Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy posłałybyście dziecko do przedszkola w czasie wakacji?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś jeśli dziecko ma być w przedszkolu to ty powinnas iść do pracy a 5 mc. do żłobka. dziwię się że mąż nie zrobi z tobą porządku. baba się w domu się o******la dziecko w przedszkolu cały dzien. gościu..mój 4 latek chodzi do przedszkola, ja mam wolne......no ja do się dopiero o/p/i/e/r/d/a/l/a/m i dobrze mi zt ym...a i nie mam więcej dzieci....no jaraj sie dalej...a guzik mnie to obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napieprzyły dzieci i nie umieją im zapewnić tylu rozrywek w domu, i to matki polki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co żal d**e ściska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rola matki nie sprowadza się tylko do zapewniania dziecku rozrywki w domu....hm....dziecko potrzebuje towarzystwa rówieśników...moje dziecko i wychowuje je po swojemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole bardzo rozwija dziecko. A jeśli jest 4 czy 5 godzin dziennie to i z życia rodzinnego nic nie traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli byla bymw domu nie poslalabym szkoda bylo by mi by siedzial w mur ach skoro moge z nim być Ale posylalam jak nie miałam nikogo do opieki bo pracowaliśmy. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dziecko lubi przedszkole, to jak najbardziej tak, tak i jeszcze raz TAK :-) To nie jest dla niego żadna krzywda. Rozwija się, ma kontakt z dziećmi, jak jest pogoda wychodzą na dwór. A matka po południu bardziej wypoczęta, wtedy można spędzić trochę czasu ze swoim przedszkolakiem i wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko,pytasz się obcych osób co masz zrobić z dzieckiem a czy zadałaś to pytanie swojemu dziecku "czy chcesz chodzić przez wakacje do przedszkola czy wolisz zostać z mamą w domu?", bo tu chyba najwiecej do powiedzenia ma własnie dziecko w tej kwestii. Jeśli samo chce to super, ale jeśli nie chce a ty go mimo wszystko posyłasz to znaczy że dziecko jest zawadą w domu i nie respektujesz jego woli. Ja wiem że to maluch, on nie może rządzić, ale w sprawie swoich wakacji ma on prawo zabrać głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko po co robilas drugie skoro pierwszym nie potrafisz sie zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×