Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o moich nogach

Polecane posty

Gość gość
Wiem wlasnie ze niektore babska maja nogi jak trzesace sie balerony i nosza szorty do poldupka. Nie moge tego pojac!! Nie mozna zalozyc zwiewnej kiecki do kolan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi być koturna ale podeszwa trochę wyższa z 3 cm to nogi będą smuklej wyglądały . Widać że jesteś bardzo szczupła a nogi masywne . Spróbuj sukienki takie długie sportowe w pasie ściągane . Albo takie tuniki do kolana ale bez gumki w pasie .Wtedy ta różnica nie będzie taka widoczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre ćwiczenie rozciągające na nogi z jogi to downward facing dog albo stoisz na schodku tylko przednia częścią stopy i piety wystają i opuszczasz sie w dół, wytrzymujesz troche w tej pozie żeby rozciągnąć łydkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jestem skazana tylko na sukienki maxi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dzieki, sprobuje :-) Czesto robie sobie takie rozciaganie lydki przez stawanie na palcach i opuszczanie piet na dol i wznoszenie do gory bez stawiania ich na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, co wy. Przecież to chłop przebrany w sukienkę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie podobają, ale to nie znaczy że są brzydkie. Kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jazda na rowerze dlugo w spokojnym tempie na niskim obciążeniu nadaje nogom smukły wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wlasnie jezdze na rowerze od dlugiego czasu. Ale kiedys z rowerem przeginalam niestety, bo cisnelam nogi na wysokich obciazeniach z nadzieja ze wyrobie sobie ladne miesnie. No i wyrobilam sobie, masywne nogi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre nogi masz tylko ubrać się nie potrafisz. Do tenisówek pasuje długość mini, maxi, ewentualnie 7/8. Żadne w kolanko, za kolanko, przed kolanko, do pół łydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie nogi ok tylko proporcje bym zmienił na chudsze i dłuższe ;) a tak na serio to może się odważ sukienkę skrócić i troszkę mniej pełne buty ubrać. ale żaden ze mnie jacykow. pomyśl, że niektórzy nie mają nóg. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś popieram , sama sobie skraca i pogrubia te nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre masz nogi tylko masz naj****e do gara. Widać że się ich wstydzisz. Joga jest dobra bo nadaje gracji ruchom a chyba tylko tego ci brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym powiedziala ze autorka ma takie dosc sportowe nogi a takim nogom tenisowki i w ogole sportowe buty pasuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brakuje mi gracji ruchow? Co za smieszny wniosek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje ci,nawet na zdjeciu widać że je chowasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noś co chcesz . Jak się dobrze czujesz w takiej sukience i butach to nie wiem po co pytasz innych o opinię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A uda też masz masywne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiedzialam ze sie dobrze czuje w takiej sukience ani nie pytalam nikogo o to co powinnam nosic. To wy zrobiliscie tutaj dyskusje z tego jak jestem ubrana. Zamiast oceniac moje nogi, bo tylko o to pytalam. Zacznijmy od tego ze w sukienkach w ogole nie chodze, nie odslaniam nog bo tak jak juz pisalam wstydze sie ich, chyba ze tylko lydki. Ubralam sie tak tylko do zdjecia. Ktos tu mowil zebym wstawila foty calych nog w krotkich spodenkach, o to i one :-( http://i61.tinypic.com/23rafeu.jpg http://i57.tinypic.com/2w7n213.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzej wstawilam swoje nogi w krotkich spodenkach, to tak w razie gdyby ktos nie zauwazyl linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne masz nogi, długie, szczupłe, sama bym takie chciała. Nie masz się czego wstydzić, nie trać czasu na kompleksy, które są w twoim przypadku w ogóle nie uzasadnione. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
nogi jak nogi , nie wydaje mi sie zeby były grube .. Może zdjęcie tego nie oddaje jak jest w rzeczywistości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nieuzasadnione jak uzasadnione :-( mam grube uda i nogi maja ksztalt jakichs kolkow... zero ksztaltu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
bez zdjęcia w bikini trudno ocenić całokształt , bo nie ma punktu odniesienia do reszty ciała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjecia w bikini poszukaj sobie w google, tam masz pelno ;-) poza tym tak jak juz pisalam, od pasa w gore jestem smukla i szczupla, mam wyrazne wciecie w talii i te nogi przez to tak beznadziejnie odcinaja sie od reszty.Dawalam foty na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link powyzej nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×