Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pauliskastch

Ciaza, macierzynstwo a szkola policealna

Polecane posty

Witam, co sadzicie o tym? Rodze na koniec pazdziernika, a chcialabym do 31 sierpnia zapisac sie do szkoly policealnej 2letniej. W wrzesniu sa dwa zjazdy i w pazdzierniku 2-3 zjazdy. Po porodzie z 2tyg po chcialabym uczeszczac do szkoly na zjazdy. Co sadzicie ? Da rade to pogodzic? Mial ktos taka sytuacje ? Zjazdy sa na weekendy. Chce karmic piersia i boje sie ze to wszystko zaburzy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno oszalałaś? Poczekaj ten rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauliskastch, spokojnie, to jest kwestia dogadania się z nauczycielami w szkole. Np. u mnie w Szkole jak chodziłam do Żaka to też bywały takie przypadki, że dziewczyny były w ciąży i miały termin porodu w czasie zjazdów. Jak wcześniej przedstawisz nauczycielom swoja sytuację jestem pewna, że cię zrozumieją i nie będziesz miała problemów :-) głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku że tak napisze szkolnym :D będę się bronić, rodzę w listopadzie.W październiku jeszcze pojadę na zjazdy ale na pewno samochodem w busy się nie będę bawić.W listopadzie może pojadę na 1 zjazd może nie, od początku grudnia do początku stycznia mamy zazwyczaj wolne więc fajnie się składa.Później odciąganie pokarmu plus mm i babcia za opiekunkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o te sprawy to nie ma problemu. Znam dziewczynę, która chodzi ze mną na technika usług kosmetycznych i jest w ciąży i spokojnie daje rade sobie wszystko poukładać. Zjazdy mamy co 2 tygodnie (sobota i niedziela) więc tym bardziej super. Szkoła Delta jest dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś bardzo chce to wszystko da rade. Myślę, że jeśli chcesz bardzo się uczyć na wybranym kierunku to da rade :D Zajęcia zazwyczaj w takich szkołach są co 2 tygodnie w sobotę i niedzielę, więc tym bardziej wszystko jest fajnie :) Na pewno znajdziesz kogoś do opieki w te dni tym bardziej jeśli tych dni jest tak mało w miesiącu. Delta Edukacja - to jest bardzo fajna szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×