Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Makarena88

zakupy

Polecane posty

Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl A jak się zadzwoni to i rabacik można utargować. Zaopatrzysz się tutaj w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie tu Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferują zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Modele Rc. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ludzi dobrej woli!! Bardzo prosimy o pomoc! Zainteresujcie się naszą historią i przyłączcie się do nas w naszej grupie i naszym funpagu. Nasz synek jest chory i próbujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby zebrać pieniążki na jego leczenie i rehabilitację. Wpłać proszę chociaż złotówkę na jego leczenie, liczy się dla nas każdy grosz. Wszystkie informacje na naszym funpagu: facebook.com/malywojownik/ Każdy może wpłacić symboliczną złotówkę również na koncie na zrzutka.pl/leczenie-mikolaja-dawidczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka34gość
Prosze osoby zaintereesowane zakupami przedmiotow :1\Therapy Air i On-system ocz6yszczania powietrza. 2\BIOPTRON terapia swiatlem z pe;nym kompletem swiatel.Wymenione przedmioty udostepnie za symboliczna zlotowke.Kontakt 880=264-309.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaklosik
Przez internetu kupuje głównie ciuchy np tutaj https://zoio.pl . Wszystko w jednym miejscu, ogromny wybór, super ceny a co najważniejsze bez biegania po sklepach za to w zaciszu własnego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzannaL
W ogóle już nie widzę sensu chodzenia po tych sklepach, w sieci wszystko jest zdecydowanie tańsze, a i wybór o wiele większy. Moim jednym z ostatnich zakupów jest zestaw Finezja z meblehot.pl , do mojego nowego biura. Śliczne i funkcjonalne mebelki w kolorze dąb sanoma, to chyba ta prostota mnie w nich tak urzekła i znakomicie będą wyglądać w połączeniu z biurkami i narożnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co tracić czas i nerwy na chodzenie po sklepach, gdzie za produkt i tak trzeba zapłacić drożej niż w sieci, no chyba, że tylko po to aby upewnić się jak wygląda. Normalnie zakupy wyszukuje się w internecie i zamawia do domu, często z darmową dostawą, a najlepsze oferty chociażby można wyszukać dzięki aplikacji Moje Zakupy, spośród wielu kategorii, w tym też RTV i AGD https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mojezakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qima
Ja ostatnio kupuję prawie wszystko przez Internet. Nie mam czasu na chodzenie przy sklepach, ponieważ zajmuję się swoim synkiem. Przez Internet kupuje się o wiele wygodniej i można trafić na przeróżne okazje. Mogę polecić Ci tę stronę, na której oferty są naprawdę kuszące http://www.cozacena.pl/lodowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaa9822
Teraz będzie szał zakupowy, bo trzeba sobie i dzieciom kupić coś na jesień i zimę. Jeśli chodzi o dzieci to dość szybko znalazłam buty na stronie https://butymodne.pl/bartek-p11.html Dobry polski producent i fajne, ciekawe wzory, które będą bardzo fajnie wyglądać, więc mamy wygodę połączoną z bardzo fajnym wyglądem. Dla mnie zdecydowanie na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lodówkę kupiłam na media expert, bardzo sprawnie mi przyszła i skorzystałam z promocji więc same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, dalej te proomki na lodowki maja w ME co pisalalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi b
Jeśli mowa o udanych zakupach to ostatnie nasze były bardzo udane. Nawet nie przypuszczaliśmy, że w sieci można kupić aż tak dobre i eleganckie meble. Do tej pory wybieraliśmy zawsze w stacjonarnych salonach, ale koleżanka dała nam namiar na mebledoktor24.pl i okazało się, że to co oni mają to bije na głowę każdy jeden salon. Teraz jak coś nam będzie trzeba z mebli będziemy wiedzieć, gdzie ich szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja elektronika zawsze w media expert, jeszcze nigdy się nie przejechałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zamawialiśmy wyposażenie do sali biologicznej w szkole na stronie TabliceAkademickie.pl zresztą mają szeroki wybór i zawsze fachowo doradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz na ich strone i se zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam na świąteczne promocje w me :D zawsze tam ogarniam prezenty dla całej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adad

tez bym poszedl, ale daleko mam. dobrze, ze otwieraja nowe w wawce, to moze cos blizej sie znajdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbo

ja też głównie przez internet, np w tym me co mówicie to np za google pay są zniżki więc to fajna opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco
Dnia 17.12.2018 o 22:53, Gość bimbo napisał:

ja też głównie przez internet, np w tym me co mówicie to np za google pay są zniżki więc to fajna opcja

co za znizki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania 76

Przez internet zamawiam wiele rzeczy, grunt aby dany sklep faktycznie był godny zaufania, tutaj polecam też salon optyczny VisionOpticExpress.pl można na nich polegać, rzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limon
Dnia 17.02.2019 o 13:32, Gość coco napisał:

co za znizki?

Na strone se wejdz i przeczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście przyznam, że robię zakupy tam gdzie są jakieś przeceny/wyprzedaże itp. Może z pewnego punktu widzenia wyglądać to na troszkę "januszowe" zachowanie, aczkolwiek w mojej opinii jeżeli można na czymś oszczędzić, kupić coś taniej nie tracąc na tym to czemu by tego nie zrobić  Ogólnie bardzo polecam sprawdzanie ofert różnych sklepów typu Amazon, Media Markt itp, przy ilości wszelakiego rodzaju sklepów internetowych lub oferujących możliwość zakupu przez internet (jest ich od groma), będąc obeznanym w przecenach, można zaoszczędzić ładnych parę groszy w skali miesiąca wzwyż. Nie wypowiem się o sklepach z żywnością, bo jej nie zwykłem kupować przez internet. Od siebie również bardzo polecam udział w wszelakiego konkursach internetowych, zapisywaniu się do losowań na bony itp. z racji iż faktycznie można coś czasami ugrać i ten bon na 20/50 zł zdobyć. Ja osobiście zapisuję się do prawie każdego możliwego losowania, zajmie mi to parę sekund i czasami przyjdzie mi e-mail, że mam bon czy coś. Jeżeli chodzi o częstotliwość to już jest zależne od szczęścia i od ilości udziałów w losowaniach. Tu z chęcią podam link do jednego z losowań, które ostatnio "wyhaczyłem" na internecie: Ciach Ciach tu miał być link do losowania z media expert, jednakże serwis starannie wyszukuje wszelkie posty z linkami i ustawia im status Ukryty, a więc usuwam link.

Ogólnie polega to na wpisaniu swojego e-mail'a, akceptacje regulaminu i jesteśmy w puli osób do wylosowania.
W razie jeżeli ktoś by chciał to proszę napisać prywatną wiadomość, postaram się w miarę możliwości gdy jakiś znajdę podesłać ( nie chcę umieszczać wielu linków, ponieważ może być to naruszeniem regulaminu serwisu, jeżeli nie, z chęcią opublikuję je publicznie dla większej liczby odbiorców). Nie jest to gwarantowany sposób na bon, ale nuż szczęście się do kogoś uśmiechnie i dostanie bon na jakieś zakupy 🙂

Jeżeli chodzi o wszelakiego rodzaju reklamację, to nie ma co się obawiać, dopóki nie kupujemy z jakichś "podejrzanych" stron. Bardzo polecam po prostu przeczytać regulamin potencjalnej strony, zazwyczaj bardzo ładnie jest tam wszystko w punktach wypisane, nie każdy po prostu z powodu ludzkiego "skąpstwa poznawczego" wpada na pomysł żeby tam zajrzeć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×