Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Makarena88

zakupy

Polecane posty

Gość Makarena88

Czy kupujecie cokolwiek w internecie? Bo ja chcę kupić lodówkę- cena jest kusząca ale mam niejakie obawy czy mam takie same prawa do np reklamacji jakby cos było nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz takie same prawa. To, że nie zawierasz umowy bezpośrednio nie oznacza, że nie obowiązuje :) . Ja często kupuję w internecie, ale aż takich "dużych" zakupów nie robię, jedynie jakieś buty, ciuchy, przyrządy do ćwiczeń na www.dip24.pl więc jeśli chcesz coś z tej kategorii to mogę ich polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam stolik. Sprzęt agd, rtv kupuję w sklepie. Tak wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkauu
Sprzęty agd do kuchni typu lodówka kuchenka mikrofala kupowałam w electro.pl Wszystko było ok. Zależało mi na jednej przesyłce i zmniejszeniu kosztów. A też nie miałam wtedy czasu biegać po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honnorata
Nie kupowałam nigdy sprzętu agd przez internet mimo atrakcyjnych cen. Może sie skuszę ? Na razie jednak podręczniki na topie są- i to koniecznie przez internet bo też duzo taniej :) Ta ksiegarnia jest super http://www.taniaksiazka.pl/t/slownik-hiszpansko-polski - tanio i nie tylko podręczniki są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamawiałam lodówkę panasonica przez internet. W sklepie nie było już tego modelu który chciałam a jak w końcu znalazłam to się okazało że jest o 400 zł droższa, więc zamówiłam przez Internet. Spokojnie możesz zamawiać, mojej nic nie jest , działa normalnie i wbrew błednemu przekonaniu nie są to sprzęty które ktoś odda po 7 dniach bo jednak chce zrezygnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamawiałam lodówkę panasonica przez internet. W sklepie nie było już tego modelu który chciałam a jak w końcu znalazłam to się okazało że jest o 400 zł droższa, więc zamówiłam przez Internet. Spokojnie możesz zamawiać, mojej nic nie jest , działa normalnie i wbrew błednemu przekonaniu nie są to sprzęty które ktoś odda po 7 dniach bo jednak chce zrezygnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laptop, pralkę i kuchenkę kupowałam w internetowym sklepie RTV EURO AGD. Obejrzałam tylko w stacjonarnym. Natomiast TV, lodówkę i takie drobniejsze sprzęty zamawiałam na elektro.pl Z obu sklepów jestem zadowolona, elektro wygrywa tylko w czasie wysyłki. zamówienie robiłam ok 10 rano a następnego dnia już miałam sprzęty w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio w sklepie internetowym zamawiałam buty dla swojego dziecka,było to na stronie Buty-Dla-Dzieci.com.pl nie mam zastrzeżeń,przesyłka na czas,rozmiar też idealnie pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie wolę zakupy w sklepie :) szczególnie jeśli chodzi o żywność :) gdzie kupujecie? ja mam blisko siebie polo market i przyznam, że bardzo go lubię :) a wy gdzie kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żywność jeszcze okej i też kupuje w zwykłym sklepie,ale różne dodatki do domu czy ozdoby zamawiam przez internet,ostatnio znalazłam fajna stronkę,konkretnie MaxQ.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverek6
kupowałam wypodażenie kuchni i salony w RTV ;D na avans.pl , z mężem kupiliśmy pralke, lodówke i piekarnik ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,że kupuje przez internet,najczęściej jest to odzież,obuwie i kosmetyki. Tutaj mogę polecić BucikSklep.pl gdzie mają teraz bardzo fajne obuwie na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez internet zamawiałam ostatnio inhalator dla dziecka,konkretnie z tej strony InhalatorDlaDzieci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,że tak,przez internet zamawiam wiele rzeczy w tym te papiernicze oraz szkolne na Shan.com.pl mają tera fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez internet zakupy są dużo wygodniejsze, jeśli chodzi o duże sprzęty, to kiedyś kupowałam kuchenkę gazową i wszytko było z nia ok, ale na taki duży zakup zdecydowałam sie tylko raz - z kolei jesli chodzi ożywność na stronie tesco czy auchan alb o kosmetyki na trena.pl to zamawiam dość często - raczej jestem zadowolona z takich rozwiązań - ne stoisz w kolejkach, nie tachasz zakupów - wszytko szybko sprawnie i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez internet zakupy są dużo wygodniejsze, jeśli chodzi o duże sprzęty, to kiedyś kupowałam kuchenkę gazową i wszytko było z nia ok, ale na taki duży zakup zdecydowałam sie tylko raz - z kolei jesli chodzi ożywność na stronie tesco czy auchan alb o kosmetyki na trena.pl to zamawiam dość często - raczej jestem zadowolona z takich rozwiązań - ne stoisz w kolejkach, nie tachasz zakupów - wszytko szybko sprawnie i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ireczka55
W internecie głównie kupuję ciuchy . Szybciej i o wiele taniej. tym bardziej, że w wielu sklepach nie płaci się za przesyłkę jak np tutaj http://byinsomnia.com/kategoria/nowa-kolekcja/jilly-top-3 . Zawsze można odsełać jak sie okaże niedopasowane. Teraz jeszcze zaryzykujemy i kupimy pralkę, bo znalazłam o wiele taniej niż w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sieci kupuje jedynie książki, filmy, gadżety. te ostatnie na stronie http://www.takapaka.pl/. Ciekawe pomysły na prezenty i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy przez internet to fajna sprawa,ostatnio np zamawiałam oprawki do okularów na Optilux.pl i mogę ich polecić,fachowa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez internet kupuję wiele rzeczy,ostatnio np obuwie,a konkretnie mogę polecić BucikSklep.pl nie zawiodłam się na jakości oraz cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśks
Jasne, że lkupuje przez interent :) szczegolnie ksiazki. Jak kupuje w ksiegarniach satcjonarnych, a raczej kupowalam, to czzesto sie zdarzalo, ze ksiazki byly poniszczone, bo ktos sobie poczytal. a jak teraz kupuje na inbook.pl to przychodzi mi zawsze nowa, swieza i pachnaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×