Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o moich nogach

Polecane posty

Gość prawictwo pospolite 193
twoje nogi nie odstają raczej od średniej .. Na pewno nie są jakieś pokraczne czy wyrózniające się negatywnie .. Wydają mi się bez zarzutu , ale szału nie ma .. Widziałem lepsze Jednak zawsze sie znajdzie ktoś kto ma lepsze nogi czy piersi wieć nie jest to powód do kompleksów .. Moim zdaniem nie musisz niczego zasłaniać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrzuc te buty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W spodenkach super , wcześniej skróciłaś sobie nogi tą sukienką . Nie są wcale masywne .Spróbuj może trochę krótsze sukienki to powinno być lepiej niż w tej do kolana i jaśniejsze kolory . :) I noś spodenki , szorty , jeansowe poszarpane itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki prawictwo, milo przeczytac. Ale one mi sie wydaja bezksztaltne po prostu, jak nogi malej dziewczynki. do tego grube uda i masywne kolana. Jak sie czlowiek napatrzy na te idealnie wyrzezbione nogi u innych, to ciezko nie miec kompleksow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
nogi nie są twoim atutem , ale nie są też twoją słabą stroną .. mógłbym je ocenić na 7/10 , są zwyczajne . jak najbardziej zatem możesz chodzić w szortach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tak bardzo chcesz je wysmuklić to stosuj ćwiczenia wysmuklające nogi , jest tego pełno na yt . Na efekty takich ćwiczeń trzeba trochę poczekać ale na pewno warto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , dzieki. Tylko ze ja sie boje odslonic wiecej niz do kolana :-( lydki jeszcze zniose ale uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo, zwyczajne = do bani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze ja wlasnie pracuje nad nimi i nie ma zadnych efektow :-( rowerki, nozyce, chodzenie na palcach, rozciaganie, wszystko idzie sie walic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od jakiego czasu robisz te nożyce, rozciaganie i reszte? Systematycznie? Może zacznij biegać to na pewno da efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać na pewno tylko że nóg sobie nie wymienisz na inne możesz mieć co najwyżej smuklejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biegac nie chce, bo slyszalam ze bieganie wyrabia miesnie i nogi robia sie masywniejsze. Ale duzo chodze za to, jezdze na rowerze kilka razy w tygodniu na niskich obciazeniach, rowerek na lezaco codziennie po 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czop, tylko porządny czop zapodawany regularnie sprawi, że nabierzesz pewnosci siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robie tak juz od wiosny. Ale nie wiem moze za slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
więc nie o to chodzi by się bezmyślnie odchudzać do 48 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej nogi sa ksztaltne a nie proste. To duzo zmienia. Nawet grubsze od moich nogi beda ladniejsze jesli maja ksztalty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nawet jesli wysmuklilabym swoje i schudla jeszcze z nich, to one i tak beda proste jak kolki. Okropnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uda masz dobre , jak nie ma cellulitu to jeszcze lepiej aby je pokazywać . stosuj ćwiczenia na wysmuklenie ud na pewno coś dadzą ale już teraz spokojnie możesz nosić sukienki tylko nie do kolana a krótsze . Sama musisz znaleźć swoją długość w której będziesz super wyglądać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy sie przelamie do krotszych :-( Wychodze z zalozenia ze nalezy zaslaniac to co sie ma nieidealne, a moje uda takie sa. Kolana tez mam brzydkie, wiec tez uwazam ze powinnam je zaslaniac. A przynajmniej nosic takie fasony sukienek jak na zdjeciu, ktore nie okalaja kolan i troche odwracaja od nich uwage. A jeszcze jak w upal nogi mi spuchna, a puchną, to masakra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To noś to co lubisz i się dobrze czujesz , nienoszenie sukienek to nie tragedia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta laska np niby ma szczuple nogi, ale sa proste jak kolki wlasnie i brzydko to wyglada. To jest wlasnie najwieksza wada takich nog jak moje, bezksztaltnosc. http://bi.gazeta.pl/im/73/d6/ba/z12244595Q,Szorty.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
schudnij 5 kg , to twoje nogi może nie staną się bardziej kształtne , ale ktoś sie obejrzy i pomysli ta to ma szczupłe nogi .. szczupłość to połowa sukcesu , a kształty to druga połowa kształtów nigdy nie bedziesz mieć , ale możesz mieć szcupłe uda i to wystarczy by dać twoim nogom ocenę 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz ładnych butów do sukienki? Balerin, sandałków, czółenek, koturn? Jak można nałożyć szmaciane trampki do sukienki, to nie jest modne a okropne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
tak to prawda, dziewczyna z ostaniego linka jaki wkleiłaś nie ma lepszych nóg od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to tylko i wylacznie twoja opinia. Rozejrzyj sie, teraz co druga dziewczyna chodzi w bialych tenisowkach do wszystkiego, do sukienek, szortow itd i wyglada to genialnie. Teraz laczy sie style, nie wiem z jakiej epoki ty sie urwales/las.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×