dorośli ludzie tak potrafią krzywdzić innych:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest to dziwne, mam koleżankę którą też zostawił facet niemalże bez słowa, przykre jest takie podejście, to napradę krzwdzi ludzi:-(:-(;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×